Skocz do zawartości
koton

Najtansze domeny dla firm a dla osob prywatnych

Polecane posty

Mam proste pytanie, na ktore ciezko znalezc jednoznaczna odpowiedz.

 

Ktora firma oferuje najtansze domeny dla firm a ktora dla osob prywatnych (bardziej interesujaca jest druga opcja) - wazna tutaj jest rowniez kwestia przedluzenia po roku (zeby to nie bylo 1000zl, zazwyczaj jest 122zl ale moze gdzies jest taniej?).

 

Czytajac promocje i ofery roznych firm, widzimy "5gr za promocje!" poczym po rejestracji do zaplacenia jest zazwyczaj kolo 12zl.

 

Tak wiec jak to jest tak naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam duze zaufanie do nazwy.

 

Ale poszukuje domen faktycznie za grosze (.pl) i za jak najmniejsza kwote przy przedluzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poszukuje domen faktycznie za grosze (.pl) i za jak najmniejsza kwote przy przedluzeniu.

Najtańsze przedłużenia tam gdzie podałem, co do samych rejestracji "za grosze" to zawsze coś się znajdzie w regulaminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj albo w http://ovh.pl lub http://masternet.pl - obie to pewne i sprawdzone firmy smile.gif

Ale MASTERNET nie ma nawet akredytacji NASK, nie wiadomo nawet jakiej firmie (rejestrator) powierzamy pełnomocnictwo do domeny.

 

Tanie przedłużenia i dbałość o klienta w: http://2be.pl oraz http://Dropped.pl (tutaj lepszy panel, możliwości płatności i szybkość).

W ofertach tych firm nie ma kruczków, wiesz za co płacisz i nie ma ukrytych kosztów.

 

Większość firm w Polsce należy do grupy naciągania pierwszego klienta, jak napisałeś: promocja - domena za 5gr a po roku trzeba płacić 120zł. Moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego - oferta na stronie wyraźnie powinna tłumaczyć wszystkie koszty, a większość użytkowników, która nie czyta dogłębnie regulaminów łapie się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie zapraszam do Vbiz.pl ( http://www.vbiz.pl/ ). Ceny za rejestracje i przedluzenia umiarkowane, ale na pewno gwarancja braku haczykow. Obecnie promocja na transfery ( http://www.transferydomen.pl/ ) .

 

Nie jestesmy bezposrednim partnerem NASKu, ale tego nie ukrywamy.

A wrecz jestesmy z owocnej wspolpracy z DINFO SI dumni i zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie jesteśmy aktualnie bezpośrednim partnerem NASK czy Eurid co oczywiście nie oznacza, iż w przyszłości to nie nastąpi.

 

Ceny utrzymania domen mamy raczej na bardzo dobrym poziomie przy zachowaniu maksymalnej uczciwości.

Nigdy nie wiązaliśmy i nie będziemy wiązać Klientów wieloletnimi umowami czy stosowali ukrytych kosztów.

MasterNET.pl jest partnerem HRD, stosujemy własne autorskie API do zarządzania domenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj w ovh jest tam będziesz miał cene brutto taką jak w masternet netto. Boss że dostajesz za promowanie firm pieniądze nie musisz w każdym topiku spamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam proste pytanie, na ktore ciezko znalezc jednoznaczna odpowiedz.

 

Ktora firma oferuje najtansze domeny dla firm a ktora dla osob prywatnych (bardziej interesujaca jest druga opcja) - wazna tutaj jest rowniez kwestia przedluzenia po roku (zeby to nie bylo 1000zl, zazwyczaj jest 122zl ale moze gdzies jest taniej?).

 

Czytajac promocje i ofery roznych firm, widzimy "5gr za promocje!" poczym po rejestracji do zaplacenia jest zazwyczaj kolo 12zl.

 

Tak wiec jak to jest tak naprawde?

 

 

Witam,

 

Rejestrując domeny "za grosze" często w regulaminie natrafisz na kruczki, zwykle jest to opłata za authinfo przed pierwszym odnowieniem domeny. Jeśli rejestrator dopłaca do domeny w pierwszym roku, to logicznym jest, iż później będzie chciał to sobie odbić.

 

Co do oferty 2be.pl - nie rozgraniczmy Klientów na firmy i osoby prywatne - nasze ceny są dla obu tych grup.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Wystarczy spojrzeć w twoją stopkę która akurat jest niewidoczna"

 

ROTFL : ) hahahaha

 

a tak, żeby nie było, że offtopuję, to dodam: co tam masternet, ovh i inne webhy... bierzta IQ.pl lub KEI.pl : )))PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi żal.pl ;)

Odnośnie domem zwracaj uwagę na :

1. Regulamin- każdy to mówi ale nieraz możesz trafić na umowę w której musisz przedłużać domeny

przez okres np. 3lat.

2. Kod AutInfo- Jest on niezbędny do transferu do innego rejestratora. Dzięki niemu możesz oszczędzić pieniądze na przedłużeniu. Z reguły przy rejestracji domeny po "normalnych cenach" wydanie kodu nic nie kosztuje lecz przy rejestracji w promocji koszt może by duży.

3. Rejestrator- Czy akredytacja NASK'u jest niezbędna hmm sprawa osobista lecz według mnie nie, ponieważ można być partnerem dobrego partnera NASK i obawa przed tym że ktoś ucieknie jest mało prawdopodobna.

4. Cesja- Jeśli byś chciał sprzedać domenę potrzebna będzie cesja. Nie którzy rejestratorzy utrudniają to postępowanie zmuszając do wypełniania mozolnych wniosków wysyłania je pocztą, trwa to dużo cennego czasu. Tak jest w np. Home.pl Nazwa.pl

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chciałbym wszystkich urażonych przeprosić poziomem moich wypowiedzi a szczególnie BOSS-a, doszedłem do wniosku że to co wybazgrałem nie miało sensu a było spowodowane potrzebą odragowania;p. Każdy ma prawo do własnego zdania, a oczywiście mi się z ceną na ovh powaliło z tym przedłużeniem za 66 zł brutto, w ofercie tej firmy jest netto 66 za przedłużenie

 

//Piszę tego posta bo nie można edytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×