Skocz do zawartości
irek_s

jaki hosting do 100zł

Polecane posty

Witam,

 

jaki hosting wybrac do 100zł, w tej chwili jestem tak zly na firme inwestnet.com ( nie ma kontaktu z ta firma, telefonu nie podaja na stronie na telefon podany na who is nie odpowiadaja) ze szukam pilnie firmy hostingowej

ktora polecacie?

na forum nie znalazlem zadngo zestawienia takich firm, przydalo by sie jakies glosowanie zeby te niepowazne firmy wyeliminowac, a profesjonalistow wypromowac!!

 

co z tego ze place za hosting 30zl jak w wyniku niedzialania serwera ma straty kilkuset zlotych

 

przymierzalem sie do netlook ale tam jest obsluga tylko 2 domen

ZALEZY MI GLOWNIE NA NIEZAWODNOSCI , NA MIEJSCU MNIEJ, MOZE BYC TYLKO 500MB

 

 

dziekuje i pozdrawiam

irek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy pewnie Ci powie że 100 zl to mało, ale spróbuj 2 plan z proste.pl minimalnie wykracza poza Twój budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, człowiek płaci jedynie 30zł, a straty ma w setkach złotych... i nie stać go na zainwestowanie z minimum 300zł.

Nie wymagaj prostu tego za co nie płacisz odpowiednio.

 

Parametry, jakie skrypty utrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego ze place za hosting 30zl jak w wyniku niedzialania serwera ma straty kilkuset zlotych

Jak masz takie ogromne straty (kilkaset złotych) to może czas zainteresować się własnym serwerem dedykowanym, oraz stałą umową z administratorem? ;)

 

ZALEZY MI GLOWNIE NA NIEZAWODNOSCI , NA MIEJSCU MNIEJ, MOZE BYC TYLKO 500MB

Niestety. Powiem bardzo prosto i bardzo dosadnie: jakość kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie potrzebne az 3GB miejsca na dysku max 500MB wystarczy

bardziej chodzi mi o stabilność !!! tak żebym raz postawił tam serwer i nie musiał sie martwic i kontaktowac sie z adminem poniewaz znowu jest jakis problem z serwerem, lub admin przez pomylke skasowal konta uzytkowników bazodanowych (naprawde mam dośc tego typu akcji), chce zaplacic i miec problem z glowy, nie tracic czasu na kontaktowanie sie z adminem

 

neteasy.pl tak na mojego nosa to troche amatorka, telefon podany tylko stacjonarny wiec jak coś sie stanie po 15:30 to bede czekal do rana, poza tym pierwsze wrazenie nie jest pozytywne jesli chodzi o strone zlozona z wielu .jpg ??

 

 

jesli chodzi o serwer dedykowany to teraz nie mam czasu sie tym zajmowac, moze w niedlugiej przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie potrzebne az 3GB miejsca na dysku max 500MB wystarczy

bardziej chodzi mi o stabilność !!! tak żebym raz postawił tam serwer i nie musiał sie martwic i kontaktowac sie z adminem poniewaz znowu jest jakis problem z serwerem, lub admin przez pomylke skasowal konta uzytkowników bazodanowych (naprawde mam dośc tego typu akcji), chce zaplacic i miec problem z glowy, nie tracic czasu na kontaktowanie sie z adminem

Cena konta hostingowego to nie tylko pojemność, oraz ilość transferu miesięcznego- te parametry mają wręcz najmniejszy wpływ na cenę planu hostingowego. Cena konta to również obsługa techniczna której wymagasz (w naszym przypadku jest to infolinia 0801, telefon stacjonarny- dostępne w godzinach pracy BOK podanych na stronie, oraz telefon komórkowy dostępny w razie awarii przez całą dobę, 7dni w tygodniu, łącznie ze wszystkimi świetami kościolno/państwowymi).

 

Jeśli więc zależy Ci na stabilności działania usług, oraz dobrym, a przede wszystkim realnym kontakcie z firmą, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów wirtualnych. Możesz skorzystać z promocji z mojej stopki (dla forumowiczów WHT) i wykupić konto biznes start za 50zł netto (61zł brutto) na okres 6 miesięcy (aby przekonać się, że faktycznie warto jednak podnieść nieco poprzeczkę cenową) lub od razu na rok z góry, korzystając z 25% rabaru (150zl netto).

 

jesli chodzi o serwer dedykowany to teraz nie mam czasu sie tym zajmowac, moze w niedlugiej przyszlosci.

Napisałem to w konktekśćie "ogromnych strat finansowych" jakie "ponosisz" utrzymując swoje serwisy na koncie za 30zł/rok. Gdyby te straty miały swoje realne przełożenie w rzeczywistości polecałbym Ci wybrać serwer dedykowany + administratora, ale jak sądze... "trochę" jednak przesadzasz i dobry hosting współdzielony powinien w zupełności Ci wystarczyć. W razie zainteresowania- zapraszam do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o nastepujacych hostingach

 

superhost.pl

 

www.kei.pl

www.cal.pl

www.amm.net.pl

webd.pl dla mnie wydaje sie interesujacy www.cal.pl czy warto tam sie zaparkowaca

 

 

a te z top-a:

 

home.pl

netart.pl

 

pytanie do dust.pl ???? dlaczego was nie ma w top100.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sadzicie o nastepujacych hostingach

Tiaaa neteasy wygląda dla Ciebie nieprofesjonalnie a sugerujesz webd.pl czy superhost.pl? :(

 

...

a te z top-a:

...

pytanie do dust.pl ???? dlaczego was nie ma w top100.pl

Top100 to nie wyrocznia co do jakości i solidności hostingu tylko ilości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

irek_s: wszelkie formy kontaktu z moją firmą są aktywne całą dobę co można przeczytać w paru miejscach na stronie, a już zupełnie nie wiem na jakiej zasadzie wymyśliłeś, że akurat od 15:30 telefon nie działa.. A i przepraszam, że strona składa się z jpg, postaram się zorganizować layout w ASCII następnym razem, mam nadzieję, że znajde jakiegoś ascii-artowca : ).

 

A po drugie to nie ten dział, przenoszę z opinii do działu prośby choć kusi mnie piaskownica :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe?

 

cyt. (( nie pasuje mi twoja opinia wiec sie obrażam i przenosze cie do "prośby" ))

 

czyli rozumiem ze wlascicielem tego forum jest firma swiadczaca hosting (www.neteasy.pl) w takim razie bardzo przepraszam nie wiedzialem, MYSLALEM ZE FORUM JEST BEZSTRONNE?

 

i najważniejsze są argumenty !

 

pozdrawiam

irek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Top100 to nie wyrocznia co do jakości i solidności hostingu tylko ilości :(

Dokładnie tak. Ranking top100.pl dotyczy ilości utrzymywanych na serwerach DNS danej firmy domen z końcówką *.pl, a więc nie uwzględnia on np. domen globalnych. Nie ma nas w tym rankingu, ponieważ nie bardzo rozumiemy sens jego tworzenia- zwłaszcza po tym kiedy NASK przestał udostępniać listy nowo rejestrowanych domen (a także domen usuniętych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe?

Ale prawdziwe.

 

cyt. (( nie pasuje mi twoja opinia wiec sie obrażam i przenosze cie do "prośby" ))

Bo to jest odpowiedni dział na takie wątki.

 

czyli rozumiem ze wlascicielem tego forum jest firma swiadczaca hosting (www.neteasy.pl)

Nie. Patryk jest jednym z moderatorów.

 

w takim razie bardzo przepraszam nie wiedzialem, MYSLALEM ZE FORUM JEST BEZSTRONNE?

Jak Forum może być bezstronne ?

Patryk przedstawił Ci fakty - to Ty wymyśliłeś jakieś dziwne rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ireks: właścicielem tego forum jest firma Fobi Bartosz Gadzimski co także jest widoczne w paru miejscach na tym forum.

 

A co do przenosin to chyba dość jasne jest to, że Twój temat "jaki hosting do 100 zł" w żaden sposób nie kwalifikuje się do działu "opinie o firmach hostingowych" i to chyba raczej argument nie do zbicia :(..

 

edit: Hekko, ubiegłeś mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam hosting w neteasy.pl i o kontakcie z tą firmą nie mogę powiedzieć złego słowa. Maksymalnie (ale to już extremalna sytuacja) 1h czekałem na odpowiedź, a tak to max. 20 min. Usługi również na wysokim poziomie. Nic dodać nic ująć, oby tak dalej.

 

neteasy.pl tak na mojego nosa to troche amatorka

Przeczyść nos :(:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ziemia Polska nosi wielu osobników, którzy są świecie przekonani że mogą kupić taki sam produkt jak ich sąsiedzi tylko 10X taniej, tylko dla tego że są od nich cwańsi. Otóż tak nie jest. I to nie tylko w branży hostingu. Ceny markowych produktów i usług są skalkulowane według ich jakości i kosztów wytworzenia i mają sie nijak do noname :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jeeny.. dajcie spokój, nie ma co dyskutować z dzieciakiem - wszystko zostało powiedziane, IMHO.... temat chyba do zamknięcia, żeby nie dawać trollowi mięska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za wszystkie wskazowki

 

ale dalej nie rozumiem dlaczego tylko trzy firmy hostingowe sa polecena:

neteasy.pl, dust.pl, prohost.pl

 

a glownie : neteasy.pl

 

co z opiniami o innych hostingach o ktore pytalem:

 

superhost.pl

www.kei.pl

www.cal.pl

www.amm.net.pl

webd.pl dla mnie wydaje sie interesujacy www.cal.pl czy warto tam sie zaparkowaca

 

 

a te z top-a:

 

home.pl

netart.pl

 

Jesli chodzi o cene za hostingo to nie jest to WYZNACZNIK i jak ktos mi pisze ze jak za konto jest cena 100zł (dobry hosting musi kosztowac ) to to jest dobry hosting a jak 300zł to juz super, cene ustala firma na podstawie popytu, no i na podstawie marzy jaka ja zadawala, przecież wiadomo jednego właściciela zadowoli zysk rzedu 10tys/miesiecznie a drugiego 50tys/miesiecznie, cena takze zalezy od umiejetnosci organizacyjnych itp.

 

kierujac sie cena nie powinnienem nigdy skorzystać z uslug np. firmy hekko bo jest przynajmniej o polowe tańsza od neteasy.pl itd

 

Podsumowujac,

dlatego pytam uzytkownikow o OPINIE na temat hostingow zeby wybrać wlasciwy a nie co 2 miesiace przeskakujac z jednego na drugi

 

pozdrawiam

irek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierujac sie cena nie powinnienem nigdy skorzystać z uslug np. firmy hekko bo jest przynajmniej o polowe tańsza od neteasy.pl itd

 

Pierwsze słyszę, że jesteśmy o połowę tańsi od neteasy, jak to porównałeś ?

 

edit:

 

Tak na szybko porównanie:

 

Pakiet Large z Neteasy jest tożsamy parametrami z pakietem MaxPack+ z Hekko.pl

Cena w Neteasy: 299 zł netto a w Hekko.pl: 350 zł netto (w promocji !)

 

Medium tożsamy z MaxPack

Neteasy: 199 zł, Hekko.pl: 280 zł (w promocji !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w taki sam sposób jak wymyślił to, że hostingu szuka się na top100 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@irek_s

weź poszukaj na tym forum opinii o tych firmach i będziesz all wiedział co i jak ;)

Już za chwilę okaże się, że odpadamy w przedbiegach, ponieważ na forum dyskusyjnych nie ma o nas żadnych opinii. Jutro z samego rana mam spotkanie z dyrektorem handlowym w jednej z firm którą obsługujemy (hosting, domena, autorski system CMS pisany specjalnie na potrzeby tejże firmy ze względu na wiele indywidualnych funkcjonalności tegoż systemu, związanych z funkcjonowaniem firmy).

 

Zastanawiam się tylko, czy prosić o udzielanie się na forach dyskusyjnych dyrektora handlowego z którym mam to spotkanie, czy może raczej ich księgową, a może sekretarkę, czy też iść do samego prezesa i dodać mu do zakładek w Firefoksie link do WebHostingTalk ;) (tak, jakby obecność na top100, czy ilość opinii na wht stanowiły jakąś wyrocznię mówiącą o poziomie jakości w danej firmie).

 

Nikt jeszcze tutaj nie napisał, że przez "pad serwera" (spowodowany np. restartem serwera apache) stracił kilka milionów rubli, rybka się utopiła, a żona przesoliła zupę, więc... na pewno jesteśmy "kiepscy" :P Zastanawia mnie też ostatnio, dlaczego dla tych wszystkich ludzi, którzy próbują traktować skrzynki PW tegoż forum (oraz innych serwisów) jak nasz całodobowy support, standardowy kontakt z naszą firmą (via mail/telefon) staje się tak trudny, że aż niemożliwy. Byćmoże nie posiadają oni skrzynki poczty elektronicznej (mogłoby to wyjaśniać chęć założenia u nas konta hostingowego, aby taką skrzynkę wreszcie posiadać), oraz należą do tej (możnaby pomyśleć, że wręcz niespotykanej w dzisiejszych czasach) mniejszości, która mimo tego, iż mamy już XXI wiek nie posiada jeszcze telefonu. Odpowiedź na to pytanie zostanie zapewne jedną z nierozwiązanych zagadek ludzkości, ale mimo tego- ani to forum (ani żaden inny serwis internetowy) nie jest i nie będzie nigdy naszym BOKiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dust.pl poproś o opinię na forum jak zdobędziecie kontrakt na kolokację od Era GSM albo Electroworld : ))) będzie raz, a dobrze : )

to chyba "problem wieku młodzieńczego", no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×