Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wąski

vps? co polecicie dla strony ok. 3000uu

Polecane posty

Witam, chyba będe zmuszony migrować na vps'a ew. dedyka... Przeglądam oferty - w polsce zaufane firmy drogo jak cholerka, a za granicą boje się o kontakt. Do tego nie chciał bym brać na siebie kwesti instalacji i ewentualnej opieki - poprostu tego nie potrafie, a wolałbym dla bezpieczeństwa żeby ktoś nad tym również czuwał(żeby sie nie okazało że coś padnie a w tedy sam z ręką w nocniku będe).

Wymagania jakie bym potrzebował to hm myślę że 10/15GB hdd, 512MB, no i min. 200GB transferu - generalnie strony moje generują do 5/6tys. uu

Bardziej zależy mi na tym żeby to była w miare solidna firma, serwery mogą być w de, najważniejsze dla mnie to sensowny support i opieka jakaś.

 

Możecie coś zaproponować? Z tego co czytam mógłbym się zdecydować na HE, ale jak pisze odstrasza mnie kontakt no i to że sam nie będe wiedział jak to wszystko poodpalać

 

Prosiłbym również o kontakt osoby które chciały by się podjąć samej instalacji tego i jakiejś opieki(jak tak to prosiłbym na PW albo maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw polską stronę provps.pl, serwery stoją chyba w gdańsku, mam tam jedną wirtualną maszynę i chodzi jak złoto. Pingi warszawa-gdańsk po szkielecie na poziomie 5ms. Cena też przystępna jak na polską ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No biorę też pod uwagę provps.pl tylko szczerze to chyba troche i tak drogo jak na moje warunki - 200GB transferu za 290netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się może z ofertą prohost.pl, oni tez oferują VPSy na markowym sprzęcie zlokalizowane w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×