Skocz do zawartości
szaman0

Gdzie Najlepiej Na Dzień Dziesiejszy

Polecane posty

Witam

 

Zastanawiam się nad zakupem domeny polskiej ale za zbyt nie wiem gdzie w obecnej chwili jest najlepiej. Zastanawiałem się nad zakupem w Vbiz.pl w nowej promocji od 1 stycznia, po przeczytaniu regulaminu nie znalazłem nic o obowiązku przedłużenia po roku i na tym właśnie najbardziej mi zależy ponieważ nie wiem czy pomysł wypali. Myślałem jeszcze o 2BE i AZ ale o tym drugim słyszałem trochę nie przyjemnych opinii.

 

Prosiłbym o wasze opinie gdzie najlepiej.

 

 

Z góry dziękuję za pomoc i Szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Vbiz.pl potwierdzam, ze nie ma obowiazku przedluzenia domeny po roku w naszej firmie (kod authinfo wydajemy w dowolnym momencie bez dodatkowych oplat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie. Co to za promocja od dziś bo widzę że wszyscy sprzedają pl po 9,99? NASK poświąteczną wyprzedaż robi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba od ponad dwóch miesięcy mówi się, że NASK od 1 stycznia 2008 obniża w znacznym stopniu ceny nowych rejestracji domen krajowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajac sie konwencji pytania - nie, to juz najwczesniej rozpoczeta promocja przed kolejnymi swietami Bozego Narodzenia ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Biorac pod uwagę cenę przedłużenie domen oraz brak haczyków i kruczków w regulaminie, jasne i proste zasady, brak opłat za wydanie kodów authinfo oraz możliwość rezygnacji z utrzymywania domeny - polecam 2be.pl :D

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×