Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
quarion.

hosting pod portfolio + bazy danych

Polecane posty

Witam.

Przeglądam juz troche to forum, jednak ciągle nie moge się zdecydowac na hosting.

Zelezy mi na czymś tanim (do 100 zł za rok).

Chciałbym na tym serwerze trzymac swoje portfolio (niski ruch) i rozwojowe projekty, które jak zaczną ruch generowac (i na siebie zarabiać) przeniose na coś "większego".

Najbardziej by mi odpowiadała nielimitowana ilość baz mySql, ale zadowole się np. limitem 5.

Mam domenę wykupionę w NetArt i chciałbym ją przekierowac na serwer i miec możliwość stworzenia w niej skrzynki pocztowej przekierowanej na gmail.

 

Myślałem o cal.pl opcja ace (czytałem jednak ze są niepewni), webh.pl opcja start (tylko troche boli limit 2 baz sql), netzip.pl opcja home (jednak tez nie jestem pewien co do ich profesjonalizmu), oraz neteasy.pl opcja small (wydaje się najlepsza, jednak najwięcej kosztuje).

 

Pozdrawiam,

Quarion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sprawdzonych i dużych firm mogę polecić blink.pl za 99 PLN plus VAT. Jak za tą cenę naprawdę dobra jakość usług. Niestety jest trochę ograniczeń na ilość baz i kont pocztowych. W komplecie jest zarzadzalny DNS, bardzo dobry i łatwy w konfiguracji. 14 dni testów i jak nie odpowiada szukasz czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o cal.pl opcja ace (czytałem jednak ze są niepewni), webh.pl opcja start (tylko troche boli limit 2 baz sql), netzip.pl opcja home (jednak tez nie jestem pewien co do ich profesjonalizmu), oraz neteasy.pl opcja small (wydaje się najlepsza, jednak najwięcej kosztuje).

Piękne zestawienie :)

Z tych podanych

cal.pl < nie za dobre opinie

webh.pl możliwość negocjacji i serwery pl miły kontakt

netzip.pl dopiero co weszli tak że mało można powiedzieć

neteasy.pl można polecić

 

Z tych podanych to może webh serwery pl i pełne zarządzanie

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Przeglądam juz troche to forum, jednak ciągle nie moge się zdecydowac na hosting.

Zelezy mi na czymś tanim (do 100 zł za rok).

Chciałbym na tym serwerze trzymac swoje portfolio (niski ruch) i rozwojowe projekty, które jak zaczną ruch generowac (i na siebie zarabiać) przeniose na coś "większego".

Najbardziej by mi odpowiadała nielimitowana ilość baz mySql, ale zadowole się np. limitem 5.

Mam domenę wykupionę w NetArt i chciałbym ją przekierowac na serwer i miec możliwość stworzenia w niej skrzynki pocztowej przekierowanej na gmail.

 

Myślałem o cal.pl opcja ace (czytałem jednak ze są niepewni), webh.pl opcja start (tylko troche boli limit 2 baz sql), netzip.pl opcja home (jednak tez nie jestem pewien co do ich profesjonalizmu), oraz neteasy.pl opcja small (wydaje się najlepsza, jednak najwięcej kosztuje).

 

Pozdrawiam,

Quarion

 

Polecamy naszą platformę hostingową PRIME.

Więcej informacji: http://3it.pl/?id=prime

Jeśli zgłosisz się do BOK 3it.pl że otrzymałeś ofertę z WHT zapłacisz za serwer za rok jedyne 100 zł netto.

 

Pozdrawiam,

Mariusz Jokiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Otrzymałem w ramach promocji od firmy hoste.pl darmowe konto na ich serwerze. Spełnia ono moje oczekiwania, więc nie musze narazie szukać innej oferty.

Pozdrawiam,

Quarion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet który normalnie 100 zł kosztuje ;) Jeśli nie bedzie spełniał moich oczekiwań nic nie trace i zawsze moge sie przenieść gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×