Skocz do zawartości
maksymilian

Serwer pod vBulletin

Polecane posty

Witam.W związku z tym że mój dotychczasowy hosting kończy swoją działalność musze przenieśc swoje 2 fora oparte na vBulletin na jakiś inny,sprawdzony,najchętniej z płatnością kwartalną.Fora nie generuja zbyt dużego obciążenia,najwięcej uzytkowników online w jednym czasie to 30 osób,wymagany mod rewrite.Co polecacie? Chciałbym żeby było tak jak dotychczas,czyli 0 problemów,przyzwoita cena (fora nie zarabiają na siebie).Będę wdzięczny za pomoc i sugestie,nie ukrywam że czas nagli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, pomożemy z przenosinami. Atrakcyjna oferta :P Mozliwość płatności kwartalnych.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego transferu miesięcznego/pojemności konta potrzebujesz?

Jaki budżet?

"przyzwoita cena" to pojęcie względne:)

Przykładowo za kwotę 61zł brutto rocznie mogę zaoferować pakiet Home z naszej oferty.

1GB pojemności, 10GB miesięcznego transferu, dla użytkowników forum nieograniczona ilość baz danych, codzienne kopie backup, RAID1, sympatyczny skin do panelu DirectAdmin, dostęp shell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile masz kasy na ten projekt to jest podstawowe pytanie, bo można ci polecić kolokacje w ATM nawet bez tego parametru:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na obydwa fora nie schodzi więcej niż 10GB transferu.Potrzebuje podpiąć 2 domeny,oraz 2 baz danych,mod rewrite,płatność na początku tylko kwartalna,później kwestia umowna.

Do ofert poproszę od razu ceny,wybiore sobie najlepszą ofertę.Nie jestem nastolatkiem i fundusze są,z tym że nie chciałbym toczyc rozmowy na temat "ile masz kasy" tylko "ile dasz adminie i za ile" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo oferujemy płatność roczną, ale możemy indywidualnie wyliczyć płatność kwartalną. Oczywiście, ofert w Sieci jest masa - masz z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ofert w Sieci jest masa - masz z czego wybierać.

 

Owszem ale sytuacja wygląda tak że dotychczasowego hosta znalazłem ponad rok temu własnie na tym forum,jestem z niego bardzo zadowolony,gdyby nie likwidacja jego działalności ze względów prywatnych,nadal bym korzystał z jego usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem ale sytuacja wygląda tak że dotychczasowego hosta znalazłem ponad rok temu własnie na tym forum,jestem z niego bardzo zadowolony,gdyby nie likwidacja jego działalności ze względów prywatnych,nadal bym korzystał z jego usług ;)

Dlatego zrobisz najlepiej zamawiając konta w kilku firmach - raczej wszędzie dostaniesz okres próbny - potestujesz jak działa skrypt, support. Jak wszędzie będzie dobrze - zostanie Ci rzut monetą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.prohost.pl/

 

Serwery w Gdańsku. Delle 2950 2 x quad core xeony z dyskami sas 15krpm raid10. Płatności miesięczne/kwartalne/półroczne/roczne.

 

Osobiście mam pare for na vb dlatego polecam nasz hosting w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×