Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

mówiąc konkretnie parametry w "tej" reklamie (gazeta z maja 2008) należą do starego kimsufi. Czyżby polskie ovh nie wiedziało o zmianach:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubasek - OVH leje na wszystko - jak by się miało tak przejmować wszystkim to pewnie właściciel byłby łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i na forach by huczalo 3 miesiace predzej o zmianach, niz by oficialny komunikat wydawali na stroie / forum . Po za tym stara oferta tez az taka zla nie byla, jakis tam procent wejdzie na stone i co zobaczy ... jeszcze taniej i oplcalniej.

 

a teraz dotyczace ovh ... czekam na 3 serwer juz z 3-4 dni i w boku chyba maja lekkie zamieszanie, gdyz caly czas sla odpowiedzi cos ze technicy nie nadazaja "robic" serwerow, i ze cos tam kazdy serwer w ovh musi zostac sprawdzony i takie tam stad serwer niejest dostepny w przeciagu kilku godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

verde według mnie OVH teraz leci w kuleczki nie ma sprzętu i próbuje w jakiś sposób się usprawiedliwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam już 6 dni na Superplan R.

 

Gdy zamawiałem, wysłałem do BOK'u maila z kilkoma pytaniami odnośnie czasu realizacji .itp Na zadane pytanie nie otrzymałem odpowiedzi...

 

Witam

 

Przykro mi ale obecnie nie mamy na stanie serwerów super plan 2008, proszę śledzić stan dostępnych serwerów na naszej stronie:

 

http://www.ovh.pl/produkty/oferty_dedykowane.xml

 

Pozdrawiam

******* ******* OVH.pl

 

Na tej stronie możecie Państwo zapozanać się z aktualnie trwającymi pracami: http://prace.ovh.pl/

 

I ostatnio na każde pytanie dostaje odpowiedź kompletnie nie na temat. Jak by te maile z automatu szły.

 

Po rozmowie przeprowadzonej w czwartek dowiedziałem sie od miłej Pani że cytuje "Nie przykręci mi na śrubki serwera którego nie ma". Ilość serwerów na stronie sie zmniejsza/zwiększa ale postępów nie widać.

 

Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd mogli wiedzieć ze na nową ofertę potrzeba będzie nagle 5 czy 7 tysięcy serwerów mieli np 2-3 a zanim ściągną resztę sprzętu to trzeba czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba Czekać na nowe serwery. Poza tym zamówiłem Kimsufi serwer i jakiś Pan mi powiedział że dostanę go za 2 tygodnie :) A jak się spytałem czy dostane coś więcej za taki duży czas oczekiwania powiedział że nie a jak się spytałem czy mogę otrzymać zwrot tych pieniędzy powiedział że nie za bardzo ale dało by się zrobić.

 

mają tyle zamówień że się nie wyrabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ten ich licznik dostępności serwerów na stronie to jakiś generator liczb losowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że stare serwery ( ze starej oferty) mają dostęp do darmowego backupu ftp? Ja właśnie aktywowałem, ciekawe czy mi to włączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś dostał tak na marginesie już serwer z nowej oferty OVH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uu dwa tygodnie czekac na serwer .. ehh a terminy innych serwerow tez gonia w zasadzie nicby mi nieprzeszkadzalo ze na serwer sie czeka 2 tygodnie , lecz jesli ma sie jakis serwer do zaplatyi na dniach trzeba oplacac fakture i tutajnie wiesz czy dadza ci w tym czasie serwer to troche nie na miejsciu gdyz przykladowo zaplace z aobecny serwer iles tam kasy i sie okazuje ze ja np wplacam naleznosc za serwer bygo przedluzyc jednego dnia a drugiego dnia za chwile pisze mi ze mamserwer z ovh, takie troche wtapaianie kasy, fakt ze onimoglimiec z 2-3 tysie serwerow a chetnych jest np z 5 tysi wiec te serwery trzeba zamowic na predkosci i jeszcze dbac ojakisc i kazdy serwer indywiudualnie zmontowac, tylko ze dziwne skoro zamawiam i oplacam onilie serwer ina stronie pisze mi przykladowo 0 serwerow 24 godzin a np 300 serwerow 72 godziny to raczej ja zamawiajac mam taka swiadomosc ze ten serwer bedzie w ciagu 72 godzin ... baa a jak jeszcze w suporcie najpierw zapewniaja ze serwer bedzie w 72 godziny, a po tem okazuje sie ze z 72 godzin robi sie 144 godziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ja dostałem serwer po 4 dniach oczekiwania. Jednak wszystko działa bardzo dobrze i nie mam powodów do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ovh w koncu "odmulio" się przy sobocie i zaczynają sie wysypywać serwer :huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem maila:

Poniżej przesyłam opis statusów:

 

1h - serwery są na stanie

72h - serwery są instalowane w ciągu tygodnia, zgodnie z naszymi

statystykami jest to 72h maksymalnie, ale instalacja może trwać nawet

tydzień.

 

PS. Państwa wpłata doszła już do nas 25.04.2008, wczoraj instalowaliśmy serwery za które wpłata doszła do nas 20.04.2008 także proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

72 godziny to są 3 dni a nie tydzień. Mi powiedzieli że będę czekać 2 tygodnie.

OVH nie ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak widze ze jak dopiero sa serwery instalowane z dnia 20 kwietnia to ja na swoj jeszcze poczekam .... moze za 2 miesiace sytuacja sie ustabilizuje ... i serwery beda na biezaco aktywowane. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było do przewidzenia, że nie będą się wyrabiać z nowymi zamówieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie wiem, ta oferta RPS jest ciekawa i interesująca....Może sie skuszę na 1, 2 miesiące, nie są to jakieś kokosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym potestować RPSa instalując jakąś platformę do wirtualizacji.

vbox i vmware wymagają aby mozliwa byla obsługa ładowania modułów.

 

według http://wiki.debian.org/DebianHosting/Ovh/RPS

obsługa jest wyłączona.

 

Probowalem instalowac kernel z apta i niestety nie wychodzi.

 

Czy da się w jakiś sposób włączyć obsługę ładowania modułów?

 

pzdr

damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ta oferta RPS jest ciekawa i interesująca....Może sie skuszę na 1, 2 miesiące, nie są to jakieś kokosy...

 

Fajnie, tylko co to ma wspólnego z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy testowych RPSów.

 

Wyłączyli Wam już je? Czy jak gdyby nic, serwery działają i mają się całkiem dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×