Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
swist

Jakiś normalny serwer pod serwis erotyczny

Polecane posty

Dotychczas kożystam z leaseweb ale mają chore limity (50tyś zapytań do db na jakiś czas - chyba godzinę, nie wiem ile wykonań mysql_connect() ale u mnie już któryś raz pojawia się Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in (xxx) on line xx).

 

Potrzebuję dość wydajnego serwera z MINIMUM 50GB / miesiąc (raczej preferowałbym więcej bo to starczy do końca tego miesiąca ale jak później będzie..) Bazą minimum 200MB no i bez wspomnianych limitów..

 

Pozatym support leaseweb jest tragiczny - odpisują po 1-2 dniach i to bardzo mało konkretnie.. Z reguły jak jest problem to dopiero po tygodniu wymiany maili dochodzi do rozwiązania..

 

Może być gdziekolwiek w europie, usa lub australii ale muszą przyjmować PayPal oraz oczywiście liczy się również cena.. Max 200-300pln / rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zwiększysz budżet spokojnie znajdziesz VPS'a, którego dowolnie sobie skonfigurujesz.

Ewentualnie zamów konta testowe (serwery wirtualne) w kilku firmach i sprawdź gdzie Twój serwis działał najlepiej, wątpię jednak aby ktokolwiek zgodził się to hostować za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max 200-300pln / rocznie

 

Za te pieniądzę bez limitów zapytań do bazy raczej nic nie znajdziesz poza dedykiem też za 200-300 zł ale na miesiąc. Bawiąc się w Adult masz dwa wyjścia:

 

1. Zainwestować we własny dedyk

2. Zgadać się z innymi Adult Webmasterami i z nimi się składać na dedyka ;)

 

// Domyślam się że to jakiś TGP jeździ tak po bazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za niski budżet.

 

Z tego co wiem to kei.pl ma ~100-120'000 zapytań do bazy na godzinę, ale nie wiem, czy będą chcieli hostować serwis ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zależy znowu jaki, ero to pojęcie ogólne, chyba że będzie coś z serii hard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł_15, nie mam pojęcia o czym Ty mówisz ;) Erotyka to erotyka... nie wiem jakie to są strony hard a które soft. Możesz mi wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o serwis erotyczny (np. akty, filmy solo etc.), czy o hard (zdjecia i filmy z gatunku 'Danone oddaje tobie co kryje w sobie')?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wiecie to Danone to może w różnoraki sposób oddać to co ma w sobie tak na upartego. Może sie rozebrać tylko a może coś mocniejszego i mniej smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×