Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy na stronie głównej linki prowadzące do ostatniego tematu mogą przenosić też do najnowszego postu? Teraz przenoszą do pierwszej strony tematu i trzeba 2gi raz klikać na osatnią stronę i po jakimś czasie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zostało mi celowanie w kwadracik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostało mi celowanie w kwadracik :P

No, to jest normalna funkcjonlaność forum... przyzwyczaisz się w dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to jest normalna funkcjonlaność forum... przyzwyczaisz się w dzień :P

 

Cieżko ale jakoś trzeba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Na usprawiedliwienie wytłumaczę dlaczego.

 

Jak większość osób wie pozycja w google opiera się na ilości linków prowadzących do danej strony.

 

Niestety IPB na głównej (i jeszcze w paru miejscach) tworzy adresy typu showtopic=4321&view=getnewposts itp. Efekt jest taki, że cała "moc" przekazywana jest w różne miejsce w tematu zamiast na początek. Zauważcie, że zazwyczaj linkiem jest tytuł tematu.

 

Rozpatrzmy 2 sytuacje.

 

Tytuł tematu "najlepsza firma w Polsce" w starej wersji co chwilę będzie wskazywał na inną stronę

 

W nowej na początek tematu. Pamiętać należy, że główna strona to "najmocniejsze" miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważyłem że jak klikam na kwadracik na FF to mnie wywala i FF pada był już taki problem ale tylko jak na kwadracik kliknę ;) ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Przykre, że nieumiejętność pozycjonowania jest przekładana nad ułatwienia dla odwiedzającego.

No cóż, jest to dobre rozwiązanie na tyle ile mi wiadomo.

 

Co do odwiedzających cały czas myślimy jak to rozwiązać aby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak (tekst przykładowy):

 

Ostatni post

------

Idź do: ostatniego postu (link do ostatniego postu)

w: cal.pl dodaje gratis domenę .p... (link do początku tematu)

według: Adrian Szczepanik (link do autora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można zamienic miejscami kwadracik z linkiem tekstowym (tj. do 'ostatni post' dać link z #getnewposts a do kwadracika link do początku tematu). Tak by bylo nawet lepiej (niż jest teraz), bo do obrazka mozna wrzucic anchor (w tagu alternativetext (ALT)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Obecnie staram się zrobić wersje = zalogowanie link po staremu. Nie zalogowani link jak obecnie.Niestety znalezienie informacji jak sprawdzić czy użytkownik jest zalogowany w plikach php jest dosyć trudne.Jeśli ktoś wie jak to zrobić (plik /sources/classes/class_forums.php) będę wdzięczny.Co do dyskusji czy jest to słuszna metoda na polepszenie wyników pozycjonowania chętnie podyskutuje, ale nie w tym temacie.

 

 

//edit

Chyba gotowe. Proszę sprawdzić czy wyniki was satysfakcjonują.Niestety nie wiedziałem, że ta zmiana spowoduje tyle problemów.Przepraszam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie staram się zrobić wersje = zalogowanie link po staremu. Nie zalogowani link jak obecnie.Niestety znalezienie informacji jak sprawdzić czy użytkownik jest zalogowany w plikach php jest dosyć trudne.Jeśli ktoś wie jak to zrobić (plik /sources/classes/class_forums.php) będę wdzięczny.Co do dyskusji czy jest to słuszna metoda na polepszenie wyników pozycjonowania chętnie podyskutuje, ale nie w tym temacie.

 

 

//edit

Chyba gotowe. Proszę sprawdzić czy wyniki was satysfakcjonują.Niestety nie wiedziałem, że ta zmiana spowoduje tyle problemów.Przepraszam raz jeszcze.

 

Czy mi się wydaje czy ta opcja dzisiaj znikneła? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to od dawna nie działało :-))

Więc nie wiem o co chodzi, niestety cały czas muszę celować w kwadracik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tak, nowa wersja nowe problemy.

 

Staram się to naprawić (dla zalogowanych "po normalnemu") tym czasem zachęcam do korzystania z opcji: "Zobacz nowe posty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Już powinno działać. Jeśli gdzieś coś jeszcze nie działa to piszcie, postaram się naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×