Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Martynka+

Hosting w USA/Canadzie dla polskiego serwisu

Polecane posty

Cześć. Szukam wirtualnego hostingu dla niewielkiego serwisu (narazie 20-30 a docelowo do 50 GB ruchu miesięcznie). Serwis w PHP, około 10 MB + baza SQL 30 MB, jedna domena (com), przeznaczony praktycznie wyłącznie dla polskich użytkowników, dodawanie wpisów + weryfikacja adresu e-mail. CPanel albo coś w tym stylu się przyda, dostępu do shella nie potrzeba. Właścicielowi zależy żeby hosting był w USA lub Canadzie. Ważne więc żeby wszystko w miarę szybko działało z punktu widzenia polskich internautów. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla pięknej niewiasty :

-http://www.bluehost.com/

-http://www.hostexcellence.com/index.php/v2/pages.dspmain

-http://www.godaddy.com/gdshop/default.asp?isc=cjcdom001t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dla takiej dziewczyny to byście zasponsorowali konto. :)

Jeżeli te konto może być w Polsce to odezwij się do mnie, coś się załatwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) NVU coś sugerujesz ?

Moja kobieta niestety taki sponsoring by źle odczytała ..i znów miałbym szlaban na wypad z kolegami .. :) ^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :P Dzięki ;)  Szczególnie ten site5 i bluehost ciekawie wyglądają. Chyba przy dzisiejszych szybkościach internetu (neostrada, łącza przez telewizje kablowe, sieci osiedlowe i gprs-umts dominują) nie powinno być problemu. Strony powinny się szybko otwierać, nawet gdy "stoją" za oceanem. W końcu mało kto używa już zwykłych modemów telefonicznych do łączenia się z siecią.

 

Nie wiem czemu ten znajomy rozgląda się za hostingiem zagranicą. Podejrzewam, że nie chce zawracać sobie głowy polską biurokracją i cenzurą, bo jego strona to głównie dyskusje na tematy polityczne a jak wiadomo w Ameryce wolność słowa to podstawa :P Tak czy owak, bo mnie to nie kręci, jeszcze raz dziękuję :P

 

Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Hostexcellence możesz od razu zrezygnowac przez fatalny (głuchy na rzeczowe argumenty) support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dzięki :P Szczególnie ten site5 i bluehost ciekawie wyglądają. Chyba przy dzisiejszych szybkościach internetu (neostrada, łącza przez telewizje kablowe, sieci osiedlowe i gprs-umts dominują) nie powinno być problemu. Strony powinny się szybko otwierać, nawet gdy "stoją" za oceanem. W końcu mało kto używa już zwykłych modemów telefonicznych do łączenia się z siecią.

 

Nie wiem czemu ten znajomy rozgląda się za hostingiem zagranicą. Podejrzewam, że nie chce zawracać sobie głowy polską biurokracją i cenzurą, bo jego strona to głównie dyskusje na tematy polityczne a jak wiadomo w Ameryce wolność słowa to podstawa :P Tak czy owak, bo mnie to nie kręci, jeszcze raz dziękuję :P

 

Buziaki.

Tu szybkość Twojego łącza nie ma nic do rzeczy, chodzi o czas odpowiedzi. Choćbyś miała łącze 100Mbps to zawsze 200ms będzie zdecydowanie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,jednak BOSS zapewne pamiętasz czasy modemów 64 kbps i pakiet 30 godzin ;) ,wszystko wtedy wolniej chodziło, pingi były większe --zapewne za parę lat czasy dostępu do najodleglejszych kranów świata, będą minimalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam czasu pakietów nocnych^^

 

Można było surfować do woli w godzinach 00-08 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak miałem modem 1200bps i mi się Pani ze strony playboy.com ładowała z 20 minut ;)

 

Wydało się na co wchodziłeś za młodu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaka była satysfakcja jak się taka pani załadowała ,a teraz takie czasy że filmiki na youtube, wrzuta itp... nawet nie mają bufforów ;)

 

A pakiet nocny ,również był ciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh potem pakiet 30h i ten czas liczników do pomiaru czasu połączeń. Człowiek z zegarkiem w ręku siedział i zapisywał przed sesją na kartce gdzie ma wejść i co zrobić, żeby mniej czasu tracić ;)

 

Chyba czas wydzielić OT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez taka nockę na modemie od 0 do 8 szło ściągnąć około 100 MB plików:P To były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×