Skocz do zawartości
TheBlood

Słaba GPU i mocny CPU

Polecane posty

512MB pamięci w tak słabej karcie jaką jest 8600GT to głupota, w dodatku 128bitowa szyna. Mija się to z celem, ale są też takie rodzynki jak 8600GT z 1GB ramu. No cóż, nie każdy myśli tylko leci na liczby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jednak napotkalem na powazniejszy problem, bo ich spedytor UPS "zgubił" moją przesyłkę z monitorem LCD wartym ponad 800zł... Dzwoniłem do UPS kilka razy: na początku mowili, że nie wiedzą gdzie jest przesyłka, potem po kilku dniach stwierdzili, że już ją mają i wyslą w poniedzialek (tj. dziś), a dziś mnie poinformowali, że jednak nie mają tej przesylki. Ba! Nawet nie przyszla z centrali (z Warszawy) do miasta, z ktorego nastepnie rozsyłają paczki m.in w moje okolice.

 

Takze to zdarzenie najlepiej pokaze jak agito podchodzi do okradzionego przez spedytora klienta...

Też miałem ostre jaja z UPS. Wyszło, że nie mogą odebrać odemnie przesyłki, ponieważ po 16 nie będzie nigdy kuriera w okolicy, a że ja w pracy, to dopiero po 18 mogę... . Kilka dni z nimi się kłóciłem i w końcu wysłałem Pocztą Polską! :/ żal.pl !

Teraz minęły kolejne 14 dni drugiej gwarancji i agito.pl nic nie robi... zarządzałem zwrotu kasy, to olali mnie...

Sprawę i tak zgłosiłem do Federacji Konsumentów, teraz tylko osobiście muszę się do nich przejść, bo nie zostawię tego tak ;/ NIGDY WIĘCEJ AGITO I UPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzio, a co? Miałem dać 20zł mniej i wziąć tą z 256RAMu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzio, a co? Miałem dać 20zł mniej i wziąć tą z 256RAMu?

 

 

Tego nie powiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej karcie większa ilość pamięci to chwyt marketingowy. Większa ilośc ramu na karcie w wiekszosci przypadkow ma znikomy wpływ na wzrost wydajności karty. Może miec wręcz wpływ negatywny, bowiem często przy większej ilosci ramu zegary pamięci karty graf są wolniejsze. W efekcie otrzymujemy mniej wydajny, drozszy bubel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agito nie polecam, kilka razy tam zamawiałem i straszne opóźnienia były z wysłaniem zamówionego towaru. Za to polecam sklep http://proline.pl, zamawiałem tam bardzo dużo rzeczy, zawsze zamówione przedmioty były na następny dzień, do tego ceny całkiem niskie i nie ma problemów z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja proline nie polecam ;/ Kolega ma problemy z gwarancja PC zamawianym z proline robią same problemy... Dokładnie nie wiem ocb, ale wiem, że to niebyła jego wina... Po prostu następnego dnia rano komputer się nie uruchomił i okazało się, że coś jest z płytą główną padnięte, a teraz wielkie halo robią żeby to wymienić... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach od przysłania drogą emailową Agito skanu Protokoły Szkody, przysłano mi monitor, który zamówiłem. Oczywiście nie tę brakującą paczkę, tylko nową, tyle że z tym samym modelem. B. miły kontakt z ich Bokiem i ogólna szybkość reakcji mnie mile zaskoczyła.

 

BTW W środę wysłałem skan, towar wyslano w piątek, a przyszedl w poniedziałek. Szybko co? ;)

 

Tak czy siak UPS wiele stracił w moich oczach. Rozumiem zgubić jakąś mąła paczkę, ale tak dużą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam sklep apollo.pl

 

robiłem tam bardzo dużo zakupów, obsługa miła i przyjemna (zakupów dokonywałem w jednym z punktów- Przemyśl ;) ). Ceny moim zdaniem też są fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×