Skocz do zawartości
polven26

[opinia] rahosting.pl

Polecane posty

Ja przed chwilą, ale średni ping na poziomie 190ms (sprawdzane mtr) pomimo braku lossów tą firmę w moich oczach dyskwalifikuje przy założeniu że polacy będą z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szczerze mówiąc jak zobaczyłem te firmę też byłem sceptyczny. Ale za 9,99 za najniższe konto (0,5 Gb/ 2,5 GB) pomyślałem że spróbuje.

 

Okazało się ze wszystko działa jak należy, łącze bardzo szybkie, strona ładuje mi się z kilka sekund.

 

Jak narazie od 3 tygodni nie miałem żadnej przerwy w dostępie do konta.

 

Szczerze mówiąc jestem zadowolony i szczerze polecam. Proporcja cena/jakość wypada bardzo dobrze.

 

Po moich niemiłych przejściach z innymi firmami hostingowymi rahosting.pl oceniam na 8/10

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na auto reklamę :P ale mogę się mylić

 

 

nawet jesli sie mylisz to 3 tygodnie testow nic nie znacza

wlasnie lapia jeleni wiec pewno wszystko bedzie "smigalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to auto-reklama.

 

Jako że dopiero rozwijam swój biznes potrzebowałem taniego i solidnego hostingu. Szukając na allegro znalazłem kilka ofert. Dwie pierwsze okazały się totalną klapą: problemy z parkowaniem domeny, częste przerwy "techniczne"...

 

Zdziwiło mnie jak zadzwoniłem do rahosting około 23:30 i zostałem obsłużony (nie wiedziałem jak skonfigurować ftp). Postaram się napisać coś więcej za kilka tygodni... miejmy nadzieje że to już moja firma hostingowa...

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko współczuć, że lądujesz z nową firmą w krzaku. Czy naprawdę w Internecie nie ma dobrego taniego (czy 10 zł rocznie więcej, to tak dużo?) hostingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na to forum zupełnie przypadkowo. Chciałem właśnie poczytać opinie o tej firmie. Dlaczego sądzicie że to firma "krzak"? Wszelkie dane są podane?!?

 

Może faktycznie wydawać się że to auto reklama, ale chce stanąc w obronie tej firmy, gdyż z góry ją skreślacie pomino, iż tak naprawde nie macie o niej pojęcia (no chyba że macie tam konta i możecie coś powiedzięc to sorry).

 

Ceny według mnie są całkiem atrakcyje. Obsługa bardzo miła i można się dodzwonić praktycznie o kązdej godzinie. Czy według was "dobre" konto musi kosztować 200 czy 300 zł / rok ?? Co z tego że w ramach tej ceny dostanę 10 GB czy 20 powierzchni dyskowej i 200 GB transferu, skoro ja potrzebuje około 50 MB na www, max. 100 MB na pocztę i około 200 MB na pliki na ftp. Przy czym transferu zużywam około 1GB miesięcznie.

 

Kupiłem konto 500MB / 2,5 GB i w zupełności mi to wystarcza, a zapłaciłem proporcjonalnie mniej (konto o parametrach 20/200GB też kosztuje ok. 200 zł)

 

Sorki że sie tak trochę rozpisałęm, ale troche mnie to denerwuje, że nie będąc klientem danej firmy pisze się o niej opinie...

 

BTW. mogę zaprosić właściciela tej firmy do rozmowy, bo mam z nim dobry kontakt i sami wtedy przekonacie się.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dane? jakoś na stronie NIPu się nie doszukałem...

ale po chwili szukania znalazłem tutaj, więc mogli się bardziej postarać...

 

no więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Otrzymałem informacje od Klienta, iż toczy się dyskusja na temat mojego hostingu :P

No to postanowiłem dołączyć.

Faktycznie co do danych to musze to uzupełnić, bo są na stronie firmowej, dodatkowo w regulaminie hostingu, a brakuje na stronie... zostanie to uaktualnione w najbliższym czasie...

 

 

Prosił bym o konstruktywną krytykę aby wciąż ulepszać swoje usługi.

 

Co sądzicie o pakietach?? Wiem że zbyt niskie ceny odstraszają, ale obecny poziom jest skalkulowany na podstwie wnikliwych obliczeń.

 

Jako nieliczni oferujemy konta reseller z cpanelem w takich cenach, dodatkowo posiadamy w pełni zautomatyzowany system zarządzania kontami.

 

Dbamy o backup`y, obecny uptime 99,994% (była kilku-minutowa przerwa przy upgradzie oprogramowania). W niedługim czasie zamierzamy dokupić kolejną maszynkę.

 

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
Szczerze mówiąc jestem zadowolony i szczerze polecam. Proporcja cena/jakość wypada bardzo dobrze.

 

Po moich niemiłych przejściach z innymi firmami hostingowymi rahosting.pl oceniam na 8/10

 

Pozdrawiam

 

Twón nick jest przypadkowo identyczny z nickiem osoby sprzedającej ten hosting na allegro.

Czemu mnie to nie dziwi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Otrzymałem informacje od Klienta, iż toczy się dyskusja na temat mojego hostingu ;)

No to postanowiłem dołączyć.

Faktycznie co do danych to musze to uzupełnić, bo są na stronie firmowej, dodatkowo w regulaminie hostingu, a brakuje na stronie... zostanie to uaktualnione w najbliższym czasie...

 

 

Prosił bym o konstruktywną krytykę aby wciąż ulepszać swoje usługi.

 

Co sądzicie o pakietach?? Wiem że zbyt niskie ceny odstraszają, ale obecny poziom jest skalkulowany na podstwie wnikliwych obliczeń.

 

Jako nieliczni oferujemy konta reseller z cpanelem w takich cenach, dodatkowo posiadamy w pełni zautomatyzowany system zarządzania kontami.

 

Dbamy o backup`y, obecny uptime 99,994% (była kilku-minutowa przerwa przy upgradzie oprogramowania). W niedługim czasie zamierzamy dokupić kolejną maszynkę.

 

Pozdrawiam i czekam na opinie.

 

Chyba głównie chodzi o to, że serwerem w usa rynku w pl nie podbijecie.

Zauważyłem, że revdns nie resolvuje się do waszego ip - trzeba poprawić bo maile nie będą dochodziły. Radzę admina zatrudnić - cpanel nie jest adminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji nie zauważyłem że skopiowałem zamiast swojego nick`a ten od hostingu. A teraz nie wiem jak to zmienić. Zarejestruje chyba nowe konto a to skasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rejestracji nie zauważyłem że skopiowałem zamiast swojego nick`a ten od hostingu. A teraz nie wiem jak to zmienić. Zarejestruje chyba nowe konto a to skasuje.

Bez sensowne tłumaczenie widać ża auto-reklama a moderator i tak może ip porónać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rejestracji nie zauważyłem że skopiowałem zamiast swojego nick`a ten od hostingu. A teraz nie wiem jak to zmienić. Zarejestruje chyba nowe konto a to skasuje.

 

hehe ;)

Nawet nie zmienił nicka, i to tłumaczenie :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rejestracji nie zauważyłem że skopiowałem zamiast swojego nick`a ten od hostingu. A teraz nie wiem jak to zmienić. Zarejestruje chyba nowe konto a to skasuje.

Padłem... Ludzie, ratujcie mnie, bo zaraz brzuch mi eksploduje ze śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje po kościach, że @nvu, ale nie pamiętam konkretów ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie ta wypowiedź wysunęła się na prowadzenie w rankingu "Złota Wypowiedź" na 2008r ;) Bell musi przypomnieć dotychczasowego lidera bo już nie pamiętam.

 

 

Dotychczasowy lider: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=10901

 

Witam!

Orientuje się ktoś czy firma RIPE Network Coordination Centre oferuje VPSy?

 

Pzdr

 

enjoy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×