Skocz do zawartości

Czy jesteś za zaostrzeniem regulaminu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zaostrzeniem regulaminu?

    • Tak
      16
    • Nie
      3


Polecane posty

Witam,

 

Wchodzę trochę "w paradę" Bartkowi bo to w końcu nie moje forum ale pytanie należy postawić: Co z obecnym regulaminem? Wg mnie przestał się sprawdzać. W każdym temacie poszukującym porady pojawiają się nagminnie "puste" wpisy firm / pracowników. Kopiuj / wklej i po prostu czy ktoś szuka A czy B zawsze polecanie "na oślep".

 

Warto jednak wprowadzić zaostrzenia bo forum traci na wartości i staje się tendencyjne.

 

To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak - aby nie było, że ktoś (firma) udziela się tylko i wyłączenie w dziale "Oferta" traktując to jako świetną tablicę ogłoszeń, spamując na oślep. Ostatnio więcej jest ofert, niż takich normalnych wypowiedzi w tym dziale.

 

Spamować też trzeba umieć :P

 

Z drugiej strony - tak definitywnie ukrucić ten precedens też nie fair będzie wg. mnie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie regulamin jest "normalny" i jesli chodzi o spamoanie itc , to jaki regulamin by nie byl zawsze mozna spamowac pisac nie na temat i robic podobne rzeczy, tutaj bardziej chodzi by przykładały się osoby moderujące forum i poprostu wychwytywały takie posty/ tematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Regulamin został taki wymyślony, aby nie trzeba było się ukrywać i zakładać 10 użytkowników, którzy polecają daną firmę. Nie wiem czy jest sens blokować takie oferty, może dawać ostrzeżenia za oferty, które nie pasują do wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony - tak definitywnie ukrucić ten precedens też nie fair będzie wg. mnie... .

Nie chodziło mi o zakaz, tylko ukrócenie bezmyślnego spamowania :P

 

... może dawać ostrzeżenia za oferty, które nie pasują do wymagań?

I to miałem na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Za nie czytanie powinny być.

Zabronić całkiem to by się tam nikt nie udzielał a dużo userów by całkiem przestało.

Przydałoby się też moderować zakładacza. Jak ktoś pisze jak slawekk to raczej taki temat nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferty składane przez firmy które choć częściowo nie pasują do wymagań powinny być usuwane, a jeżeli firma taka będzie nagminnie wklejała oferty na zasadzie kopiuj-wklej to ostrzeżenia, ew. okresowe bazy.

 

Jeżeli chodzi natomiast o samą treść oferty firmy to też nie powinna wyglądać na zasadzie jednego prostego zdania typu "Zapraszam do nas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Regulamin można zaostrzyć, żeby tylko moderatorzy nie mieli schiz jak na PiO albo webhelpie (albo innych forach z innych branż), ze masowo zamykają wątki z tekstem "niezgodność z regulaminem".. bo się zapomni koniecznie dodać jakiś durny tag do tematu, albo nie poda telefonu do firmy, czy coś... to skutecznie (przynajmniej mnie) odstrasza od takiego forum.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to posypią się ostrzeżenia zab.gif jestem za, aby właśnie pilnować takich nieprzemyślanych postów-ofert :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje też coś zmienić w sensie dodawania tytułów nowych tematów. Czesio sie trafiają tytuły typu "Pomocy" Co nie powinno mieć moim zdaniem miejsca bo to nie jest tel 112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×