Skocz do zawartości
typ

Ochrona danych osobowych na końcówkach net, com itp

Polecane posty

Czy istnieje jakaś możliwość, żeby podobnie jak w przypadku polskich końcówek (pl, com.pl) można było sobie zastrzec jako osoba fizyczna żeby dane adresowe nie były pokazywane w whois? Np zeby pojawiały się dane rejestratora ale nie moje prywatne dane teleadresowe.

Niby nie ma takiej mozliwości, ale sam sprawdzałem jakąś losowo wybraną domenę z końcówką net i nie za bardzo byłem w stanie odszukać dane adresowe właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewnie, że jest.. private registration i jedziesz : ) np. maddogdomains.com - moja ulubiona firma com/net/orgowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a moge prosić o więcej szczegółów? :-)

Czy mam rozumieć że jeśli kupie np. "net" poprzez powyższą stronę to będę miał ukryte dane, a jeśli kupie u któregoś z polskich rejestratorów to nie? Pytanie - dlaczego?

No i drugie pytanie - czy taka opcja jest jakoś dodatkowo płatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Vbiz.pl. Na zyczenie ukrywamy dane abonenta we whois takze dla domen globalnych.

Nie pobieramy dodatkowych oplat za taka usluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, ale wole mieć i hosting i parkowanie w jednej firmie, tak chyba jest wygodniej i mniej problemów. Zastanawia mnie tylko fakt że jedni potrafią ukrywać dane adresowe (tak jak Vbiz) a inni nie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygodniej to może i jest, ale czy mniej problemów? Chyba nie ;) Jak Ci padnie serwer to zawsze możesz przekierować domenę na inne dnsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×