Skocz do zawartości
NiceMan

Szukam serwera FTP

Polecane posty

Witam

Szukam dobrego serwera FTP z miejscem ok 3GB to minimalna wielkość maksymalna to ok 5GB :angry:

Miło by było gdyby transfer był nielimitowany :) Lokalizacja wydaję mi się być obojętna

A i jeszcze ważna wiadomość na FTP ma znajdować się klient do bezpłatnej gry o wielkości 2GB +drobne pierdoły ;p

 

Z góry dziękuje za oferty :)

 

PS. Nie wiedziałem gdzie umieścić to zapytanie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z webh.pl oni zapewne zaproponują ci coś ciekawego we francji :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet hmm nie wiem zależy od oferty no tak 500zł rocznie max :)

No chyba, że oferta będzie atrakcyjna :angry: Ale te 500zł to starczy na hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czekam na inne oferty niestety webh.pl nie jest w stanie hostować moich pików ;/

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czekam na inne oferty niestety webh.pl nie jest w stanie hostować moich pików ;/

 

Pozdrawiam

Możesz napisać z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto ftp szukasz czy konto ftp czytaj serwer www ? z duzym parametrem ftp, Jesli chodzi o serwer ftp tez poziom www. plus ewentualnie dostep do php ( baz MYsql ) zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisał ze tylko na pliki statyczne, a konto do mirroringu klienta gry online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu webh.pl nie jest w stanie z powodu dużego ruchu. Liczę, że przez pierwsze 2 miesiące będzie to na poziomie ok 400-500 ściągnięć miesięcznie klienta który ma 2GB wic jest to bardzo duży ruch.

Mają to być pliki statyczne jak ktoś tu już wspomniał :angry: na kilka plików. Nie mogę wrzucić to na swoje dedyki z hetzner gdyż i tak są one za bardzo obciążane ;/

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800000 MB do 1000000 MB trafiku trzeba i tyle ;d jak cos dobrze policzylem :) Jesli oni maja jakies ograniczenia dlatego boją się ze im serwer może pozapychasz :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jak by się pod to sprawdził dreamhost.com ? Albo inaczej. Czy faktycznie można wycisnąć parametry, które oni oferują w ruchu statycznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem przepraszam ;-))

 

RPS z ovh powinien sprostać stawianym wymaganiom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

verde, dbamy o jakość naszych usług dlatego nie możemy sobie pozwolić, aby serwer był obciążony przez cały dzień a wysycenie łącza sięgało 70mbps.

 

Miałem klienta z tym samym(z czym nie zdradzam ;P ) i generował mi właśnie owe 70mbps, a do tego wszystko szlo po www :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×