Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

@Adam Głowiński: Pomyśl zanim coś napiszesz. Czy jak sprzedam 40k serwerów po 1 zł, będzie oznaczało że mam nie wiadomo ile kasy?

 

Widać przeliczyli się z nadsprzedażą i szukają oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział mój ojciec "za dużo w dupie macie" (co niektórzy) ;) Będziecie mieli abonament po 79 (lub mniej) zł i 10mbit to niby mało? W Polsce za samo łącze byście zapłacili ~ 1000 zł za takie łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

No to trochę ześrednieje nam ten ovh. Jeżeli cena nie będzie sporo niższa, to chyba całkiem ich oleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać przeliczyli się z nadsprzedażą i szukają oszczędności.

 

Ale tym szukaniem zbytnio dokuczają uczciwym klientom. Również jeśli chodzi o walkę ze spamem i p2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ze oles napisal ze cos takiego chce zrobic to nie znaczy ze zrobi;) On duzo pisze a nie wszystko wprowadza. Dobrze ze wogole chce niby sluchac klientow i ich zdanie sie w jakims stopniu moze jednak liczy. Tak bylo z tymi metodami do walki z p2p- poczytal i zlagodzili zasady.. tak wiec nie ma co siac paniki odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówicie że decyzja została podjęta to dajcie link do źródła.

Bo nie każdy czyta forum OVH.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mówicie że decyzja została podjęta to dajcie link do źródła.

Bo nie każdy czyta forum OVH.pl

 

wystarczy wejsc na forum jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy wejsc na forum jaki problem?
To że np. ja czytam ten topic i nie mam czasu ani ochoty przeszukiwać forum ovh. Chyba najwyraźniej podanie linka Cię boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze łaskę ten oles robi i na polskim forum po Angielsku piszę.

Nie będę tego komentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@scz nie przesadzaj, jako tako oles po polsku pisze bo odpowiada na posty i nie wymagaj jezyka polskiego od francuzow, jak z Niemcami po angielsku czasem dogadac sie nie da. Raczej wielkie brawa, za podjescie do uzytkownikow tylko raz przegieli w stosunku do p2p. Chyba lepiej dyskusje na forum niz np. wprowadzenie oplaty instalacyjnej.

 

Ale pisze w innej sprawie, jaki mozecie maksymalny upload wyciagnac do OVH? Z lacz GTS i NASK wyciagam maksymalnie 190kB/s, moze ktos sprawdzic na laczach innych operatorow w Polsce? Z cheapvps idzie 700-900 kB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pod domeną PL, a tym bardziej OVH.pl (że niby poważna firma) a już na pewno na FORUM.ovh.pl (że niby miejsce dla klientów poważnej firmy z Francji, powstałe dla klientów z Polski) spodziewałbym się jakiegoś gigusia, którego wynajmie OVH, by pisał po polsku.. bez jaj.. ale to kolejny dowód, że te żabojady to gnoje nastawieni na czysty zarobek bez odpowiedzialności i inwestycji... bardzo mi się to nie podobało i dalej nie podoba.. łachę robi, że w ogóle po angielsku? kopa w tyłek, a nie moich pieniędzy.. już na jednego francuskiego bankruta łożymy srogą kasę (przez łapówy, no ale jednak) - ja osobiście złamanego euro nie dam zarobić tym żabojadom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@scz nie przesadzaj, jako tako oles po polsku pisze bo odpowiada na posty i nie wymagaj jezyka polskiego od francuzow, jak z Niemcami po angielsku czasem dogadac sie nie da. Raczej wielkie brawa, za podjescie do uzytkownikow tylko raz przegieli w stosunku do p2p. Chyba lepiej dyskusje na forum niz np. wprowadzenie oplaty instalacyjnej.

 

 

Skoro świadczą usługi w Polsce mają stronę internetowa po polsku to co oni mi łaskę robią że napiszą po Angielsku tekst? Tu jest Polska mówimy po polsku a jeżeli nie umieją to po co świadczą tutaj swoje usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole proby pisania po polsku przez osobe decyzyjna, niz informacje prasowe po fakcie bo pewnie tak by wygladalo jesli by byl tlumacz. Zawsze mozna czekac az sie pojawi pozniej informacje na stronie ;) Z mojej strony EOT w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To porobili z tymi łączami, co wy chcecie jak mi cos pise " nie po polskiemu" to zawsze mozna zapytac sie BOK oco w tym chodzi. - dodajac ze tlumaczenie z ich na nasz odbywa sie w miare prawidłowo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Dżizus, ale malkontenci... Nie dość, że oferują usługi za śmiesznie niską cenę, to jeszcze się czepiacie. Sorry, ale Polacy nadużyli ich zaufania - znam osoby, które na kimsufi (tym najtańszym) próbowały wyciągnąć 4TB transferu... Czy im się to opłaca? Jasne, że nie. Overselling można stosować w kraju, gdzie klient kupuje 100mbit dla świętego spokoju a nie, żeby postawić wielki download na serwerze za 80 PLN... Tyle z mojej strony, ja tylko dodam, że zamierzam się przenieść do OVH bo dostaję tam o wiele więcej, za mniej kasy, niż u nas w kraju.

 

A co do pisania po polsku przez Olesa - ludzie, dajcie spokój. Te posty najdłużej po godzinie są tłumaczone. A i tak koleś jest niezły, że odpowiada na posty po polsku. To Francuz jest, on teoretycznie wcale gadać z nami nie musi - ma ludzi od tego. Ktoś z Was gadał z jakimś właścicielem wychwalanych tu przez Was niemieckich serwerowni (i to po polsku)? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę w każdym kraju dostaniesz więcej niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą chwilę w każdym kraju dostaniesz więcej niż w Polsce.

Ale czy dostaniesz lepszą ofertę CENOWĄ niż w OVH? Wątpię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna zapytac sie BOK oco w tym chodzi

O ? naprawdę ?

 

Tak przy okazji co do OVH. Zamówiłem sobie domenę glowa.mobi :P. 2 dni temu. Punkty z konta zżarło. A tą samą domenę kupiłem wczoraj na name.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×