Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Atak DDoS prawie caly dzien

Polecane posty

Witam, chcialem sie poradzic kogos z was, gdyz juz mi rece opadaja, dzisiaj od okolo godziny 9 - 10 do 16-17 wiec mozna mowic ze caly dzien moj serwer byl atakowany poprzez ataki DDoS, fakt atak(i) te(n) byl(y) amatorski(e) , gdyz na starcie odrazu zdobylem IP "gosci" , ktorzy to robili z wlasnych PCtow ( sieci ) maile i telefony juz sie posypaly sie do kilku dostawcow ich internetu i z tego co wiem 2-3 osoby juz nie maja neta w domu ;] i jakies tam im kary pieniezne groza od firm ktore im dostarczaly neta. Niestety jeszcze kilka IP mi zostalo do "rozgryzienia" , ale mam takie pytanie co polecacie z takich jako tako sprawdzonych metod przed takimi atakami ? Akurat dzisiejszy atak przeprowadzony byl malo udany, ale niektore uslugi ze tak powiem lapay ping ( np. moj prywatny serwer gry ), cale szczescie ze serwer ma spory zapas pamieci i procesora, i na takie "male" ataki jako tako jestem przygotowany, gorzej by bylo gdyby bylo tych osob wiecej. Atak byl na DNSy przeprowadzony ( czy jak wy to tam nazywacie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×