Skocz do zawartości
qbejs

[wirtualny] Coś dla programisty php&mysql

Polecane posty

Witam !

 

Szukam jakiegoś stabilnego i uczciwego dostawcy który zapewni mi serwer na którym będę stawiał różne moje twory w php&mysql oraz testował rozwiązania przygotowane dla klientów.

 

Parametry jakie mnie interesują:

Pojemność konta (pliki/bazy danych/poczta): 1GB

Transfer miesięczny: 10GB

Domeny: bez ograniczeń

Bazy danych: 5

Konta E-Mail: bez ograniczeń (możliwość zakładania skrzynek biuro@domena.pl oraz biuro@domena2.pl)

Konta FTP: 5

SHELL: tak

WILDCARD: Tak

cURL: Tak

PHP: 5.2.X

MySQL: 5

SVN: tak ( opcjonalnie )

 

Szczerze mówiąc to wole taniej a pewniej, no i 7 dni testow też byłoby wskazane coby sobie potestować usługę przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to wole taniej a pewniej

 

chyba drozej:)

 

ja polecalbym Ci VPS dla ostatecznej pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ten shell tu sporo ogranicza.. z pamięci na szybko będzie reseller w sisco (mega2), progreso (ale różnie u nich bywa, trza popytać o najświeższe opinie ; )

 

SVN to chyba tylko NQ... kiedyś tu był podobny wątek od gościa szukającego developerskiego konta..

 

reszta chyba w zasięgu normalnego hostingu.. no ale wiadomo, że swój VPS to swój VPS - można kombinować jakby co heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba drozej:)

 

ja polecalbym Ci VPS dla ostatecznej pewnosci.

 

 

Hehe, jasne że tak...Za dużo rzeczy naraz sie robi to potem takie kwiatki człowiek wypisuje....Co do VPS to troche mnie budzet ogranicza...Co do Shella i SVN to są mile widziane ale nie wymagane...Lista specyfikacji które są podstawową podstawą :P

 

Pojemność konta (pliki/bazy danych/poczta): 1GB

Transfer roczny: min. 80-100GB

Domeny: bez ograniczeń

Bazy danych: 5

Konta E-Mail: bez ograniczeń (możliwość zakładania skrzynek biuro@domena.pl oraz biuro@domena2.pl)

Konta FTP: 5

cURL: Tak

PHP: 5.2.X

MySQL: 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz się trochę na administracji vps/dedyk? Teraz jest promocja np. na http://cheapvps.co.uk/ z ofertą płacisz za niższy a masz wyższy pakiet.

 

Poradziłbym sobie myślę bez problemów, ale wole coś z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nie wiem czy napewno potrzebuje dedyka....Mam budżet oscylujący w okolicach 200-250zł a dedyk to przynajmniej 2 x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale Ty masz tyle rocznie? a dedyk to stówka z hakiem miesięcznie, heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200-250zł rocznie....serwer ma być pod testy moich softów i doskonalnie swojego skilla a nie trzymać jakieś rozbudowane aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200-250zł rocznie....serwer ma być pod testy moich softów i doskonalnie swojego skilla a nie trzymać jakieś rozbudowane aplikacje.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów wirtualnych. Co prawda ilość domen jest u nas limitowana (w przypadku konta biznes start jest to 10 sztuk), lecz wszystkie pozostałe parametry powinny spełniać Twoje oczekiwania. W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszam do kontaktu z BOK. Oczywiście można skorzystać z bezpłatnego okresu testowego (14dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !

 

Szukam jakiegoś stabilnego i uczciwego dostawcy który zapewni mi serwer na którym będę stawiał różne moje twory w php&mysql oraz testował rozwiązania przygotowane dla klientów.

 

Parametry jakie mnie interesują:

Pojemność konta (pliki/bazy danych/poczta): 1GB

Transfer miesięczny: 10GB

Domeny: bez ograniczeń

Bazy danych: 5

Konta E-Mail: bez ograniczeń (możliwość zakładania skrzynek biuro@domena.pl oraz biuro@domena2.pl)

Konta FTP: 5

SHELL: tak

WILDCARD: Tak

cURL: Tak

PHP: 5.2.X

MySQL: 5

SVN: tak ( opcjonalnie )

 

Szczerze mówiąc to wole taniej a pewniej, no i 7 dni testow też byłoby wskazane coby sobie potestować usługę przed zakupem.

 

Witam,

 

Mogę zaproponować konto u nas: http://www.unixstorm.org/Biznes-1/

Cena: 12 PLN/m-c lub 119 PLN/rok

Quota: 2 GB

Transfer: 20 GB/m-c

Domeny bez limitu

Bazy MySQL bez limitu

Konta E-Mail bez limitu

Konta FTP: bez limitu

SHELL: tak

WILDCARD: również (z zarządzaniem DNSami)

cURL: Tak (z poziomu php i ssh)

PHP: 5.2.X

MySQL: 5

SVN: tak (zarówno własne repezytoria, jak i klient via ssh + możliwość postawienia Traca )

 

Można bez problemu i bez zobowiązań zamówić konto testowe na 7 dni, ale z wiadomych powodów ma ono pewne ograniczenia (np. brak SSH na nieopłaconym koncie).

 

Dodatkowe informacje (np. statystyki uptime'u) mogę podesłać po kontakcie mailowym - info@unixstorm.org.

 

PS. Ogromna część naszych użytkowników to właśnie programiści (wliczając nas), stąd ze wszelkimi tego typu narzędziami nie ma najmniejszego problemu, a chętnie również wprowadzamy nowe rozwiązania z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może konto w netzip.pl?

 

Na pewno shell tam się znajdzie. Powierzchnia/transfer nawet w najniższym pakiecie wystarczy. A dla czytelników WHT limit baz danych był zdejmowany (patrz temat o netzip.pl). A czy reszta - nie szukałem takich informacji, ale mail do BOK'u powinien wyjaśnić sprawę:) Sądzę, że to parametry do załatwienia spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×