Skocz do zawartości
djoolaindemix

POTRZEBNY SPONSORING (serwis z dużymi szansami)

Polecane posty

Witam potrzebuje hosting sponsorowany,   ;)  na stronę, która ma wielkie szanse na powodzenie

(szczególy e-mail mistrzu_konin@o2.pl)

 

Wstępny zarys , żeby można było się zorientować o co wogóle chodzi znajduje się tutaj.

Jest to tylko zarys, bo nie chce narazie zdradzać szczegółów, najpierw potrzebuje hosting.

 

jestem gotowy spełnić wszystkie waunki sponsora, poza reklamą nad stroną, bo jakby mi odpowiadały reklamy google nad całą stroną, to bym wziął hosting darmowy... :)

oczywiście wszelkie inne reklamy jak najbardziej...

 

 

jest to serwis związany z działalnościami charytatywnymi! czyli świetna reklama dla sponsora.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście sama strona (GRAFIKA!) będzie o wiele, wiele, wiele lepsza? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście sama strona (GRAFIKA!) będzie o wiele, wiele, wiele lepsza? : )

 

oczywiście że Tak, ale w nie duzym stopniu, ponieważ chcę aby strona była prosta, bez zadnych wyszukanych elementów graficznych...

poza tym grafiką się nie zajmuję.... chyba, że ktoś ma jakieś propozycje odnośnie grafiki to czekam na propozycję, również mogę się odwdzięczyć reklamą...

 

 

 

Zastanawiam się co do kolorystki... bo ta chyba nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być to taki poważny projekt ... to nie stać Cię aby w niego zainwestować parę złoty na hosting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stwierdziłem, że rzeczywiście grafika zła 

i już pracuję nad delikatnym polepszeniem... już widać pierwsze efekty, ale co c

wila coś się zmienia ...

 

 

Jeżeli ma być to taki poważny projekt ... to nie stać Cię aby w niego zainwestować parę złoty na hosting ?

 

tak się składa, że nie .... ;)

a przecież ja nie chce na tym zarobić, a sponsor poprostu może mieć reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta domena jest do kupienia -> komu1procent.pl

@djjuu... Wróć do gimnazjum i zacznij się uczyć przedmiotów ścisłych np matematyki ;) Marketing i zarządzanie zostaw w spokoju bo w tym kraju nie ma już kim zarządzać. A jak nie jesteś uzdolniony to może hydraulikiem zostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta domena jest do kupienia -> komu1procent.pl

@djjuu... Wróć do gimnazjum i zacznij się uczyć przedmiotów ścisłych np matematyki ;) Marketing i zarządzanie zostaw w spokoju bo w tym kraju nie ma już kim zarządzać. A jak nie jesteś uzdolniony to może hydraulikiem zostaniesz?

 

to nie czas i miejsce na głupie komentarze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.yoyo.pl - oni oferują "darmowy sponsoring" ;)

jest to serwis związany z działalnościami charytatywnymi! czyli świetna reklama dla sponsora.
Jaką działalność gospodarczą musi prowadzić sponsor, aby ta strona charytatywna była dla niego "świtną reklamą/wizytówką" :)

 

No i bez przesady, kiedy najmniejsze konta hostingowe są tańsze od 1/2 paczki papierosów miesięcznie, ktoś ze stroną, która dopiero startuje od razu szuka sponsoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie czas i miejsce na głupie komentarze... mad.gif

A ile Pan @djoolaindemix ma lat. 12? Przedstawił byś się przynajmniej jak o coś prosisz, a nie Ty nie prosisz Ty "potrzebujesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta domena jest do kupienia -> komu1procent.pl

 

a tak wogóle to nie wiem kto Ci powiedział, że ta domena jest do kupienia?!

 

A ile Pan @djoolaindemix ma lat. 12? Przedstawił byś się przynajmniej jak o coś prosisz?

 

dwanaście to może Ty masz... z szacunkiem do ludzi byś się odnosił...

 

wnoszę o zamknięcie tematu, bo wbrew opinii Pana 'Tomi' , (który nie ma co robić, tylko zaśmieca temat nie wiadomo po co, jak nie masz nic sensownego do wniesienia, to nie pisz) znalazło się kilku sponsorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta domena jest do kupienia -> komu1procent.pl
Domena została już zarejestrowana przez jednego z użytkowników tego forum ;)

 

Odzwyki w stylu... ile masz lat? 12? są raczej trochę nie na miejscu i nie ma znaczenia poziom merytoryczny tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domena została już zarejestrowana przez jednego z użytkowników tego forum ;)

skąd ta pewność? :)

 

Odzwyki w stylu... ile masz lat? 12? są raczej trochę nie na miejscu i nie ma znaczenia poziom merytoryczny tematu.

 

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT(Adrian Szczepanik @ 9.03.2008, 12:28) *

Domena została już zarejestrowana przez jednego z użytkowników tego forum smile.gif

 

skąd ta pewność? tongue.gif

 

może jest wolna "kopia" tej domeny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma potrzeby szukania innej domeny, bo domena komu1procent.pl należy do, mnie ;)
Domena nie może należeć do Ciebie gdy zarejestrowana jest na danej innej osoby/firmy - to tak w kwestii formalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domena nie może należeć do Ciebie gdy zarejestrowana jest na danej innej osoby/firmy - to tak w kwestii formalnej.

 

może, ponieważ została ona wykupiona dla mnie przez sponsora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domena została już zarejestrowana przez jednego z użytkowników tego forum ;)

Zaraz zaraz, żeby nie było niedomówień. Domenę kupiłem oczywiście ja co widać na whois, ponieważ dogadaliśmy się co do sponsorowania z użytkownikiem djoolaindemix i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

???

 

Skoro sponsor zakupił ci domenę i go szukasz to... trochę bez sensu xD

To wszystko nie ma żadnej logiki - piszesz że szukasz sponsora, potem że sponsor kupił co domenę.

 

EDIT:

Kiedy pisałem to wyżej nie było jeszcze postu napisanego przez BOSS'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupił domenę i to może hosting kupić/oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sponsor zakupił ci domenę i go szukasz to... trochę bez sensu xD

To wszystko nie ma żadnej logiki - piszesz że szukasz sponsora, potem że sponsor kupił co domenę.

Trochę się nie zrozumieliśmy. Powiedziałem że gwarantuję mu i domenę i serwer ale nie sądził, że tak szybko spełnię te warunki :) Od rozpoczęcia rozmowy do dogadania minęło może z 10 minut a wątek żył swoim życiem :)

 

Jak kupił domenę i to może hosting kupić/oddać

Pewnie, i to i to daję ;)

 

Nie chciałem publicznie się chwalić w wątku o tym sponsorowaniu bo to nie o to w tym wszystkim chodzi, ale "wywołaliście mnie do tablicy", to musiałem chcąc nie chcąc napisać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×