Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

COUNTER-SHIT.PL xD

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

Chyba każdy wie czym jest counter strike... ja tej gry nie lubię a wiecie za co? Za ten cholerny fanatyzm - wielu graczy odda za nią naprawdę wiele i się poważnie od niej uzależnia.

 

Dlatego wpadłem na innowacyjny pomysł - nie brakuje serwisów/for opisujących countera, nie ma jednak żadnego PRZECIWKO tej grze! Dlaczego by więc nie założyć? Sprawdziłem pewną domenkę i byłem zaskoczony, że jest wolna, postanowiłem spróbować :P Domenka kupiona na promocji, konto na domenomanii leży odłogiem więc wrzuciłem mybb no i zobaczymy co z tego będzie.

 

Jak oceniacie pomysł takiego forum - dobra akcja przeciwko fanatyzmowi czy raczej samobójstwo w nieefektownym stylu? Polscy fani csa pewnie mnie zjedzą żywcem ale co mi tam, raz się żyje, no nie? :)

 

Zapraszam: COUNTER-SHIT.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby to ma być fajne ? odpuść sobie to tak samo jak byśmy zrobili stronę anty Jagged Alliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Czy ja komuś bronię? ;)

 

Sęk w tym, że w wypadku Jagged Alliance nie mamy do czynienia ze (skrajnym w niektórych wypadkach) fanatyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie, akurat wypowiadały się tutaj osoby głęboko związane z CSem.

Jeżeli chcesz to rozwijać to dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialeś kiedyś strone anty cod;mohaa;et;w3?? Ja nie i nie ma takiej potrzeby. Dla mnie odwiedzenie takiego serwisu równało by się z stratą czasu.

 

Każdy gra w co chce i w to co lubi ... są różne gusta.

 

Ps. Nie wiem co taki serwis miałby zawierać i co miałby na celu.

Ps.2 Bez obrazy słyszałem już wiele pomysłów na stronę ale ty pobiłeś wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, mini hostowni to on nie pobił ;).

 

Projekt jak najbardziej humorystyczny i ważne aby taki pozostał. Sam nie mam nic przeciwko mimo że gram w CS, jednak wypadało by zadać sobie pytanie czy taki serwis jest na pewno potrzebny? (p.s niektóre teksty z forum są całkiem niezłe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Chyba każdy wie czym jest counter strike... ja tej gry nie lubię a wiecie za co? Za ten cholerny fanatyzm - wielu graczy odda za nią naprawdę wiele i się poważnie od niej uzależnia.

 

Dlatego wpadłem na innowacyjny pomysł - nie brakuje serwisów/for opisujących countera, nie ma jednak żadnego PRZECIWKO tej grze! Dlaczego by więc nie założyć? Sprawdziłem pewną domenkę i byłem zaskoczony, że jest wolna, postanowiłem spróbować :P Domenka kupiona na promocji, konto na domenomanii leży odłogiem więc wrzuciłem mybb no i zobaczymy co z tego będzie.

 

Jak oceniacie pomysł takiego forum - dobra akcja przeciwko fanatyzmowi czy raczej samobójstwo w nieefektownym stylu? Polscy fani csa pewnie mnie zjedzą żywcem ale co mi tam, raz się żyje, no nie? :P

 

Zapraszam: COUNTER-SHIT.PL

 

Taki sobie projekt :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry o ile w planach masz testy jakiegoś systemu anti-DDoS, zabezpieczeń serwera/skryptu. W innym wypadku moje zdanie jest zbieżne z RuFiK'a "Taki sobie projekt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic z tego nie wyjdzie. Kto nie lubi sobie popykać w CS? Marna grafika, mnóstwo krzykliwych dzieciaków ale za to niepowtarzalna atmosfera. Tak zaczaić się z awp i pyknąć kilku nobów ... Mnie to odstresowuje.  ;)

 

Aha, co do pomysłu to może zrób porządną ligę (pełno ich jest ale raczej większość to dziadostwo) i jako nagrodę ufunduj turnus u psychologa. Może to trafi do kogoś.  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
Kto nie lubi sobie popykać w CS?

Na przykład ja nie lubię. Po 5 minutach wpatrywania się w dowolny FPP/FPS mam potężny ból głowy i inne podobne objawy. Co ciekawsze w innego typu grach nie mam żadnych problemów.

Z drugiej strony, kiedy ja w coś grałem? Chyba z rok minął jak rozwijałem "imperium transportowe" w OpenTTD. Nie ma już czasu na głupoty i gierki.

 

A pomysł na stronkę moim zdaniem dobry, ale skazany na niepowodzenie. Za duża armia "uzależnionych" i tych, co nie dadzą złego słowa o ich CSie powiedzieć. Zaszczują Cię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę bez sensu ten pomysł. Czy jest wśród nas ktoś, kto nie lubi CS? Oczywiście nie licząc autora tematu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię CS-a moim przykrym zdaniem zabezpiecz sobie serwer bo już słyszałem kilka ploteczek o zniszczeniu tego forum więc powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpada.. moze i sie znajdzie fanatyków duzo, ale to dzieci (13 lat), z nimi nie wygrasz.. po co kolejna strona typu Anty-dzieciomNeo, zanim-napiszesz(to o gg,łąncuszkach,z uzywaniem wulgarnych slow), anty-temu, anty-tamtemu?.. no chyba ze po kase z adsensa ;p

nic nie zdzialasz, takie jest moje zdanie..

 

a cs jest fajny, jak gry przestaja bawic (dla mnie to wiek 18 lat, teraz mam 19), to dobra rozrywka, ktora nigdy sie nie nudzi jest jednak cs.. prosta, logiczna rozgrywka, i mozna pograc z ludźmi, a serwerów nie brakuje.. na kompie mam ze 20 gier, roznych, od tych malutkich, po "wielkie" produkcje jak Colin Mc Rea Rally 2 ^^ - z tym ze moja jest tylko ta jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Nom, chęci były jak zawsze - czasu nie ma niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×