Skocz do zawartości
Gość

Gdzie najlepsza poczta?

Polecane posty

Gość

Tak dla odetchnięcia między jednym straszliwym postem o krzakach a innym o wiadomościach z kraju i ze świata mam do Was proste pytanie : )

 

Jaka poczta jest najlepsza?

 

Spieszę z wyjaśnieniem: Kończy mi się wkrótce KEI.pl (najmniejsze konto, było w promocji, tera będzie 366 rocznie, choć chyba wezmę to na pół roku) i bez problemu mogę przedłużyć (w sensie "kasa nie gra roli"), jestem zadowolony (bo potrzebuję na kilka wizytówek 'zaawansowanych' ustawień poczty - że w różnych domenach te same loginy, autorespondery itd. bla bla). Zostać w KEI, czy przenieść się gdzie indziej? Stronki to proste wizytówki, transfer miesięczny 1-2Gb, tylko jedna baza danych używana przez malutką galerię.

W KEI czasem wolno rusza logowanie do panelu (webasa i poczty), czasem jakiś skok jest przy wchodzeniu na stronę - jakoś tak nie wiem, nie jest z tego hostingu błyskawica - choć działa po prostu dobrze i bez padów.

 

Jeśli nie KEI, to co? Ma być nie za tanio i profesjonalnie. I bez problemów w stylu "serwer wp.pl nagle nie przyjmuje przesyłek z serwera tej firmy" - super ustawiony antyspam, antywiry i inne bzdety. Ma po prostu działać super ta poczta i być megainteligentna :D

Najlepiej do tego fajny webmail, może być wiewiór albo RC w ostateczności...

 

Proszę o opinię użytkowników "ze stażem". Cena - do 400zł rocznie.. no dobra, netto : ) ew. do 250 netto za pół roku

 

Proszę o nie polecanie IQ (dziwne loginy : ), progreso (no comments ; ), dhosting (to raczej hosting pod WWW IMHO...) i nic, co ma pakiety tańsze niż 100-200zł na rok : ) Wolę raczej jakąś dyskusję i konkretne fakty na temat kont pocztowych - może ktoś się spotkał z problemami (albo przeciwnie) i ma co polecać?

 

PS Do Ery się nie przeniosę : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to po co się przenosić :D No chyba, że do mnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o nie polecanie IQ (dziwne loginy : ), progreso (no comments ; ), dhosting (to raczej hosting pod WWW IMHO...)

Tylko skoro nie te firmy (dobra, pierwsza i trzecia :D ), to kto? Ja rozpocząłem współpracę z dhostingiem właśnie od poczty, potem zmigrowałem na konto www. Zalety poczty wypisałem tu, wcześniej korzystałem z poczty na iq.pl (jakby ktoś chciał po mnie przejąć nieużywanego maila piotr(at)iq.pl to proszę o PW :D ), ale ta poczta nie sprawdziła się za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie woofer na pocztę też przekonał do dhostingu... na razie nie przeniosłem all, ale mała część jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również używam do poczty dhosting, i cóż polecam :-))

Zainteresowanym powiem, że w dhostingu nie ma problemu z ułożeniem innego mniejszego lub większego planu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dla mnie w dhostingu brakuje opcji ustawienia punktowej skali SpamAssassina... mam dość problemów (a miałem tam ze 2-3 konta pocztowe ludzi z rodziny) i narzekania, że mejle nie dochodzą (tak, były w folderze SPAM).. sorry, nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym hostingu w takiej cenie... WWW działa świetnie, ale poczta to lipa

 

ogicom - no bez jaj : )

nq - o ile dobrze pamiętam, tam również są inne loginy niż pełen e-mail heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że mejle nie dochodzą (tak, były w folderze SPAM)..

Od czegoś jest biała i czarna lista Spam Assassina. (tak, funkcjonuje od kilku miesięcy).

 

Heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt do tej pory w tym temacie nie polecił naszych usług... toteż ja sam również tego nie zrobię.

 

dla mnie w dhostingu brakuje opcji ustawienia punktowej skali SpamAssassina... mam dość problemów (a miałem tam ze 2-3 konta pocztowe ludzi z rodziny) i narzekania, że mejle nie dochodzą (tak, były w folderze SPAM).. sorry, nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym hostingu w takiej cenie... WWW działa świetnie, ale poczta to lipa

Nie polecam Ci zapoznać się z naszą ofertą, nawet mimo faktu posiadania punktowej skali w SpamAssassin'ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Woofer, sorry, ale mam za dużo spraw na głowie, aby wypytywać 10 osób z jakich adresów do nich mejle nie przychodzą (w ogóle nawet nie wyobrażam sobie tego, aby tak się to odbywało).. najlepsze rozwiązanie to indywidualne ustawienie punktów w SA, żadne white i black listy tego nie załatwią, ani grey heh

 

kaczy heh : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×