Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Send

Jaki hosting jest najlepszy ?

Polecane posty

Proszę wszystkich użytkowników o poradę jaki wybrać hosting? Która z firm świadczy najlepsze usługi? Osobiście skłaniałem się do nazwa.pl ale poczytałem trochę i znalazłem sporo negatywnych opinii. Nie wiem na ile mają w obecnej chwili pokrycie w rzeczywistości, bo jednak wszystko cały czas się zmienia. Jednak biorąc je pod uwagę obecnie skłaniam się do progreso.pl, ale nie wiem czy to także dobry wybór. Zależy mi na stabilności i szybkości serwera, ale nie chcę także płacić nie wiadomo ile za serwer dedykowany. Ważne także jest aby serwer zlokalizowany był w Polsce i miał sprawną obsługę. Dysponuję sporą listą mailingową (oczywiście legalną) i chciałbym za jego pomocą móc z niej korzystać oraz zainstalować oprogramowanie do prowadzenia newslettera, tak więc limity wiadomości także są dla mnie ważne. Bardzo proszę o opinie na temat powyżej wymienionych hostingów lub doradzenie czegoś lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w skrócie: czytaj dalej

praktycznie na wszystkie Twoje kwestie tutaj są odpowiedzi na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dużo tych maili to lepiej szukaj vpsa. Na shared są takie limity na maile, że większe listy nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą VPS-ów na http://vServ.pl ;) Do 400zł / rok napewno się coś znajdzie, a przy opłacie na rok korzystne zniżki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozwolę sobie się przyłączyć do topiku. Przeglądałem to forum, ale nie

mogę znaleźć odpowiedniego hostingu dla siebie.

 

Moje potrzeby są raczej niewielkie:

- 2-3 skrzynki pocztowe (idealnie jeśli z powiadamianiem sms)

- 1-2 GB powierzchni

- ~10 baz mysql

- ~10 kont ftp

- 10-20 transferu miesięcznego

- mile widziana jakaś firmowa domena.

 

Na serwerze będą postawione 2 strony wizytówki (2 różne domeny) oraz prywatne forum (bardzo małe)

oraz jakieś skrypty do uploadu plików przez www. Może jeszcze jakaś nieduża galeria do tego.

Baz i ftp napisałem więcej niż potrzebuje w razie jakbym chciał współdzielić konto, co jest niewykluczone.

 

Wcześniej miałem konto na easyisp.pl - zrezygnowałem gdy się popsuło. Teraz swoje rzeczy trzymam

u kolegi na insane.pl, jest dobrze ale boli mnie ubogi panel. Chodzi mi o hosting, który nie jest na rynku rok

i nie dwa, stabilny, uczciwy, z w miarę dobrą obsługą (najlepiej 24h).

 

Dobre opinie czytam o kei.pl i iq.pl - ale może znajdzie się coś okrojonego do moich wymagań w przystępniejszej cenie?

Powiedzmy 100-150 /rok. Takie tylko w erze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cal.pl - polecam SummerServer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zapoznania się z ofertą cal.pl - polecam SummerServer ;)

 

zeby stracic wszystkie dane po "koniecznym formacie serwera" ? bo okaze sie, ze backup jednak nie dzialal?

 

dziekuje, ja postoje.

(nie pisze tego z zaslyszanych opinii tylko na podstawie wlasnych doswiadczen z cal.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o czym Pan pisze. Nigdy od 4 lat istnienia serwisu cal.pl nie mieliśmy żadnego formatu na serwerze Klienckim. Owszem, była awaria dysku twardego, ale wszystko zostało przeniesione poprawnie między dyskami RAID po synchronizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie o czym Pan pisze. Nigdy od 4 lat istnienia serwisu cal.pl nie mieliśmy żadnego formatu na serwerze Klienckim. Owszem, była awaria dysku twardego, ale wszystko zostało przeniesione poprawnie między dyskami RAID po synchronizacji.

 

witam

owszem byl - przynajmniej tak zostalem poinformowany przez pracownika cal.pl.

bylem sklonny wybaczyc mocne przytykanie sie strony, ale utraty moich danych juz nie. dlatego przenioslem sie do innej firmy.

wyglosilem swoja opinie o firmie cal.pl na podstawie moich osobistych doswiadczen i na tym zakoncze.

 

jesli chce Pan wiecej szczegolow nt tej sprawy zapraszam poza forum. dysponuje korespondencja mailowa z cal.pl w tej sprawie.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, napisałem że awaria dysku była - jestem głęboko przekonany, że nie zostały utracone Pańskie dane w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, napisałem że awaria dysku była - jestem głęboko przekonany, że nie zostały utracone Pańskie dane w żaden sposób.

 

skoro chce Pan to ciagnac dalej na forum to prosze bardzo.

bylo to niewiele ponad rok temu, stracilem wszystkie maile, moja galerie, czyli wszystko co tam trzymalem

zostaly mi jakies stare smieci. Pan z BOKu 2 czy 3 razy probowal przywrocic dane z backupu, a nastepnie z rozbrajajaca szczeroscia stwierdzil, ze widocznie proces backupu nie zadzialal i on mi wiecej danych nie moze odzyskac.

to zakonczylo moja przygode z cal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×