Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukiskor

[dedykowane/VPS] Serwer - [pomocy]

Polecane posty

Prowadze pewne forum sportowe na ktorym znajduje sie wiele linkow do materiałow zgrywanych z TV: Mecze magazyny itp... (tylko sportowe zadne inne). Linki do serwerow RapidShare, SendSpace itp

 

Stoje przed wyborem serwera dedykowanego pod to wlasnie forum i nie mam pojecia na co sie zdecydowac. Forum mozna chyba traktowac jako forum warezowe i dlatego mam do Was prosbe czy moglibyscie mi cos doradzic... Lokalizacja nie gra roli, tzn nie chcial bym w Polsce ale reszta jest mi obojetna. Koszt miesieczny to max 250 zl. transfer miesieczny to minimum 100GB. Chodzi mi tez o to zebym po dwoch tygodniach nie musial sie znowu przenosic i szukac czegos od nowa... Wiec jesli byscie byli w stanie mi cos doradzic i polecic to bylbym bardzo wdzieczny :)

 

Czy sa jakies Panstwa w ktorych mozna umieszczac tego typu strony, lub chociaz firmy hostingowe ktore sa bardziej wyrozumiale? ;)

 

Acha jedna rzecz na jakiej mi zalezy to zeby byl cPanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jedna rzecz na jakiej mi zalezy to zeby byl cPanel.

Podaruj sobie cPanel - koszt licencji per serwer to ok. 120zł/mc - koszt DirectAdmin'a ok 300zł jednorazowo lub 40zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×