Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Hosting Inwidualny?

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

Witam,

mam pewne pytanie - czy istnieje firma z którą można uzgodnić dokładniej parametry konta? Dosyć ważna jest dla mnie cena a np. nie potrzebuję 10GB miejsca. Po co mi 200 kont FTP czy tyleż baz MySQL, z PostgresSQL w ogóle niekorzystam, nie potrzebuję olbrzymiej ilości skrzynek email...

 

Chciałbym po porstu sprawnego działania i dużego transferu. Wkurza mnie fakt iż wszędzie oferty są bogate ale dla mnie większość dodatków jest zupełnie niepotrzebna, przydałaby się za to niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewne pytanie - czy istnieje firma z którą można uzgodnić dokładniej parametry konta? Dosyć ważna jest dla mnie cena a np. nie potrzebuję 10GB miejsca. Po co mi 200 kont FTP czy tyleż baz MySQL, z PostgresSQL w ogóle niekorzystam, nie potrzebuję olbrzymiej ilości skrzynek email...

 

Chciałbym po porstu sprawnego działania i dużego transferu. Wkurza mnie fakt iż wszędzie oferty są bogate ale dla mnie większość dodatków jest zupełnie niepotrzebna, przydałaby się za to niższa cena.

Koszt utrzymania konta generuje przede wszystkim obciążenie sprzętu, w drugiej kolejności wykorzystany transfer, potem długo, długo nic i powierzchnia dyskowa, natomiast cała reszta jest praktycznie bez znaczenia. Inaczej mówiąc -- w ten sposób nie uzyskasz raczej nigdzie niższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem trochę obniży bo obciążenie na pewno będzie niższe (bo nie używa mysql :))

Gdzie @lukasamd napisał, że nie będzie używał MySQL'a ?

 

Temat zresztą był już tyle razy przerabiany, że na prawdę nie ma sensu się powtarzać...

Płacisz za jakość oraz obsługę.

Ceny usługi poniżej minimum 100-200zł nie opłaca się po prostu negocjować dla firmy, jeżeli w ofercie są tańsze konta to po prostu z nich korzystasz a jak są dla Ciebie za małe to kupujesz droższe o większych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt utrzymania konta generuje przede wszystkim obciążenie sprzętu, w drugiej kolejności wykorzystany transfer, potem długo, długo nic i powierzchnia dyskowa, natomiast cała reszta jest praktycznie bez znaczenia.

Dokładnie... .

Cena HDD na dzień dzisiejszy jest tak tania, że można powiedzieć, że jest ona dodawana "gratis" do konta.

Konto klienta może mieć 100MB i zarzynać serwer, ale może mieć także 10GB i spokojnie "żyć" na serwerze... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×