Skocz do zawartości
krk151

Kupiłem dedyka pod gry

Polecane posty

Jakoś nie wierzę, że opłaciłeś z góry za rok (10 tys. PLN) i teraz zadajesz takie pytania. Rozsądny człowiek najpierw wszystkiego by się najpierw dowiedział, a później zamawiał takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie wierzę, że opłaciłeś z góry za rok (10 tys. PLN) i teraz zadajesz takie pytania. Rozsądny człowiek najpierw wszystkiego by się najpierw dowiedział, a później zamawiał takie rzeczy...

 

Jak mam Ci udowodnić, mój ojciec ma firmę i dostaję kieszonkowe pozbierałem 5m/c i kupiłem ojciec mi jeszcze pare groszy tylko dołożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł to ile masz tego kieszonkowego? 2k/m? :D
To zależy jak idzie mi w budzie ;) najpierw chciałem kupić tego dedyka http://www.ovh.pl/produkty/xeonquadcore.xml ale tam cena pogrubiona jest bez vatu :unsure: dziady nie podadzą odrazu prawidłowej ceny tylko podspodem jest i ledwo starczyło mi na ten MG 08 L + a no i ojciec mi dołożył tak jak powiedziałem
jak masz tyle $ to wynajmij administratora jakieś do skonfigurowania i tyle..
Ale ja chcę sam wszsytko zrobić a nie tam administratora zatrudniać :) Poprostu szkoda floty na admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro tak mówicie :unsure: no to się zastanowię, kogo możecie polecić tylko żeby nie zdzierał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł to ile masz tego kieszonkowego? 2k/m? :unsure:

Może chłopak się dobrze uczy? ;)

 

Odnośnie instalacji serwerów CS, - wszystko na ten temat zostało powiedziane już w drugim poście :D. (dalej to tylko czysty OT :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł to ile masz tego kieszonkowego? 2k/m? ;)

 

Nie którzy tyle nawet w pracy nie zarobią :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak te dzieciaki/młodzież teraz rozpuszczają ....

Za 10 kafelków ... ale miałbym ładnego Della :unsure:

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

witaj we współczesnym świecie :unsure:

żeby mi mama lub tata, badź dziadkowie dolozyli jakiego kolwiek grosza to musialem zaorac pole...

i wtedy był temat zaczynany ;) a teraz wszytko łatwiej przychodzi ...

 

@krk151 powodzenia z ta maszyna, jak sam powiedziales 2 -3 serwery cs, a co z reszta zasobow ? nextgen krzaken ?

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj we współczesnym świecie :D

żeby mi mama lub tata, badź dziadkowie dolozyli jakiego kolwiek grosza to musialem zaorac pole...

i wtedy był temat zaczynany :unsure: a teraz wszytko łatwiej przychodzi ...

 

@krk151 powodzenia z ta maszyna, jak sam powiedziales 2 -3 serwery cs, a co z reszta zasobow ? nextgen krzaken ?

 

pzdr

 

 

0o0o0o to zostaną mi jakieś zasoby ?? bo kolega mi mowił, że i taki sprzęt może nie wystarczyć i będą lagi ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP na takim sprzecie to duzo wiecej tego postawisz :unsure: Widac jak sie kolega znal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0o0o0o to zostaną mi jakieś zasoby ?? bo kolega mi mowił, że i taki sprzęt może nie wystarczyć i będą lagi ^^ :unsure:

Hehe, kupiłeś potwora ;) Tak porównując to na komara z armatą wyskoczyłeś :P Uciągnie i CS i kilkadziesiąt stron :D Lagi, jeśli już, mogłyby być przez lokalizację, jako że to Francja i pingi ~ 50ms, ale mają tam ludzie pełno serwerów gier i nikt nie narzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz jeden serwer z tego poradnika co napisał lucas, ew. przerabiasz na nonsteam (zajrzyj w google) jak chcesz i kopiujesz ten (poczytaj o cp) katalog 9 razy. Później odpalasz każdy (poczytaj o screen'ie) i gotowe.

 

To zależy jak idzie mi w budzie

Huh a myślałem że buda to dla psa.

 

Coś czuję że dojdzie kolejny serwerek do jakiegoś botnetu :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do mnie na PW, pomoge Ci postawic serwer CS :unsure: To nie jest takie trudne jak sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 serwerów CS można postawić za 250 zł miesięcznie (4 razy taniej), w przypadku zapłaty za rok z góry dają dodatkowo rabaty (gamepad.pl). Dodatkowo dochodzi jeszcze lokalizacja, która uniemożliwia profesjonalne grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty liczysz, w dobrej firmie 1 slot to okolo 12 zl np. gamesnet.pl kazdy serwer ma srednio 16 slotow co daje lacznie 160 slotow razy 12 zl to koszt około 1920 zl miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robisz serwer pod FFA, to będziesz potrzebować nawet 30 slotów, ale do grania CW potrzeba 2 x 5 + HLTV czyli max 11 slotów. Najdroższa opcja w gamepadzie kosztuje 4 zł za slot, najtańsza 2,5 zł ale różnią się tylko lokalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×