Skocz do zawartości

Polecane posty

SMF Shoutbox jest dodatkiem, który nie jest domyślną częścią forum SMF.

 

Dzisiaj admini linuxpl.com zablokowali mi jedno forum, bo niby SB zajeżdżał ich serwery i wiszą przez niego procesy, które zapychają serwer.

 

Rozumiem, że to jest dodatek nie oficjalnie napisany, nie przez ekipę SMF, ale żeby aż tyle problemów przez niego było :lol:

 

 

Ma ktoś ten dodatek na forum dograny i wgląd do szczegółowych statystyk obciążenia na koncie u siebie? Jak u Was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście proponuje zapoznać się z zasadą działania takiego bajera jak "shoutbox" - czasem potrafi on być dokuczliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sb są "złe". Zjadają zasoby czy odwiedzający ich używa czy nie. A wystarczy powiedzieć, że zapytanie co pare sekund takiego sb przy większej ilości ludzi na www powoduje duży wzrost użycia cpu. sb może niektórym się podobać ale forum to nie irc :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na tyskie-serwer.pl/forum i na razie na szczęście prohost nic nie mówi mi :>

 

Jak nie przekroczy 5% to się nikt nie przyczepi :lol: Ale jak mówię to tylko marnowanie zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie przekroczy 5% to się nikt nie przyczepi :D Ale jak mówię to tylko marnowanie zasobów.

 

wiem wiem... żartowałem tylko :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×