Skocz do zawartości
M. Kowalski

insane.pl - problemy ;S

Polecane posty

Trochę mnie to też denerwuje, że na stronie są informacje tylko z rana i reszty trzeba się dowiadywać na tym forum. Na ich stronie powinien być dział aktualności gdzie informowaliby na bieżąco o przebiegu sprawy, bo nie każdy wie o WHT.

PS. Teraz nie działa serwer (godziny 18.30-20.00 - do teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze problemy zaczęły występować 14 lutego... czyli już tydzień można powiedzieć, że "nie działa prawidłowo" :/ też już zaczynam się irytować tą sytuacją i nie jest mi na ręke... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze te przenosiny będą trwać ?? sory ale jak na serwery "Biznes" to takie awarie raczej są nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze problemy zaczęły występować 14 lutego... czyli już tydzień można powiedzieć, że "nie działa prawidłowo" :/ też już zaczynam się irytować tą sytuacją i nie jest mi na ręke... .

Mi też nie jest to na rękę, bo straciłem forum kiedy akurat organizowałem zjazd klubowiczów miłośników gór z całej Polski i miałem niezwykle wielki problem bez tego forum, ale liczę, że zakończą te operacje już jutro i temat zażegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA (środa)

 

Przenosimy do nowej serwerowni mają się ku końcowi. Ze względu na ataki mogą jeszcze wystepować przejściowe problemy z dostępem. Przypominamy, że ataki DDoS nie są naszą winą i ich skuteczne wyfiltrowanie zalezy od techników w serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej na FTP i SSH się wbiłem i zrobiłem kopie :/

Ale na własną stronę dalej nie można się wbić... :/

 

blueman@jessica:~$ ping hostacja.pl

PING hostacja.pl (88.198.47.232) 56(84) bytes of data.

 

--- hostacja.pl ping statistics ---

39 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 38020ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz można wejść tylko na strony z domeną *.in5.pl, a na nasze wykupione domeny nie. Zobaczymy czy już dzisiaj wystartujemy na nowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zarejstrowałem się na tym forum by wyrazić me oburzenie!

Przenosiny miały zakończyć się do poniedziałku tymczasem już czwartek i dalej wszystko leży i kwiczy.

 

Pan od Insane zapewniał iż przejście na nowy serwer nie będzie się wiązało z dużymi uciążliwościami, tymczasem praktycznie rzecz biorąc serwery , za które płaciliśmy nie działają od tygodnia.

 

Prosze mi tu nie pisać o jakiś rsyncach i że strony chodzą wolno

 

prawda jest taka, że większości strony WOGULE NIE DZIAŁAJĄ przez cały tydzień!!!

 

Mam dla jednej ze stron założoną usługę WebMonitoring i moja skrzynka email przepełniona jest wiadomościami : Error Alert We received the following error from your website: Timeout

 

Lepiej by te przenosiny się już dzisiaj skończyły , bo cierpliwość wielu się kończy.

 

Mam nadzieje, że firma zachowa sie odpowiednio , bo na razie to nawet maila z informacją nie dostałem co sie dzieje tylko musiałem szukać po necie czy po ich stronie.

 

ps. Spodziewam się przedłużenia ważności kont o minimum miesiąc - tracimy oglądalność , tracimy stałych klientów , tracimy miejsce w rankingach.!!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Spodziewam się przedłużenia ważności kont o minimum miesiąc - tracimy oglądalność , tracimy stałych klientów , tracimy miejsce w rankingach.!!

 

 

change shared hosting na kei.pl or ogicom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pixxxxel ale przecież w regulaminie insane nie ma gwarantowanego minimalnego czasu dostępności usługi więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra niby już wszystko przeniesiony, pokazuje się, że serwer stoi w polsce ale wcielo mi wszystkie polskie znaki :) :) :( Mam nadzieje ze Insane to naprawi bo ja tego nie popsulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niby już wszystko przeniesiony, pokazuje się, że serwer stoi w polsce ale wcielo mi wszystkie polskie znaki :) :) :(
Nie stoi w Polsce tylko we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dalej stoi na Hetznerze, albo wyłączyli ten nowy, żeby dokończyć operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pixxxxel ale przecież w regulaminie insane nie ma gwarantowanego minimalnego czasu dostępności usługi więc o co Ci chodzi?

 

nie ma nie ma .... my płaciliśmy tylko darowizny na rzecz administracji Insane , może nawet cały rok nie działać

 

klienci na pewno to docenią , że zostali zrobieni w bambuko....

 

smórd będzie sie za wami ciągnął jeszcze dłuuugo, każde fachowe forum zasłane jest postami o nieudolności Insane, może i dotychczasowi klienci nie mogą wam nic zrobić lecz na nowych to będziecie kilka lat czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no u mnie strony zaczęły przed chwilą działać :)

 

*routers.ovh.net

 

No czyli serwer już nowy :(

 

Hmm... Ucieszył mnie wpis w panelu:

Ważność bezterminowa

i tak może zostać :)

 

A takie jeszcze pytanko do T, kiedy będzie możliwość zmiany wpisów MX w panelu ? Bo jak na razie to aby to zmienić muszę naskrobać do Was maila... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal nie działa... To jak to tym jest? Nie wszystkich przerzucili jeszcze? I jak wbiłeś się do panelu skoro nawet wejść tam nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi wchodzi... Ahh.. Jak i wszystkie moje domeny, np. j4qb3x.info.

 

Z sieci tpsy korzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nic :( A też korzystam z łącza TPSA. 1024 ale nie to jest przyczyną. Myślę, że nie wszystkich jeszcze przenieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby pisać z nieco większą częstotliwością.. czy Wam działa czy leży.. np. co 2 minuty ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shell:~$ traceroute konarski.eu

...

lambdanet-gw.hetzner.de (213.239.242.214)

 

Moja strona dalej nie dziala... bardzo zawiodlem sie na Insane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shell:~$ traceroute konarski.eu

...

lambdanet-gw.hetzner.de (213.239.242.214)

 

Moja strona dalej nie dziala... bardzo zawiodlem sie na Insane.

Coś Ci to słabo działa...

$ host konarski.eu

konarski.eu has address 87.98.233.150 (ovh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, z innych kont pokazuje mi juz prawidlowo na to co podales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×