Skocz do zawartości
mateusz232

Server dedykowany lub VPS

Polecane posty

własnie nie czaje roznicy pomiedzy menaged a zwyczajnym.. tylko to ze admin bedzie go nadzorował i robił na nim to o co sie go poprosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie robił tego co chcesz, tylko podstawowe czynności wynikające z umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos ile sie czeka na VPSa u unixstorm?? bo juz oplacony a mi na nim zalezy ;/

 

W weekendy (bo domyślam sie, że chodzi o zamówienie z soboty) najlepiej jest się ze mną kontaktować bezpośrednio, telefonicznie. Wiadomo, że w takie dni nie siedzi się w pracy cały czas...

 

@BOSS: Ktoś Ci płaci za takie komentarze o konkurencji, o której nie masz najmniejszego pojęcia i z której usług nigdy w życiu nie korzystałeś? Jak na razie co najmniej czwarty raz piszesz takie teksty, argumentując je "brzydką stroną" (no.. początkowo było jeszcze coś o źle wyskalowanym logo, ale skoro jest już nowe, to czepiamy się dalej strony, nie?).

@BOSS: Jeśli uważasz, że ceny za serwery Managed, a raczej za naszą administrację serwerem są z kosmosu, to mogę śmiało powiedzieć, że pojęcia nie masz o kwotach, które "normalni" administratorzy/firmy outsourcingowe biorą za *godzinę* takiej administracji.

 

@mateusz232: Dokładnie tak, jak napisał Sebak. W przypadku Managed to my odpowiadamy za działanie tego serwera, konfigurację podstawowych usług, programów, itd. Zakres takiej administracji/wykonywanych zadań jest ustalany indywidualnie i w zależności od potrzeb. (w razie pytań, najlepiej pisać na maila lub dzwonić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@BOSS: Ktoś Ci płaci za takie komentarze o konkurencji, o której nie masz najmniejszego pojęcia i z której usług nigdy w życiu nie korzystałeś? Jak na razie co najmniej czwarty raz piszesz takie teksty, argumentując je "brzydką stroną" (no.. początkowo było jeszcze coś o źle wyskalowanym logo, ale skoro jest już nowe, to czepiamy się dalej strony, nie?).

Nikt mi nie musi płacić. Nie zamierzam korzystać z firmy, którą nie stać na wykonanie profesjonalnej strony.

 

@BOSS: Jeśli uważasz, że ceny za serwery Managed, a raczej za naszą administrację serwerem są z kosmosu, to mogę śmiało powiedzieć, że pojęcia nie masz o kwotach, które "normalni" administratorzy/firmy outsourcingowe biorą za *godzinę* takiej administracji.

Płacę i 2x tyle, już się tak nie martw o poziom mojej wiedzy w tym zakresie. Takie pieniądze mogę powierzyć jednak wyłącznie sprawdzonej firmie. Lepiej i pewniej mam np. tu http://provps.pl/managed_vps.vps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×