Skocz do zawartości
Slavikord

[opinie] inwestnet.com / zagrosze.net

Polecane posty

Witam, chciałbym dowiedzieć się, czy któryś z forumowiczów miał kontakt z ww. firmą hostingową.

 

http://www.zagrosze.net/

 

Mają ciekawą ofertę, parę opcji byłoby dla mnie idealnych, lecz wolę się upewnić czy warto ładować w niego kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hositng na oscommrce czy jakims innym systemie tego typu?

 

Heh, przepraszam ale nie jestem zbytnio obeznany w materii hostingów, więc raczej nie odpowiem na to pytanie ;)

 

patrick, mam rozumieć że wszelakie powiązania z serverownia.pl nie wróżą najlepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serverownia.pl = Serf.pl = Zagrosze.net

 

Wow, zdziwiłem się..

A może Administrator Zagrosze.net podszywa się pod Serverownia.pl?

 

Znam dobrze Admi na Serverowni i nic mi nie wspominał o nowym hostingu.. a co do Serverownia.pl - różne są opinie. Ja sądze, że nie warto.. raz działają bardzo dobrze, a raz dziwnie :/

 

Tak.. hosting na oscommerce.

 

Oscommerce to skrypt sklepu, prowadzi się na nim sklepy internetowe.. ale podobno teraz jest nowa moda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissamer

Powazna oferta ???

 

Wystarczy spojrzec na strone, na pierwszy rzut oka widac, ze "firma?" jest niepowazna. Zreszta czy szanujaca sie firma kupuje domeny typu "za_grosze" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o firmę Serverownia to byłbym w stanie, za to że mnie oszukali złożyć powiadomienie o przestępstwie!

 

niech zamkną tego gostka, arogant, de*** i analfabeta!

 

zobacze jeszcze jak się sprawy potoczą (czyt. czy zwróci mi pieniądze), w sumie może być niezły ubwa jakby doszło do skutku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil-WAWA

Zdecydowanie polecam zagrosze.net! co z tego że postawione na oscommerce ale hosting naprawdę konkretny, elegancki cPanel PL niskie pingi (niemcy) i 0 awarii... konto mam już u niego ok 5 miesięcy i ani jednej awarii nie było z moim kontem. Poprosiłem o aktywację wildcard dla mojej domeny i równiez niemal natychmiastowo otrzymałem odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zagrosze.net/information.php?info_id=13

 

Dane kontaktowe:

INWESTNET.COM Piotr Wojczyński

Piła 64-920 ul. Słowackiego 16/3

NIP: 764-209-65-83 REGON: 570872046

 

http://www.serverownia.pl/index.php?plik=kontakt

 

InwestNet.COM
Piła 64-920 ul.Słowackiego 16/3
NIP: 764-209-65-83 REGON: 570872046

jakie dziwne podobienstwo :P

 

ZaGrosze.NET współpracowało z serwisem Serverownia.pl i Serf.pl i tylko na tym można nas powiązać z nimi ale to dwie oddzielne firmy i zakończyliśmy już współprace.

 

Jest to nasza odpowiedź na posty pojawiające się na różnych forach.

Piotr Wojczyński

Admin ZaGrosze.NET

 

Powazna oferta ???

 

Wystarczy spojrzec na strone, na pierwszy rzut oka widac, ze "firma?" jest niepowazna. Zreszta czy szanujaca sie firma kupuje domeny typu "za_grosze" ???

 

Co mam rozumieć pod pojęciem niepoważna, promujemy się pod adresem ZaGrosze.NET a czy jest to dobra nazwa czy nie to kwestia gustu.

 

Serverownia.pl = Serf.pl = Zagrosze.net

 

Wow, zdziwiłem się..

A może Administrator Zagrosze.net podszywa się pod Serverownia.pl?

 

Znam dobrze Admi na Serverowni i nic mi nie wspominał o nowym hostingu.. a co do Serverownia.pl - różne są opinie. Ja sądze, że nie warto.. raz działają bardzo dobrze, a raz dziwnie :/

 

Tak.. hosting na oscommerce.

 

Oscommerce to skrypt sklepu, prowadzi się na nim sklepy internetowe.. ale podobno teraz jest nowa moda :)

 

Odnośnie pierwszej części to odpowiedź jest powyżej a co do oscommerces to oprócz hostingu oferujemy inne usługi i produkty dlatego używamy tego softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to maja oni kolejnego pada... fajnie się tłumacza na ich forum

 

"niekontrolowana awaria" - a była jakaś kontrolowana?

"przeciążenie serwera przez backup" - to nie monitorowali wcześniej i nie widzieli, że obciążanie wzrasta ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to faktycznie masakra mam kilka kont na 2 serwerach i np. wczoraj przez pół dnia nie działał zagrosze.net.pl dzis prawie caly dzien nie dziala zagorsze.biz

Ostatnio zrobiła się z tego serwera tragedia, kiedys szybko tanio i bez awari. Teraz z tego pozostało tylko tanio. Ale jezeli sie nie poprawi to bede wolal zapłacic wiecej a miec szybszy i 'mniej awaryjny' serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... co tu powiedziec Zagrosze.net.pl znow ma pada, biz od kilku dni znaku zycia nie pokazal (na tym drugim mi mniej zalezy) ale admin powiedzial ze przerzuci mi konto na inny serwer.

 

Uptime serwerów:

zagrosze.net.pl w tym miesiacu: 94.776% ( i ciagle spada)

http://www.hyperspin.com/publicreport/67335/13851

 

zagrosze.biz w tym miesiacu: 37.889% (i tez spada)

http://www.hyperspin.com/publicreport/28366/10082

 

Najbardziej nie chce mi sie tego wszystkiego przenosic bo to nie jest 1 strona a cala sieć stron :/ no ale coz chyba trzeba bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbie OT, bo co kogo obchodzi jaki kto ma serwer i jaki uptime :/

 

Tutaj rozmawiamy o ZaGrosze.net

 

No i cały czas mają pada...

zagrosze.net.pl - miał pada przed chwilą, już się podniósł (ciekawe na jak długo!)

zagrosze.biz - jeszcze nie wróciło najwidoczniej z wakacji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie problemów z zagrosze.biz i zagrosze.net.pl to wszytko co tu zostało napisane zgadza się czyli o częstych problemach z serwerami. Problemy pojawiły się nie dawno i nie występowały wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ponad rok obserwuję co się z zagrosze.net dzieje :lol:

 

Od ponad pół roku mają "chwilowe drobne problemy". FTP nie działa prawidłowo, ciągłe pady i nie działanie niektórych usług.

 

Widzieliście ich cennik - na Allegro jest drożej w porównaniu do tego ile oni GB transferu oferują ;)

 

 

A kilka dni temu zrobiłem podpuche.

Kumpla ponad poł roku temu wywalili z przemasem i dwoma katalogami qlweb, bo zbytnio obciążał ich serwer. Tamto forum było/jest podobne wielkością do mojego.

Wysłałem więc do nich email, czy nie będzie problemu w hostingu mojego forum :) Odpowiedzieli jakąś masową wiadomością (przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem), i wynikało z niej, że nie będzie problemów.

Nieźle, że z jednej stron wyrzucają klientów, ale z drugiej tak czy siak przyjmują większe giganty na serwer. Czyżby nie potrafili uczyć się na błędach?? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to i przyznanie się do winy, niż potem mieć grono nie zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wypadku jest to dla mnie nie zrozumiałe. Po co w ogóle pozytywnie odpowiadają na pytanie, czy byli by w stanie utrzymać taką stronę, jak po miesiącu, dwóch i tak wyleci z serwera.

Potencjalny klient się ucieszy, poleci na lep takiego zapewnienia a potem... Potem admin mu napisz: sorry, stary, ale Twój serwis znacznie obciąża maszyny - blokujemy go. A jak będziesz chciał odzyskać kasę to powołają się na regulamin, w którym jest zapis, że zwrot pieniędzy nie przysługuje bo zgodziłeś się podpisując umowę na to, że to admin decyduje co jest dobre a co złe dla serwerów i może tobie w ramach tego regulaminu poblokować to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego padu ich serwera 20-22 lipca, to nalezy sie male wyjasnienie.

Powstal on w wyniku phishingu z konta shackowanego przez przybyszow z turcji.

Atak zostal przeprowadzony na komponent com_extcalendar na engine joomla.

Najbardziej zadziwiające, że wszedzie w necie az gotuje sie o trefnosci wersji 0.9.1, a na joomla.pl http://www.joomla.pl/index.php/index.php/c...ileinfo/id,160/

mozna "spokojnie" sobie ten komponent pobrac...

Także zablokowanie ich serwera bylo spowodowane bledem skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś chcę oddać za darmo pieniądze :)

 

Jeżeli tak to zapraszam do mnie na pw - przyjmę każde sumy, nie dajcie zarobić innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś chcę oddać za darmo pieniądze :)

 

Jeżeli tak to zapraszam do mnie na pw - przyjmę każde sumy, nie dajcie zarobić innym!

 

Już wszytsko wiem :) Ale wiem że kolega tam ma konto i trzyma tam na prawdę duże serwisy :) I mówi że stabilny. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam niecały rok i potem jak najszybciej się wynosiłem z tonącego statku !!

 

1. Wyrzucają za najmniejsze przeciążenie

2. Nie działa dobrze FTP.

3. Liczne pady

 

 

 

Ja także przyjmę trochę kasy, jak ktoś chce wyrzucić w błoto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×