Skocz do zawartości
przemu

Hosting pod firmową wizytówkę

Polecane posty

Przyszedł czas, iż powstało zapotrzebowanie na hosting pod firmową wizytówkę. Strona to będzie nieduża, myślę iż nie wymagająca za wiele zasobów.

Ważne jest by można na tym postawić wygodne w obsłudze konta email oraz by usługa miała wysoki poziom stabilności.

Kolejnym warunkiem jest koszt stosowny - myślę max 100zł/rok.

 

Słucham propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to ma być naprawdę niewielka wizytówka to wystarczy to:

http://szybki-serwer.pl/index.php?page=plans&plan=18

skoro jednak będzie też służyło w jakimś stopniu za konto pocztowe to myślę że ten pakiet wystarczy:

http://szybki-serwer.pl/index.php?page=plans&plan=5

 

dodam, że w każdej chwili można powiększyć parametry konta i oczywiście bezpłatnie przetestować.

co do stabilności poszukaj po forach opinii klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł czas, iż powstało zapotrzebowanie na hosting pod firmową wizytówkę. Strona to będzie nieduża, myślę iż nie wymagająca za wiele zasobów.

Ważne jest by można na tym postawić wygodne w obsłudze konta email oraz by usługa miała wysoki poziom stabilności.

Kolejnym warunkiem jest koszt stosowny - myślę max 100zł/rok.

 

Słucham propozycji:)

Nie napisałeś, jakich innych parametrów potrzebujesz (bazy/pojemność/transfer).

Być może serwer Home z naszej oferty: http://www.netzip.pl/serwery/

byłby dla Ciebie odpowiedni (choć nie jestem pewny, czy przypadkiem już z niego nie korzystasz).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko 6 GB miesięcznie transferu. Jeśli wizytówka będzie we flashu, a firma jest popularna może okazać się to za mało...

 

 

napisałem, że w każdej chwili można powiększyć parametry,

jeżeli to będzie nowa domena wątpię czy nawet połowę z tego wykorzysta,

ale wiadomo, zawsze trzeba jakiś zapas mieć.

na stronie są też oferty o większych parametrach, także mieszczących się w przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chciałbym zaprosić do przetestowania pakietu EasyPack+ z oferty Hekko.pl.

Pakiet z 2GB pojemności i 10 GB transferu miesięcznie na pewno wystarczy. Jego cena to 68,32 zł BRUTTO za rok w promocji 12 miesięcy w cenie 10 lub 81,86 zł BRUTTO jeśli promocja nie będzie już obowiązywała.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na PW/biuro@hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł czas, iż powstało zapotrzebowanie na hosting pod firmową wizytówkę. Strona to będzie nieduża, myślę iż nie wymagająca za wiele zasobów. Ważne jest by można na tym postawić wygodne w obsłudze konta email oraz by usługa miała wysoki poziom stabilności. Kolejnym warunkiem jest koszt stosowny - myślę max 100zł/rok.

Jeśli to strona firmowa (plus firmowa poczta) nie powinieneś oszczędzać na jej utrzymaniu. Zwłaszcza, iż przestoje w działaniu (zwłaszcza firmowej poczty) mogą negatywnie wpływać na wizerunek Twojej firmy. Pomyśl sam- czego właściwie można wymagać za mniej niż 1zł miesięcznie?

 

Jeśli naprawdę zależy Ci na stabilności- zwiększ nieco swój budżet. Możesz skorzystać z promocji z mojej sygnaturki (dla użytkowników forum wht) i zakupić u nas konto biznes start w cenie 150zł netto/rok. Z tej zniżki będziesz mógł również skorzystać także przy przedłużaniu konta, w następnym okresie rozliczeniowym. Możesz także skorzystać z promocji "50za50" i opłacić konto na 6 miesięcy (50zł netto) a później przedłużyć je na rok (również z uwzględnieniem zniżki dla użytkowników WHT). Te pół roku powinno Cię przekonać, że warto było jednak nieco dopłacić. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów biznesowych- jakość usług jest więc naszym priorytetem. W razie zainteresowania- zachęcamy do kontaktu z naszym BOK, oraz do skorzystania z 14 dniowego, bezpłatnego okresu testowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można wymagać za mniej niż 1zł miesięcznie?

 

 

Jeden złoty miesięcznie? Nie rozmawiamy o hostingu za 10zł rocznie tylko za 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden złoty miesięcznie? Nie rozmawiamy o hostingu za 10zł rocznie tylko za 100 ;)

W takim razie... za mało kawy dziś wypiłem ;) Przepraszam za pomyłkę, pora już dość późna. Mimo wszystko- nadal podtrzymuję swoje zdanie, że w przypadku strony/poczty firmowej po prostu nie wypada oszczędzać i zachęcam użytkownika przemu do bezpłatnego, 14 dniowego okresu testowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, korzystam z konta netzip:) Wydaje mi się być w porządku. Pod uwagę brałem też hekko - wiele o nich dobrego słyszałem.

Domena będzie nowa w internecie, także nie spodziewam się wielkiego ruchu, ale kiedy pojawi się klient - tego nie wie nikt;-)

Wymagania w obrębie konta to standardowo - MySQL, PHP bez jakiś wymyślnych obostrzeń.

Dla wyjaśnienia dodam, że to nie moja strona, a strona którą mam utrzymać w internecie. Więc tym bardziej zależy mi by wszystko grało, by potem nie było niejasności między mną, a właścicielem.

Zastanawiałem się też nad trochę droższym wariantem i wyborem prohost'u, ale tak samo może i proste.pl?

@kaczy - Twoja oferta wydaje mi się świetna, ale kosztuje. Niech strona w sieci zabawi rok to wtedy będziemy rozmawiać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również zaprosić do przetestowania usług Hoste.pl

Proponuję pakiet Serwer Start + domenę .pl za 1zł

 

Dodatkowo wysłałem Panu propozycję na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do zapoznania się z naszą ofertą.

 

W przypadku konta do 100 zł proponuję: http://www.unixstorm.org/Start-3/

 

Konto zarządzane jest z poziomu panelu DirectAdmin (PL).

 

Zapraszam również do bezpłatnego, 7-dniowego testu.

 

Jeśli konto byłoby opłacone z góry za rok, możemy dodać domenę .pl na taki sam okres. W przypadku ewentualnego zainteresowania, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego (na życzenie mogę podesłać statystyki uptimeu serwera z ostatniego okresu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły śmietnik się robi przy próbie wybrania hostingu. Każdy reklamuje swoje a wielu nawet nie czyta czego pytający potrzebuje. Ja mysle ze trzeba to ukrócić bo burdel jest niemiłosierny. On szuka serwerowni w Niemczech! A większość tutaj prezentowanych ofert ma maszyny w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi chyba źle dzisiaj spałeś, gdzie autor tematu wspomniał że ma być w Niemczech?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły śmietnik się robi przy próbie wybrania hostingu. Każdy reklamuje swoje a wielu nawet nie czyta czego pytający potrzebuje. Ja mysle ze trzeba to ukrócić bo burdel jest niemiłosierny. On szuka serwerowni w Niemczech! A większość tutaj prezentowanych ofert ma maszyny w Polsce

Tak, pokaż nam w którym miejscu jest tak napisane ? Bo mi nawet FF przy próbie wyszukiwania na stronie frazy niemczey, niemcy, niemc itp wskazuje dopiero na Twój post..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zrobił mi się niezły bałagan. Z jednej strony kilka ciekawych ofert, a z drugiej wiele to prześciganie kto ma lepsza ofertę.

Teraz już późni, ale rano muszę siąść i porównać proponowane oferty. Ograniczyć sobie pole wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam to forum od jakiegos czasu i niestety w kolko oferty skladaja firmy a nie uzytkownicy.. to troche malo wiarygodne! ja z czystym sumieniem moge polecic np. proste.pl na wizytowki. serwery maja w Polsce, dziala bardzo dobrze, mam tam swoja mala galerie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×