Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
VIPserv.org

ovh - da się nie w polsce?

Polecane posty

Jak większość z nas zauważyła ovh.pl ma ceny dużo wyższe od odpowiedników niemieckich, francuskich i angielskich. A więc czy ktoś z was orientuje się czy da się skutecznie zamówić serwer u jednego z tych odpowiedników i opłacac go polska karta debetową (inteligo,mbank)?

 

Troche o tym słyszałem ze skoro jestem "polskim klientem" to mam korzystac z ovh.pl. Ale w takim razie co definiuje ze jestem "polskim klientem"? To że mówie po polsku? W innnych językach też potrafie, a może to po polsku własnie nie potrafie ... To że jestem obywatelem polski? No a obywatel finlandii z jakiego ovh ma korzystać? Obywatel polski nie musi umieć mówic po polsku, ani w regulaminie ovh nie widziałem nic o obywatelstwie. No to może to że mieszkam,jestem aktualnie w polsce? śmieszne skoro granice są otwarte.

 

No więc czy ktoś z was z powodzeniem zamówił sobie serwer w zagranicznym odpowiedniku ovh? Jesli tak to ukrywacie się z tym faktem (podaliście fikcyjne dane przy rejestracji) czy oficialnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamawiasz, gdzie łaska.. Karty inteligo sa obslugiwane praktycznie wszedzie w niemczech, to samo dotyczy ecard mbanku..

 

Tam gdzie Ci odpowiada, tam zamawiasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w takim razie co definiuje ze jestem "polskim klientem"?

to ze generujesz ruch do polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to aby zamowic w ovh.com czy ovh.de nie trzeba mieszkac w Niemczech czy Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×