Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Czy Ludzie Z Branży Hostingowej To Idioci?

Polecane posty

No ale z VIPem dałeś publicznie ciała ;)

 

 

ja też... :F :P

 

a nie podobało mi się te pytanie z palcami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a czemu VIP to nie o Pameli? bo kropek nie ma? ja na chama wziąłem Pamelę, pewnie, że widać, że to niby opcja pic na wodę, ale na chama wybrałem.. bo skoro reszta nie, to przecież jest serial VIP.. tylko może z kropkami? takie gdybanie bzdurne..

 

no bo bez jaj.. co mnie obchodzi jaką shizę miał autor tego pseudo testu? w ten sposób to można na chama taki test zrobić, że nikt nic nie ugra

..pytania w stylu "wyciągnij rękę i wybierz palec" albo "wybierz wyraz" wyglądają jak quizy w stylu "wyślij smsa na numer.. i wygraj.."..

 

szit i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi.. no nie to żebym się czepiał, ale już nie idź w zaparte.. rozumiem, że większość tego quizu to głupota.. ale akurat nie pytanie z VIPem które przytaczasz.. i jeszcze dalej w to brniesz.

Pytanie brzmi: 'Od czego pochodzi skrót VIP?' - jeżeli bierzesz w ogóle pod uwagę odpowiedź 'Od serialu z Pamelą Anderson' to chyba czas rozważyć twierdzącą odpowiedź na pytanie zawarte w temacie quizu : - ).

 

Ty bardzo lubisz krytykować - ale własnych błędów nie zauważasz, i nie potrafisz się do nich przyznać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, jarek owned.

 

 

 

To twój procentowy współczynnik idiotyzmu wynosi:

47 %

 

Czyli jesteś mądrzejszy od 53% ludzi, brawo!

 

Racja test to raczej jaja, nie możliwe że nauczyciel ma tak duży % (Sponsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×