Skocz do zawartości
exe

Szukam rady....

Polecane posty

Znajomy ma serwis ogamewars.pl i jak zwykle jak coś za szybko się rozwija to tym szybciej wypraszają firmy hostingowe :). Serwis dziennie pochłania 1,5-3 GB transferu, firma która hostuje kolegę powiedziała że jego 1 konto odpowiada 100 "normalnych użytkowników" więcej szczegółów nie podał.

 

A więc potrzebny jest mooocny VPS albo jakiś serwer dedykowany z administracją do 150 zł - 200 zł miesięcznie. Niestety nie zna się na administracji. Doradzałem mu provps.pl, ale czy są jakieś inne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mu jakiś dedyk z panelem administracyjnym. Jak nie będzie nic grzebał to nic nie zepsuje :)

 

Myśle, że wystarczy mu jakiś dedyczek z UE

 

Może webtropia.com ? Nie są najlepsze ale na 'hosting' dla strony wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mu jakiś dedyk z panelem administracyjnym. Jak nie będzie nic grzebał to nic nie zepsuje :)
Przez takie madre gadanie powstaja coraz wieksze botnety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze managedvps w np provps.pl nie musi sie przejmowac administracja ma po polsku wiec chyba odpowiednio mysle jak nie to poprawcie lub usuńcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy koledze tak bardzo na szybkości łądowania strony, to polecam dreamhost.com - jeszcze nie słyszałem, aby wyrzucili kogoś przez to, że obciąża ich maszynki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mu jakiś dedyk z panelem administracyjnym. Jak nie będzie nic grzebał to nic nie zepsuje

 

Podaj mi jaki to magiczny panel :) Padło na livenet.pl.... odradzałem, ale znajomy się uparł, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi jaki to magiczny panel :) Padło na livenet.pl.... odradzałem, ale znajomy się uparł, ehh

To żeby zaraz nie płakał na wysokie pingi i lagi o czym wiadomo nie od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×