Skocz do zawartości
nvu

Sprzedam laptopa :)

Polecane posty

Laptop : Toshiba Satelite L40 Celeron D 1.73/2gbram/120gb dysk /Vista + torba gratis 2200zl uzywany 5 h jak nowka, profesionalnie sformatowana bateria.

 

Kontakt:

gg 8825822

e-mail pomoc@firehost.pl

 

Warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nvu ma przecież profesjonalnie sformatowaną baterię.. więc co się dziwisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

lepiej! ...profesionalnie : )

 

dobra, ma trochę mocniejszego tego kompa, bo ciut szybszy proc (choć tamten to chyba dwa rdzenie a tu "tylko" Celek) i 2Gb RAM.. ale to i tak jakieś pewnie 200zł taniej niż nówka.. średni interes robi ewentualny nabywca : )

tak na oko to z 1500 można by dać.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sdprzedajesz świeżo zakupionego laptopa? Co z nim nie tak? Chyba nawet niedawno uczestniczyłeś w temacie na ten tamat... za rozsądną cenę jestem skłonny kupić używany sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo profesionalnie sformatowal "bateryje" i sprzedaje .

uzywany 5 h - coś mi tutaj nie ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh podlicz sobie:

 

2200 zł laptop brutto, torba 135 zł, vista premium 300 zl, podkladka chlodzaca pod laptopa 200 zl = 2835 zł

w sumie były 3 naładowania formujące baterie i 3 normalnie więc troszke więcej niż 5 h.

 

Sprzedaje sprzęt bo okazało się że nie jest wogóle mi potrzebny a kupuje PDA, reszte przeznaczam na motor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh podlicz sobie:

 

2200 zł laptop brutto, torba 135 zł, vista premium 300 zl, podkladka chlodzaca pod laptopa 200 zl = 2835 zł

w sumie były 3 naładowania formujące baterie i 3 normalnie więc troszke więcej niż 5 h.

 

Sprzedaje sprzęt bo okazało się że nie jest wogóle mi potrzebny a kupuje PDA, reszte przeznaczam na motor.

Tylko, że nie wspomniałeś nic o tym że to vista premium ani nic o podkładce chłodzącej czy jaka to torba. Wiesz, używane to zawsze nie to samo co nowe, niezależnie czy 5h czy 5 dni czy 5 miesięcy. No i jeszcze tak na koniec, bo duuuużo ludzi (również w serwisach komputerowych) popełniają ten sam błąd - baterii litowo-jonowych się nie formatuje - wymagane jest jedynie pełne rozładowanie baterii raz na około 30 doładowań. Częstsze pełne rozładowania jedynie niszczą baterię. Więc zupełnie nie więm co takiego profesionalnego było w Twoim postępowaniu. Polecam:

http://batteryuniversity.com/parttwo-34.htm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Karenie torba 50zł przy zakupie laptopa.. Vista przeważnie "gratis".. no i to co mówi pleple.. nie ma 5h czy 5 miechów.. używany sprzęt i basta.. w sklepie 2000, możesz sprzedawać za 1500.. a nie, że mogę znaleźć taniej nowy niż Ty chcesz używkę : ) hehe

ale może na webhelpie pójdzie ; )

 

 

BTW. Fujitsu - Siemens LOOX 560 bodajże, za tysiaka mam do sprzedania, nowy był za 1800, prawie nieużywany, bo to bogaty doktor prywatnej kliniki se kupił, ale potem kupił iphone'a i tamten PDA się mu znudził : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo duuuużo ludzi (również w serwisach komputerowych) popełniają ten sam błąd - baterii litowo-jonowych się nie formatuje - wymagane jest jedynie pełne rozładowanie baterii raz na około 30 doładowań. Częstsze pełne rozładowania jedynie niszczą baterię.

To już temat na zupełnie inną długą dyskusję. Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%. Znane wszystkim "standardowe" formowanie baterii niszczy je bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×