Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Chcę kupić shella w firmie brist.pl albo netzip.com.pl. Interesuje mnie ta najlepsza oferta, czyli 18 gb i 15 gb:). Proszę doradźcie coś.. Dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam powyższych dwóch firm, więc nie pomogę jeżeli masz wybrać tylko jedną z tych dwóch ofert.

 

Natomiast mogę polecić shells.pl (mimo, że nie raczyli mi przysłać faktury o którą prosiłem a miesiąc później jeszcze przypominałem), ale licz się z tym, że "jest to usługa bezobsługowa" jak mówi obecny na forum przedstawiciel firmy - to znaczy nie licz zbytnio na support (w ogóle na niego nie licz).

 

Shells.pl sprawdza się idealnie do mojego zastosowania - codziennego backupu danych przez rsync.

 

Posiadam także konto w Desk.pl i również je polecam - jeżeli zależy ci na supporcie to może to będzie lepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale risp ma prawie 3 krotnie droższy pakiet do brist.pl i netzim.com.pl a za 600zł to jak kupimy najnizszy pakiet vps w HE to jeszce zostanie nam ok 50zł w skali roku wg mnie nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W netzip jak kiedys mialem tam konto, to bylociezko jeslichodzilo o pingi, lagi. W zasadzie konto dzialalo prawie bez awaryjnie, ale te pingi i lagi czesto dawaly siwe znaki. Wiec jesli lubiesz w/w rzeczy olecam netzip, suport pracuje na normalny poziomie, nie widac by ktos tam mial jakies ale do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. no ok.. to będę szukał dalej. Dzięki za pomoc.

Moim zdaniem dobrze by też było, gdybyś wypowiedział się na temat tego do jakich celów potrzebne Ci jest dokładnie konto shell i co planujesz na takim koncie robić. W sensie... czy potrzebne Ci konto z dostępem do IRC (IRCNet, inne?), z dostępem do kompilatorów, czy też może po prostu poszukujesz konta www z dostępem po ssh. Myślę iż wtedy zdecydowanie łatwiej będzie nam doradzić (biorąc pod uwagę przedstawione już w tym temacie firmy, lub sugerując jeszcze inne). Wszystko zależy bowiem od docelowego zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer potrzebuje pod Shoutcast i Autopilot. Może być to samo www + dostep ssh, ale pojemność musi być przynajmniej 4-5 gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na serwery shoutcsast i inne uslugi stream odpada .. nic ci normalnie nie podziala. Po za tym tak kiedys juz nie bylo mozna owych uslug uruchamiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

można zacząć od VPSika w HE albo tej nowej bombie na OVH - jakaś nowa, rewolucyjna oferta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Serwer VPS

10Gb Dysk

100Gb Transfer

128 - 512 Ramu

 

300zł/rok

 

B. Dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×