Skocz do zawartości
Debian

Gorzów: Szaleniec Pod Pędzącym Pociągiem

Polecane posty

Według komentarzy, jeżeli to rzeczywiście autor się wypowiada, to wszystko wcześniej sprawdził - czy nie ma wiszących elementów, jaki jest prześwit. Tak samo niebezpieczne jak przejście przez przejście dla pieszych. Już widziałem bardziej idiotyczne filmiki - jakiś koleś z Łodzi wychodzący na dach tramwaju czy koleś jadący na motorku krętymi uliczkami w górach ~270km/h. Ale żeby być moralnie poprawny to oczywiście nie popieram, bardzo źle zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja żałuję, że go nie rozp.. _@(*$_)@*$.. by się gnojkowi odechciało takich bzdur.. to jest gówno na miarę parkour

i do tego to podpalanie malucha na jakiejś uczelni, też chyba tu kiedyś był taki wątek, o ile dobrze pamiętam..

 

powinni go złapać i doje_(!@*ć z 5000 kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. to jest gówno na miarę parkour

 

 

czego uważasz, że parkour to gówno ??? :F

 

 

//edit:

 

 Co nie należy do Parkour? 

Parkour to nie pojedyncze techniki (nie używa się formy "tricki"!), ani nieprzemyślany i nietrenowany bieg czy ucieczka. Do PK nie należą również (choć bardzo często są do niego przypisywane) rozmaite tricki freerunowe czy akrobatyczne, takie jak salta, palm spiny, oraz mnóstwo innych ruchów zupełnie bezużytecznych przy właściwym, efektywnym przemieszczaniu się. W tym miejscu zarysowuje się różnica między (często pozorną) efektownością (Freerun), a efektywnością (Parkour). W Parkour nie ma miejsca na brawurę i szaleństwa. Każdy ruch musi być przemyślany i mieć jakikolwiek, inny niż popis, cel. Parkour to także nie skoki z wysokości, które w niedługim czasie dają o sobie znać w postaci bólu nieodwracalnie zniszczonych kolan. Sam David Belle mówi:

? Zrozumcie, że ta sztuka została zapoczątkowana przez kilku żołnierzy w Wietnamie, by jak najskuteczniej uciekać lub móc się gdzieś przedostać i chciałbym, żeby Parkour został utrzymany w takim znaczeniu. Trzeba sobie wyraźnie powiedzieć, co jest użyteczne, a co nie w sytuacji awaryjnej. Jeżeli więc wykonujecie bezsensowne akrobacje na ulicy, by tylko pokazać swoje umiejętności, nie mówcie, że jest to Parkour."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro, widziałem już to i rozesłałem znajomym na gg. Fajnie by było jak by z pociągu coś wystawało ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jak by z pociągu coś wystawało ;f

Fajnie to by raczej nie było, ale dałoby to do myślenia co niektórym, potencjalnym naśladowcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jarek wiesz.. chodzi o dzieciaków skaczących po garażach.. heh

nie wnikam głębiej, przecież logiczne, że nie wkur.. mnie żołnierze wietnamscy : )

w sumie dobry tekst, muszę czytankę zrobić na angielski o tym, bo mam jednego zapaleńca w klasie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek wiesz.. chodzi o dzieciaków skaczących po garażach.. heh

nie wnikam głębiej, przecież logiczne, że nie wkur.. mnie żołnierze wietnamscy : )

w sumie dobry tekst, muszę czytankę zrobić na angielski o tym, bo mam jednego zapaleńca w klasie hehe

 

 

heh... dobrze że mi nie biegają po garażu :)

Wiesz mnie to 'troszkę' denerwuje jak ktoś 'myli' (albo jest pewien, że wie lepiej) pojęcia i strasznie mnie to wkur**** ;f

NP: płyta "Rap Eskadra 6 - Zima 2008" nie wiem w ogóle gdzie tam hip - hop ???? ;f ....... Specjaliści od hip-hopu co słuchają meza, libera, lirka itp. chyba składali tą płytkę ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś wystawało, to nikt by nie zobaczył tego filmu.

Najlepiej jakby jacyś pasażerowie byli w WC wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×