Skocz do zawartości

Polecane posty

Juz kiedys byla o tym mowa na forum... NIE ukrywamy ref'ow. Albo podajesz je jawnie albo wcale ;)
ref przypadkiem sie wkleil z kopiowanego adresu na banerze. juz wycialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://site5.com/

Ktoś z nich korzysta?

Dobra konkurencja dla DreamHost.com

 

Nie mogę się tylko doszukać jakiegoś DEMO ich panelu do administracji kontem... .

Ja korzystam i jestem zadowolony (czego nie mogę powiedzieć o DH, naciąłem się). Site5 to zdecydowanie wyższa półka niż dreamhost. Mają wysoką stabilność, szybki czas reakcji i wzorową pomoc techniczną (szanują swoich klientów, przynajmniej na moje kilka ticketów odpisywali rzetelnie i w niecałą godzinę).

 

Panel mają autorski, funkcjonalny i intuicyjny, bazuje na bardzo mocno przerobionym cPanelu. Jeżeli zależy Ci na jakieś konkretnej funkcjonalności lub chcesz zrzut ekranu z konkretnego działu to pisz.

 

Do poczytania: Ulepszony hosting na site5.com , Dreamhost vs Site5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie gosciu spokoj ze spamowaniem wszystkich for... I tak wiadomo, ze szukasz "frajera" na punkty z PP.

 

Site5 jest do d***, bo co z tego, ze masz 750 GB, skoro nie mozesz ich wykoszystac? Przy kilku wiekszych plikach (np. 500MB) blokuja ci konto - przeciez to jakis zart. DH nigdy mi czegos takiego nie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno konto SSH z tego co wyczytałem w tych linkach :|

No i jeśli blokuję pliki większe, niż 500MB, to też nie przemawia to na korzyść site5

 

Największy plus site5 to ich pingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w Site5 od maja 2007 roku. Tanio, bo chyba mnie wyniosło niecałe 200 zł / rok (a dolar jeszcze nie był na dnie jak to miało miejsce później).

 

Limity jak są, to nieodczuwalne. Do zarządzania Cpanel, ale skrojony na miarę. Bardzo ładnie skrojony.

 

Zalety:

+ można tam wrzucić wszystko i będzie działać :P

+ praktycznie brak limitów

+ niska cena

 

Wady:

- uptime - moje konto na serwerze 'all' pada kilka razy w tygodniu na min. 15 minut, przez co uptime moich stron na tym koncie jest nie większy niż 98%

- odległość (Polska -> TX, USA to kawał drogi)

- różnica czasu, przez co długie odpowiedzi obsługi w polskich godzinach rannych (bo u nich środek nocy)

 

Wszystko tam zasadniczo działa, ale już dwukrotnie serwer padł na kilka godzin, bo oni zepsuł się system plików - poinformowali o tym na forum, ale co z tego, skoro serwer nie działał. Można też sprawdzać na ich stronie dostępność serwerów - widać, że zawsze jakiś leży :P

 

Obsługa klienta jest dobra, pomagają, wyczerpująco odpowiadają... Ale ja miałem wielokrotnie problemy z delegacją domen, np. tych z home.pl. A jednej domeny nie mogłem tam przenieść przez miesiąc, mimo codziennych e-maili do administratorów - w końcu się udało, ale byłem już bliski załamania się.

 

Ani razu nie zablokowali mi konta, mimo że gdzie indziej mi się to zdarzało. Ale jakość pozostawia sporo do życzenia. Dla osób, które mają niewielki budżet potrzebują dużo miejsca, dobra inwestycja. Pingi 3 razy takie jak do serwerów w Polsce, ale coś za coś. Za tę cenę lepiej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio napisal bell - to nie ma prawa dzialac dobrze

UNLIMITED Webspace

UNLIMITED Transfer

Host UNLIMITED Websites!

UNLIMITED pop/imap email

UNLIMITED FTP

UNLIMITED mySQL

$50 Transfer Credit!

Fantastico Scripts Autoinstaller

FREE! Shopping Cart & Ecommerce

24/7 Award Winning Support

10$/msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNLIMITED Webspace

UNLIMITED Transfer

Host UNLIMITED Websites!

UNLIMITED pop/imap email

UNLIMITED FTP

UNLIMITED mySQL

$50 Transfer Credit!

Fantastico Scripts Autoinstaller

FREE! Shopping Cart & Ecommerce

24/7 Award Winning Support

chyba że uzyskali dostęp do alternatywnej przestrzeni

 

mówiąc wprost: nawet nie wiesz za co płacisz

 

 

 

jak ostatnio napisal bell - to nie ma prawa dzialac dobrze

10$/msc

 

ma prawo działać, na tej samej zasadzie jak działały kredyty subprime w USA :P  - działa dopóki się nie rypnie

 

widać Amerykańcy są mocni w takich wynalazkach  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest i tak chwyt marketingowy i nic wiecej :P

Wiec wg. mnie ma prawo dzialac - a dla zwyklego smiertelnika tego typu parametry nie dotycza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te głupie "Unlimited" pojawiły się krótko po tym jak podobne cuda pojawiły się na dreamhoście, może nie tyle starają się być konkurencją co dokładnie ich małpować - szczególnie pod względem ceny. Zrezygnowałem z ich usług ze względu na pinga - w sumie przy przeglądaniu stron jest to trudne do zauważenia ale praca interaktywna przez ssh to praktycznie pisanie komend w ciemno :/ Jest to typowa masówka, wiele pewnie zależy od tego z kim wylądujesz na serwerze. Support odpowiada w miarę szybko i faktycznie jest 24h/dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Korzystam, co prawda od 10 dni, ale złego słowa póki co nie mogę powiedzieć.

 

Z niewymienionych ciekawostek - pocztę trzymają poza serwerem ze stronami.

 

 

PS. Przeniosłem się z Hostnine, gdzie rzekomo obciążałem za bardzo serwer, a tutaj uptime nawet jak się bardzo staram nie skoczy powyżej 1.50 ;)

 

http://theqkash.pl/phpsysinfo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ping theqkash.pl

PING theqkash.pl (174.121.79.66) 56(84) bytes of data.

64 bytes from 42.4f.79ae.static.theplanet.com (174.121.79.66): icmp_seq=1 ttl=44 time=160 ms

64 bytes from 42.4f.79ae.static.theplanet.com (174.121.79.66): icmp_seq=3 ttl=44 time=159 ms

^C

--- theqkash.pl ping statistics ---

12 packets transmitted, 2 received, 83% packet loss, time 11025ms

rtt min/avg/max/mdev = 159.490/159.901/160.313/0.573 ms

Pingi jak to zwykle za oceanem - powyżej 120, albo 150.

Ale te utracone pakiety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tam mają z pingami chyba coś poblokowane ;)

 

Tak czy inaczej - w działaniu stron nie zauważam problemów żadnych, tzn. tak jak pokazałeś doszło 2/12, mnie na przykład na 20 nie doszedł żaden, a usługi działają bez problemu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W dniu dzisiejszym autoindexy zostały zamienione na jakieś g... informujące o braku pliku index.html.

Bardzo mi się nie podoba ta zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×