Skocz do zawartości
M. Kowalski

insane.pl - problemy ;S

Polecane posty

Hmm... Ucieszył mnie wpis w panelu:
Ważność bezterminowa

i tak może zostać :(

 

hmm.. a ja w panelu tak nie mam.. chlip chlip´- to bezterminowe oczywiscie :). ale ogolnie panel mi osobiscie jeszcze nie dziala.. (cz. domeny i wskazania - nie ma tam nic, nie ma tez na pierwszej stronie tych statystyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jeszcze do końca okresu do którego mam opłacone i się przenoszę.

Serwer zamówiony w weekend, w poniedziałek mieli przenosić. Jest czwartek i nic nie działa.

Może jednak w poniedziałek jak się okazało, że serwer w Hetzner działa to Insane postanowiło jednak zostać u nich?

PORAŻKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, u mnie tylko zewnętrzne domeny działają stosunkowo wolno. Konto samo w sobie śmiga aż miło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSH działa wolno, mail w ogóle nie działa.

 IMAP Error: Could not connect to mail.in5.pl at port 143: Connection timed out

Wygląda na ovh

traceroute to salas.pl (87.98.233.150), 30 hops max, 52 byte packets
...
13  87-98-233-150.ovh.net (87.98.233.150)  58.649 ms  68.920 ms *

Co najlepsze strona napisana w Django używająca fast_cgi po przeniesieniu padła :/

http://el-monito.com cały czas pokazuje, że strona jest offline? Dziwne? Korzystacie z jego usług?

 

Może admin insane.pl wypowie się tutaj oficjalnie co zostało zrobione, co jest do zrobienia, ile to potrwa oraz co zostanie nam zaoferowane za tak długi pad serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćku

Moje domeny działają. Niestety ani serwer poczty, ani webmail nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja domna z in5.pl działa ale już te zewnętrzne nie. Ale potwierdzam serwer śmiga tak jak trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja domna z in5.pl działa ale już te zewnętrzne nie. Ale potwierdzam serwer śmiga tak jak trzeba :(

 

Mi zewnętrzne działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

//nie ma klawisza edytuj??

Chodzę sobie po ftp i widzę pliki z baaardzo dawna, które stworzył użytkownik recover. Czasami mogę usunąć ten plik czasami nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spróbować usunąć to z poziomu panelu admina. U mnie poszło tak wszystko w czym nie mogłem chmodów zmienić.

 

W zasadzie stan plikowy mam już taki sam jak przed padem - wszystko działa jak powinno, tylko zewnętrzne domeny się troszkę wleką. Anyway, widać poprawę.

 

[edited]

 

A klawisz edytuj masz na dole własnego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Insane podnioslo sie chyba na dobre po kilku dniach awarii, ale jakos nie widac i nie slychac o rekompensacie za brak dostepu do wykupionych uslug. Moze ktos z Was sie orientuje jak to zostanie rozwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos z Was sie orientuje jak to zostanie rozwiazane?

 

http://insane.pl/?x=regulamin

 

Punkt 5. Odpowiedzialność Operatora:

 

podpunkt 3, Operator nie odpowiada za przerwy w dostępie do Konta i/lub jego częsci i/lub utratę danych przechowywanych na Koncie i wynikające z tego ewentualne straty będące skutkiem:

c. Ataków hakerów, ataków typu DoS, DDoS i innych

 

tak więc raczej nie masz na co liczyć, jednak

 

Punkt 7. Rozwiązanie umowy:

 

1)

d.Wypowiedzenie umowy z innych przyczyn przez Operatora zobowiązuje go do zwrotu Niewykorzystanej Części Abonamentu

 

wiec jezeli przekonasz ich ze nie masz kasy, a nie chcesz byc hostowany u nich, moze oddadza ci kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, panowie. T. jest osobą słowną i skoro obiecał (a zrobił to publicznie tak na forum jak i na insane.pl), że ważność kont na Ananke zostanie przedłużona, to zostanie. Przynajmniej o tyle dni, ile odczuwane były skutki DDoS-a i przenosin serwera (tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli jeszcze problem z domenami, ponieważ po przeniesieniu mojej domeny nie mogłem przepisać ponownie DNS ns1.in5.pl ponieważ nie były jeszcze dobrze skonfigurowane...

Dzisiaj działa, ale już trochę za późno - nie będę w kółko przenosić stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, tak dla informacji bo niektorzy z Was pisali, ze maja jeszcze pingi do starych serwerow, a niektorzy juz do nowych. Najlepiej w takim przypadku odswiezyc u siebie cache dns.

 

start > uruchom > cmd > ipconfig /flushdns

 

Mysle, ze Wam sie przyda - jak nie dzis to kiedys tam - nie pije, i nie przewiduje ze zdazy sie to w insane.pl ( bo o nim jest ten temat ), ale ogolnie na przyszlosc ;)

 

Pozdrawiam,

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
start > uruchom > cmd > ipconfig /flushdns

 

 

Można też: połączenia sieciowe > Prawy przycisk myszy na Połączenie lokalne > Napraw

 

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też: połączenia sieciowe > Prawy przycisk myszy na Połączenie lokalne > Napraw

 

;]

 

Ja zawsze wole zalatwiac sprawy za pomoca klawiatury niz myszki, ale oczywiscie to to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wole zalatwiac sprawy za pomoca klawiatury niz myszki, ale oczywiscie to to samo ;)

 

nie przeczę :D ja też czasami wpisuje, albo klikam zależy jak mi się chce : )

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś teraz (12.22) pada na Insane? Nie działają strony, MySQL i poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko dziala, na monitorigu tez nie widze aby cos sie pojawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni (wczoraj i dziś (04-05.03.2008) serwery bazy danych chodzą wolniej. Wszystko działa OK, ale znacznie wolniej niż np. trzy dni temu. Dodam, że strony bez MySQL-a działają bardzo szybko. Piszę tu bo nie wiem czy interweniować czy to tylko u mnie tak jest. FTP. też trochę przylagował.

Czy też macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś DOSuje baze insane nie indeksowaną bazą ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was dzisiaj? U mnie coraz gorzej. Strasznie spowalnia a transfer na FTP-ie to 10kB/s ;). Wysłałem już zapytanie do BOK-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ovh już wprowadziło już limity na ftp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką w końcu otrzymaliście rekompensatę za ostatni downtime ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×