Skocz do zawartości
Szympans

Jaki hosting będzie odpowiedni?

Polecane posty

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym wszystkich przywitać.

 

Pisze tego posta, bo nie moge się zdecydować jaki hosting zakupić.

Ma być to stronka powiedzmy o sprzęcie komputerowym.

Nie umiem określić dokładnie moich wymagań co do hostingu, bo niewiele się na tym znam.

Na pewno chciałbym mieć jak największy uptime, ale nie jestem bardzo wymagający.

Przestrzeni też nie potrzebuje zbyt wiele, myśle że 1GB mi spokojnie wystarczy.

Co do transferu narazie, ostrożnie wziąłbym nie duży limit (mam nadzieje, że jak mi braknie nie będe miał problemów z dokupieniem transferu lub zmianą konta na coś lepszego?).

Co do bazy danych, nie mam pojęcia nawet orientacyjnego (mówiąc dokładniej nie jestem pewny z czym to się je).

Chciałbym także na mojej stronce zainstalować jakiś CMS np. Joomla.

 

Reszta chyba wyjdzie w rozmowie (mam nadzieje).

Jestem zdecydowany kupić jakiś hosting, więc będe zadowolony jak jakiś usługodawca zrobi jakomś kryptoreklame :)

Aha i jeszcze jedno, tak jak wspomniałem jestem w temacie hostingu świerzy, mam nadzieje że nie usłysze wielu negatywnych opinii.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy MasterNET.pl.

Serwer typu PREMIUM: 2GB powierzchni dyskowej oraz 10 GB transferu miesięcznego w cenie 70zł netto rocznie plus gratis domena funkcjonalna do serwera powinien spełnić Pańskie oczekiwania.

Firma ogólnie na rynku świadczy usługi od ponad czterech lat, inwestuje w autorskie oprogramowanie oraz świadczy szybki support.

 

Oczywiście każda usługa serwera wirtualnego uruchamiana jest automatycznie na bezpłatny okres próbny 14-stu dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z ofertą Masternet.pl , zapraszam do odwiedzenia strony www.szybki-serwer.pl :)

jeżeli joomla to na pewno baza będzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z powyższymi ofertami :) zapraszam na www.8p.pl - szybkie serwery w PL (Gdańsk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z naszej aktualnie trwającej promocji w której to otrzyma Pan konto o b. dobrych parametrach i dodatkowo domenę regionalną całkowicie za darmo. Link do promocji w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje, przejrze je dzisiaj wieczorkiem.

 

Może mi powiecie jaki rozmiar bazy danych będzie dla mnie odpowiednii? Za mało się znam, żeby to określić.

 

Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... wróżkami nie jesteśmy.

Ale jak mówisz, sama instalacja zajmuje (jak dobrze pamiętam) ~0.5MB, z czasem oczywiście rozmiar będzie rósł ale w jakim tępie to już konkretnie powiedzieć się nie da.

 

Mimo wszystko przez dłuższy początek nie powinieneś się tym przejmować - w końcu hostingi aż tak małych limitów nie mają na bazy danych w wersjach standardowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wróżkami nie jesteście, wszystko wyjdzie w praniu :)

 

Jutro się na coś zdecyduje, mam tylko nadzieje że w przypadku przekroczenia limitu będzie można powiększyć bazę, oczywiście z dopłatą.

 

Dziękuje za wszystki odpowiedzi i pozdrawiam :).

 

Napiszę jeszcze że forum bardzo przypadło mi do gustu i będe je często odwiedzał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam także do zapoznania się z Nasza ofertą - nie mamy ograniczeń na BD, ilość (sub)domen, itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×