Skocz do zawartości
Hekko.pl

Łącza w procivie leżą

Polecane posty

Łącza w procivie leżą, tym samym hekko.pl, domenomania.pl i kto tam jeszcze trzyma swoje zabawki leżą..

Czas usunięcia awarii: na tą chwilę nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czesto awarie sie tam zdarzaja... Nie myslales o tym, zeby zmienic serwerownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, jakby komuś udało się cokolwiek dowiedzieć, niech pisze. Już 45 minut leży to wszystko i żadnego znaku od Prociv, nie mówiąc, żeby się dodzwonić gdziekolwiek do nich :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. Procivu w ciągu kilku-kilkunastu minut powinno wszystko ruszyć. Z uzyskanych informacji wynika, że drugie łącze nie podtrzymało na czas awarii danych w ogóle lub powodowało duże straty.

 

edit: Ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież informowali wszystkich do mają serwerki u nich o dzisiejszej konserwacji 0:00 - 2:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem wtedy czemu nie wszystkich informowali aczkolwiek powinni szczególnie, że to było wiadome już na początku tygodnia..

Ostatnio mam ich dość i średnio 5 razy w tygodniu do nich piszę.. może dlatego :P Ale nie rozumiem dlaczego innych klientów traktują inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tam tylko serwer gier, więc może uważają że w nocy się śpi a nie gra :P

ale tych "konserwacji" jest zdecydowanie za dużo i za często... serwera www bym nie trzymał,

Niemcy mają taniej i nie "konserwują" nigdy serwerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo to nie wiem, ostatnio tydzień temu ale ja nie odczułem tego. A reszta to niestety awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, ale prociv ostatnio zdecydowanie za często ma te przerwy.

Zajmuje się tam kilkoma serwerami w tej "serwerowni" i ostatnio zastanawiam się już na poważnie nad przeprowadzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta serwerownia jest od niecałego roku to nie ma co się dziwić. Najwidoczniej nie doszli jeszcze do profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×