Skocz do zawartości
Acidos

hosteurope problem z płatnościami

Polecane posty

Witam

 

mam następujący problem, mam vps xxl w hosteurope, standardowo co miesiąc ściągają z karty kredytowej kasę.

 

problem w tym, że kartę zgubiłem i zastrzegłem, więc platności nie maja skąd spływać, mam już nową kartę przegrzebałem cały panel administracyjny, nigdzie nie mogę zmienić danych do płatności, napisałem do supportu, i oni chcą abym im wysłał dane do karty kredytowej dane właściciela numer, datę ważności, czyli generalnie wszystkie dane potrzebne do zrealizowania platności MAILEM albo FAXEm,

 

na głowę jeszcze nie upadłem aby takie dane wysłać tą drogą, pisałem do hosteurope, że chciałbym podać te dane przez jakiś zabezpieczony panel albo coś oni na to, że nie ma takiej możliwości...

 

ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? boje się wysyłać dane karty mailem.

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegrzebałem cały panel administracyjny, nigdzie nie mogę zmienić danych do płatności,

A, Kundenkonto > Zahlungsarten?

 

Neue Zahlungsdaten oznacza bodajże nowe dane do płatności, więc teoretycznie to ten panel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS wysłanie faxu nie jest dla mnie problemem, chodzi o to, że nie wyśle danych karty kredytowej z nie ważne jakim limitem, drogą kompletnie niezabezpieczoną. Bo ktoś mi przypadkiem konto wyczyści ;p

 

woofer a nie widze tam takiej opcji niestety po wejsciu w kundekonto->zahungsarten mam tylko:

 

Aktuelle Zahlungsart

Zahlungsart

 

 

żadne z nich nie jest linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woofer a nie widze tam takiej opcji niestety po wejsciu w kundekonto->zahungsarten mam tylko:

 

Aktuelle Zahlungsart

Zahlungsart

 

 

żadne z nich nie jest linkiem

Bardziej chodziło mi o okienko poniżej:

 

67d5ab9031c0c865.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja jest, ale brakuje miejsca na kod CV2 z tego co pamiętam jak zmieniałem numer karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Serwer VPS

10Gb Dysk

100Gb Transfer

128 - 512 Ramu

 

300zł/rok

 

B. Dobra jakość.

 

Płatność Przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×