Skocz do zawartości
irvinek

2:0 dla polaków!

Polecane posty

kaczy, ale po co się chwalisz tym, że piłeś lepsze piwo? Mnie to nie interesuje. Jak mi smakuje to nawet Kujawiaka wypiję ;) Nie każdy ma 20 zł na butelkę piwa, jak woli kupić za te 20 zł 5 piw i będzie do przodu :)

To jest dział "piaskowica" prawda? Wywiązał się temat o piwie, więc napisałem co o tym myślę. Poparłem w swoich wypowiedziach Sponsiego w jego wypowiedziach o rodzimych produkcjach naszych browarów. Niektórzy nie widzą różnicy pomiędzy PC z dyskiem SATA zaadoptowanym na serwer, a markowym serwerem DELL/IBM/HP z dyskami SAS. Takim pecetem (w porównaniu do serwera) jest właśnie "piwo" którym karmią nas media (jak już tak bardzo chcesz porównania do hostingu) :)

 

ktoś, kto całe życie jadł gówno nie będzie się tłumaczył tym, że mu szarlotka nie smakuje tekstem "bo o gustach się nie dyskutuje".. dlatego m.in. cenimy wielkich malarzy, pisarzy...

Do odebrania na PW konto biznes start za 1zł netto ważne przez 6 miesięcy, oraz butelka La' Trappe Blond (odbiór w Toruniu lub Piotrkowie Tryb. jeśli kiedyś będziesz w moich stronach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Z całym szacunkiem, ale... w takim razie nie masz pojęcia jak smakuje piwo

No i koniec tematu.

polecam Ci spróbować kiedyś piwa trapistów[...]

Może kiedyś, trenuję i nie pije ;)

 

Sponsi: nie napinaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patrick - pokaż "patriotyzm" i nie odzywaj się, skoro nie masz już nic do powiedzenia

 

kaczy - ostatnio wyczytałem straszne rzeczy o piwie (ach ten słód...), a ja trzymać linię muszę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Prawda jest taka że ten kraj się stale sypie, co ekipa to jeszcze gorzej jest. Ale są ludzie którzy chca to zmienić ale są duszeni w zarodku. Są w Polsce Partie Polityczne które byłby w stanie zmienić niekorzystny obraz polski w świecie ! Jakbyśmy dobrze zagrali i zaśpiewali to byśmy byli potęga. I militarną i gospodarczą i intelektualną i nie musielibyśmy jechać do Dublina tylko starczyła by Warszawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, nie przesadzajmy :- ))

Na pewno żyło by się nam dużo lepiej, ale nie przesadzajmy.

Wkońcu to Polska!

Ukazał się gdzieś ciekawy artykuł w francuzkiej prasie o Polakach, traktujący właśnie egzystencjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, zapewne niektórzy domyślili się za jaką opcją polityczną jestem i uważam że jesteśmy w stanie zmienic Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz.b - rozejrzyj się jak w tym kraju jest i przestań wchłaniać noskiem ścierwo z mediów, zacznij myśleć samodzielnie

a patriotyzm? tani chwyt reklamowy od zarania dziejów pozwalający władcom przelewać krew poddanych.. sorry, ja wysiadam

nie można komentować miernoty piłkarzy, bo to nie jest patriotyzm? luuudzie..

 

to chyba tym, którzy chrzanią o kompleksach najbardziej one doskwierają - za wszelką cenę nie przyznać się do tego, że ten kraj jest w ruinie, rządy do dupy, a piłkarze nie potrafią grać.. prawda boli?

 

kaczy ..niektórzy żyją jeszcze historią, złudnymi marzeniami o tym, że Polska to nie wiadomo jaka potęga itd.. a właśnie TO trzeba sobie powiedzieć wprost - nie, nie mamy kompleksów - my po prostu jesteśmy do kitu w pewnych obszarach.. jak osiągamy sukces, chwalę.. ale sorry, "bo patriotyzm", to mam nie komentować szmaciarzy piłkarzy?

 

Nie czytam polskich i niemieckich brukowcow, moje poglady sa efektem wychowania, wyksztalcenia i wlasnego doswiadczenia. Podchodze realistycznie, polska pilka jest bardzo slaba i kazdy lepszy wystep naszej druzyny wywoluje nadzieje, ze bedzie lepiej. Na polskich szmaciarzy nie musisz patrzec i dopingowac, krytykowac mozesz tylko nie pisz ze to szmaciarze, pochwal sie pokaz, ze potrafisz lepiej.

 

Zamiast marudzic to wez sie do roboty ! sprobuj zmienic ta zrujnowana Polske, wstap do PO zastap Tuska, popraw cos w Polsce, a jak nie to masz zawsze szanse na wyspach, moze zasmakujesz angielksiego piwa.

 

Nie dyskutuj na temat patriotyzmu! Nie jestes patriota i nie zrozumiesz w pelni tego pojecia. Zwykly Polak nie nazwie polskiego pilkarza szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukazał się gdzieś ciekawy artykuł w francuzkiej prasie o Polakach, traktujący właśnie egzystencjalność.

 

 

Autentyczny artykuł w jednej z francuskich gazet!

Cytat:

"Polska. Oto znajdujemy sie w świecie absurdu. Kraj, w którym co piaty mieszkaniec stracił zycie w czasie drugiej wojny swiatowej, ktorego 1/5 narodu zyje poza granicami kraju i w ktorym co 3 mieszkaniec ma 20 lat. Kraj, ktory ma dwa razy wiecej studentow niz Francja, a inzynier zarabia tu mniej niz przecietny robotnik. Kraj, gdzie czlowiek wydaje dwa razy wiecej niz zarabia, gdzie przecietna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butow, gdzie jednoczesnie nie ma biedy a obcy kapital sie pcha drzwiami i oknami. Kraj, w ktorym cena samochodu rowna sie trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znalezc miejsce na parkingu. Kraj,w ktorym rzadza byli socjalisci, w ktorym swieta koscielne sa dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnowac tu z jakiejkolwiek logiki, jesli nie chce stracic gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w ktorym z kelnerem mozna porozmawiac po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzednikiem panstwowym tylko za posrednictwem tlumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

> > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piwie Lech przeważnie coś pływa kilka razy natknąłem się na jakiegoś robaczka.

Piwa nie pasteryzowane Koźlarz - smaczne ;) .

Z win to tylko te z dolnej półki do 5zł (cycule,komandosy etc..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irvinek, ciekawy masz gust co do win :- ))

Ahh te siarczane eksperymenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ta gazeta to dobrze opisuje jak to u nas wygląda, jeden wielki absurd z którym nawet Palikot sobie poradzić nie mógł... Zmienić to wszystko może ale nie rząd Donalda, Jarosława czy tego z SLD... Oni już się nie sprawdzili... Co do alkoholi... Wino -> wszystkie są dla mnie mdłe... Wódka -> Od pół roku w gębie tej trucizny nie miałem...Piwo -> owszem ale takie droższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wczorajszy mecz był bardzo dobry. Więc nie rozumiem tutaj wypowiedzi kilku osób.

 

 

// irvinek, kozak jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle przegraliśmy ale niema co się łamać jeszcze wszystko przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczoraj mecz hiszpania - rosja to niestety ale pl team to z 10 lig niżej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądając wczoraj mecz hiszpania - rosja to niestety ale pl team to z 10 lig niżej jest.

Dobrze powiedziane. Zupełnie inna jakość gry. Aż się chciało by mecz trwał dłużej ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×