Skocz do zawartości
lukaschemp

Jaki wynik?

Polecane posty

Ja tam sie nie znam ale wedlug prasy zagranicznej Guerreiro byl bez zadnej watpliwosci offside... a wiec raz sedzia sie pomylil na korzysc Polski... a raz na korzysc Austrii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

powiedzcie michaeln-owi, bo pewnie mi dał ignora, że jak już tak chce dłubać, to umówmy się tak: jest zero zero - nie uznaje gola Rogera, ale nie robi jaj

 

PS fajny ten "wanted" heh

oby to się rozniosło.. bo gnój na to zasługuje.. i cała ta zakichana UEFA.. już mnie korciło napisać "F*** YOU UEFA" na ich e-mail, ale i tak to oleje byle sekretarka z jakiegoś Burkina Faso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważ, że fauluje ktoś tam bąka w polu karnym.

W pierwszej połowie spalony(2 piłkarze Austrii ) i sędzia nic nie zrobił, mógł być gol gdyby nie Boruc

Aha, to zmienia troche sprawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie nie znam ale wedlug prasy zagranicznej Guerreiro byl bez zadnej watpliwosci offside... a wiec raz sedzia sie pomylil na korzysc Polski... a raz na korzysc Austrii...

 

Zdecydowanie nie bylo spalonego. Odbylismy na blipie burzliwa dyskusje w tej sprawie, bylem wsrod tych, ktorzy uwazali, ze spalony byl, ale ta potworka mnie przekonuje:

 

http://www.youtube.com/watch?v=o5CKHJ68JAo

 

1:08 - po palcach bramkarza przelatuje pilka, Roger dobija po odbiciu bramkarza. Nie ma mowy o spalonym.

 

A ktora to prasa tak pisze? Bo to, ze Polsat trzyma sie wersji ze spalonym juz wiemy ;-).

-- EDIT Widze, ze BBC pisze o spalonym. Zdania sa wiec podzielone ;-). IMHO, nie ma mowy o spalonym.

-- EDIT 2 Kurcze, to oslabia moja pewnosc ;-) http://www.sport.pl/sport/1,90858,5308670,...dla_Polski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się fajnie dziś spiewało pod Adasiem na rynku w Krakowie, że aż się gardło zdarło... a głównie chyba domyślacie się o kim... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trochę głupio wyszło na koniec ale jakby nie patrzeć Austriakom się należało. To cud (a na imię mu Boruc) że mecz nie skończył się 3:1 albo i więcej. Bo wątpię czy Polacy by się podnieśli po bramkach na początku. A Austriacy podbudowani prowadzeniem pewnie tak łatwo nie oddaliby pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie bylo spalonego. Odbylismy na blipie burzliwa dyskusje w tej sprawie, bylem wsrod tych, ktorzy uwazali, ze spalony byl, ale ta potworka mnie przekonuje:

 

@Alien - nawiązuję znowu do niemieckiej telewizji (dzięki niej miałem możliwość oglądania meczu)- oni są przekonani a nawet na 100% pewni, pokazując symulację, że był spalony. Przyglądałem się dokładnie i z tego jak oni to pokazali, wygląda na to, że muszę im przyznać rację (robiąc to bardzo niechętnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Alien - nawiązuję znowu do niemieckiej telewizji (dzięki niej miałem możliwość oglądania meczu)- oni są przekonani a nawet na 100% pewni, pokazując symulację, że był spalony. Przyglądałem się dokładnie i z tego jak oni to pokazali, wygląda na to, że muszę im przyznać rację (robiąc to bardzo niechętnie)...

 

Spójrz na to, że Polak podawał Roger'owi piłkę Niemiec dotknął ją nogą... więc nie ma spalonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

grali dramatycznie i żenująco. tak na prawdę mogło być z 4-5:1. dobrze dla nich, że grają już o pietruchę to łatwiej przełkną jak ich Chorwacja rozjedzie walcem. Karny - niesprawiedliwy, ale jak się z najsłabszą drużyną turnieju prowadzi 1:0 to się samemu prosi o kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nasi już jadą do niego i niedługo będzie jego nekrolog w gazecie... Alder Tag nadchodzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja na szczęście nie miałem okazji obejrzeć tego meczu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomentuję to tak.

Faul był prawda, jednak były tam 2 faule.

1 - Lewandowski, 2- Ten pieprz* blondasek.

Bardziej ewidentny był faul Blondaska niż Lewandowskiego.

Drużyna powinna wycofać się z turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×