Skocz do zawartości
Gość Pokuć

Hosting dla Joomla!

Polecane posty

Gość Pokuć

Witam

 

Poszukuję dobrego, wiarygodnego hostingu ,,nie krzaka" i w miarę taniego pod Joomla! Hosting powinien spełniać znaczną część wymagań Joomla! Mam zamiar stworzyć dział download dla mojego serwisu na komponencie com_remository i jako dodatek dać com_backup. Całość ma się opierać na tych dwóch komponentach + moduł multi remository. Tutaj zwracam się do szanownych użytkowników z prośbą o pomoc w zlanezieniu odpowieniego hostingu. Mam zamiar tam trzymać tylko Joomla! pliki będą w innym miejscu. Potrzebowałbym około 500 MB powierzchni (Tak na zapas) i 50 GB transferu miesięcznego. Panel w języku polskim. Serwery w Europie. 3 bazy MySQl. Jakiś przyjazny panel.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś do 120 PLN Rocznie

Joomla do lekkich skryptów nie nalezy, 50 GB zrobione Joomlą to duże obciążenie dla serwera. Jeśli to ma działać jak należy to proponuje szukać w okolicach 500 zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym się skupić ? Shared, Reseller, VPS, Dedyk ??

To zależy, z Joomlą różnie bywa. Możesz spróbować jakiś droższy shared, ale opłać na krótki okres, bo 50 GB Joomlą może być (w zalezności od konfiguracji) naprawdę sporym obciążeniem. Nie wiem od czego to zależy, zapewne od jakichś modów, ale faktem jest, że mieliśmy zarówno Joomle nie sprawiające problemu przy dużych transferach jak i takie które zarzynały pół serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×