Skocz do zawartości
Spacedust

Kilka serwerów w OVH

Polecane posty

Jak to jest gdy chce się kupić np. kilka dedyków w OVH ?

 

W regulaminie jest napisane, że można mieć dwa serwery z płatnością co miesiąc, następne z płatnością na rok z góry.

 

A co gdy kupię np. 5 serwerów z płatnością co kwartał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest gdy chce się kupić np. kilka dedyków w OVH ?

 

W regulaminie jest napisane, że można mieć dwa serwery z płatnością co miesiąc, następne z płatnością na rok z góry.

 

A co gdy kupię np. 5 serwerów z płatnością co kwartał ?

Dzwoniłem do nich kiedyś w tej sprawie... i Pani z infolinii poinformowała mnie iż ograniczenie to dotyczy zamówień w ciągu miesiąca (czyli 2 serwery miesięcznie, a jeśli ktoś chce więcej musi zapłacić za rok z góry). Możesz więc zamówić 2 serwery 25 maja i 2 serwery 1 czerwca, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz... a u mnie niedaleko browar Lecha ;)

Wybaczam, bo nie wiesz co czynisz (mówisz). Spróbuj kiedyś piweczek, które wymieniłem (dwa pierwsze do pszeniczniaki, trzecie to piwo Trapistów- możesz napić się także Chimay'a jeśli uda Ci się zdobyć- tylko w dobrych sklepach/lokalach).

 

Jak już zasmakujesz... na przytoczony przez Ciebie "komercyjny wynalazek piwopochodny" nie będziesz chciał nawet patrzeć :) Żeby nie robić jeszcze większego offtop'a- w razie zainteresowania tematem zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz... a u mnie niedaleko browar Lecha ;)

Skoro kaczy pije piwa tej klasy, to raczej Lecha nie tknie :)

 

update:

 

O czym wspomniał minutę przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze lubiłem Heinekena ;)
Co nadal jest 'komercyjnym wynalazkiem piwopochodnym' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze lubiłem Heinekena ;)

Tak jak użytkownik Mac'a powie Ci "to nie jest komputer" kiedy pokażesz mu PC'ta, tak ja mówię Ci "to nie jest piwo" :)

 

Jeśli nie chcesz od razu rzucać się na głęboką wodę (np. pszeniczniaki mogą Ci nie zasmakować za pierwszym razem!) możesz zacząć od piwek typu: Żywe (nie mylić z Żywiec!), Koźlak (ja polecam tego z Amberu, choć dostępny jest także z Browaru Jurand), Diebels Altbier (dobre, niemieckie piwko górnej fermentacji), Andechs, a z racji ksywki polecam także piwo belgijskie... Kwak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×