Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad Z.

Ktory z hostingow?

Polecane posty

Znalalem 4 dobre oferty:

cal.pl

hekko.pl

i365.pl

kei.pl

 

Czy moglby mi ktos doradzic, ktora z nich bedzie najlepsza pod wzgledem:

1. ceny

2. szybkosci i stabilnosci - bede potrzebowal czegos bardzo szybkiego na spory serwis

 

Chodzi mi glownie o transfer. Potrzebuje minimum 20 GB co miesiac.

Wazne jest takze bezpieczenstwo danych i pewnosc, ze nikt sie do nich nie dostanie.

 

A moze istnieja inne, lepszy fimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda z firm ma swój temat na forum - znajdziesz tam opinie na jej temat. Dodatkowo, i365.pl to już od 2 miesięcy co najmniej oficjalnie nie ma na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalalem 4 dobre oferty:

cal.pl

hekko.pl

i365.pl

kei.pl

A moze istnieja inne, lepszy fimy?

 

Według mnie to bez zastanawiania się kei.pl. i365.pl odpada na pewno, ostatnio ich przejeli i same problemy tam. Jak zależy ci na kasie to śmiało możesz próbować w hekko.

 

Co do innych firm to może prohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam sie pomiedzy Hekko, a cal.pl

kei.pl odpada, poniewaz musze zaplacic z gory 150 zl.

i365.pl takze odpada.

prohost.pl ma swoje 'cudowne zabezpieczenia'.

 

Hekko to nowa firma, ale dobrze sie zapowiada.

cal.pl tez jest dobry, ale w temacie o tej firmie jest tez troche niezbyt dobrych opinii.

 

Jesli oplace w Hekko za rok to dostane domene .pl w pakiecie MediumPack 11.96zl/mc.

W cal.pl mam podobny pakiet za 10 zl/mc i takze dostane domene przy oplacie za caly rok.

 

Moje pytania sa nastepujace:

1. Czy obie firmy gwarantuja mi pelne bezpieczenstwo danych? Tzn. ze jesli mam cos wartosciowego to ani zaden z userow, ani z pracownikow firmy nie 'skopiuje' sobie plikow. Z doswiadczenia wiem jak to jest z malymi i srednimi firmami. Koledzy maja kolegow.

Widze, ze cal.pl daje dostep do ssh co jest wedlug mnie niezbyt dobrym pomyslem.

2. Ktora firma oferuje lepsze lacze? Wydaje mi sie, ze Hekko bo mam tam mniejszy ping.

3. Jak to jest w Hekko z tym regulaminem? Strasza tam usunieciem konta przy zlamaniu regulaminu itd... Ale np. jak prowadze interaktywna strone i user napisze na stronie cos niezgodnego, albo wstawi cos niezgodnego z prawem to skasuja mi konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ee.. 10 czy 11 z hakiem na miesiąc plus VAT to przecież 120-140zł rocznie, KEI to tylko 150 + VAT czyli ciut więcej, a jednak pozycja firmy trochę inna.. więc czemu KEI odpada w takim rozliczeniu?

 

1. No wiesz... nigdy nic nie wiadomo.. ale w ramach tego, co możemy przyjąć za "pewne", to pewnie, że dopóki nie wykupisz hostingu u dzieciaka z allegro, Twoje dane są bezpieczne... ssh nie jest zły, choć było tu do poczytania o firemkach, którym coś wylatywało.. heh

 

2. Bezpodstawny wniosek. Pytaj u firm lub czytaj strony "o nas" czy coś, tam pewnie będzie co i jak.

 

3. Zawsze straszą.. jak złamiesz : ) a przecież "od tak" nie usuną, nie? A skoro nie usuną, to nie masz się czego bać.. chyba, że masz w planie złamanie regulaminu : ) w takim przypadku jaki podajesz myślę, że nie masz się o co martwić.. gorzej, jeśli pewnego razu ktoś seryjnie Ci się włamie (np. index.php podmieniony na "HACKED by.. " albo "OWNED BY".. i do tego jakiś misz masz przez lukę np. w CMSie czy coś.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi ale 150zł to on ma tylko na 1 rok a potem już 366brutto wiec nie jest to chyba takie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Bardzo sie martwie bo nie stac mnie na takie firmy jak nazwa.pl Ja takze uwazam, ze to pewne firmy ale opinia osoby z taka iloscia postow jak Ty jest dla mnie wazna, bo z pewnoscia zajmujesz sie tym od dawna.

 

Przepraszam za fatyge :) Temat mozna zamknac.

 

Jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, to zapraszam do bezpłatnych testów Naszego konta ;) W końcu Nas też wymieniłeś i rozważasz Nasza propozycję... pozostajemy więc do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×