Skocz do zawartości
Info-Cal

Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku

Polecane posty

Z okazji zbliżających się świąt chciałem Wam drodzy forumowicze, internauci życzyć

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, aby minęły w przyjemnej rodzinnej atmosferze, przy pełnym stole uginającym się od potraw, przysmaków.

No, a pod choinką cały stos prezentów !

 

Szybkich łączy

dobrych serwerów,

bez problemowego dostępu do shell'a,

wzrastającej ilości uniq users,

zdobywania nowej wiedzy,

zarobienia kolejnego miliona złotych,

mocniejszych procesorów, większego ramu,

braku nerwów na Viste,

zrozumienia "upierdliwych" klientów,

itp.

 

v2th5oen1jiuku61.jpg

(chyba nie jest to nie etyczne dla osób <18 roku? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkich łączy

dobrych serwerów,

bez problemowego dostępu do shell'a,

wzrastającej ilości uniq users,

zdobywania nowej wiedzy,

zarobienia kolejnego miliona złotych,

mocniejszych procesorów, większego ramu,

braku nerwów na Viste,

zrozumienia "upierdliwych" klientów,

itp.

 

Nawzajem :)

 

A co do mnie to:

 

1. Przyda się :)

2. J/W

3. Bez tego ani rusz :P

4. Ja nie potrzebuje :P

5. Jestem otwarty na nową wiedzę ;)

6. :P

7. :) Ram być może będę niedługo zwiększał

8. Nie używam :D

9. Wole "Mniej upierdliwych klientów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też życzę wszystkim wszystkiego naj...

Ale bierzcie się do licytacji kubków z których dochody przeznaczone są dla biednych dzieciaków z domu dziecka... tyle jest tu przedstawicieli firm których na pewno stać na taki wydatek! Do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Taka choinka plus 6 butelek budweiser'a i ja rezygnuje z wigilii ;)

ps. i tak niewierzący jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu radośniej w święta ;)

 

A pod linkiem co podał @jarek coś dla oka dla Kobiet także jest :]

 

 

Od razu jeszcze bardziej weselej w święta się robi dzięki takim "kartkom świątecznym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzenia świąteczne łożone Tobie (zwanej lub zwanemu poniżej: “Przyjmującym Życzenia”) przeze mnie (zwanego poniżej: “Życzącym”).

 

Przyjmij proszę, z wyłączeniem wyraźnej lub domniemanej mocy wiążącej, najlepsze życzenia przyjaznych środowisku, świadomych społecznie, bezstresowych, nieuzależniających i neutralnych płciowo świąt przesilenia zimowego, celebrowanych w ramach tradycji wyznania religijnego albo praktyk świeckich wedle wyboru Przyjmującego Życzenia, w szczególności zgodnie z tradycją Bożego Narodzenia, Chanuki lub Kwanzy, z zachowaniem należnego szacunku dla religijnych lub świeckich przekonań lub tradycji osób trzecich, albo ich wyboru niepraktykowania żadnych religijnych ani świeckich tradycji, jak również finansowo korzystnego, osobiście pomyślnego oraz medycznie nieskomplikowanego przebiegu ogólnie przyjmowanego roku kalendarzowego 2008, z zachowaniem należnego szacunku dla kalendarzy przyjmowanych przez mniejszości narodowe, etniczne lub wyznaniowe, bez względu na rasę, wyznanie, poglądy polityczne lub filozoficzne, kolor skóry, wiek, stopień spawności fizycznej, wybór platformy komputerowej, lub preferencje seksualne Przyjmującego Życzenia.

 

 

Przyjęcie niniejszych życzeń oznacza jednoczesne przyjęcie następujących warunków i zastrzeżeń.

 

Niniejsze życzenia podlegają dalszemu sprecyzowaniu, wycofaniu lub odwołaniu przez Życzącego bez zachowania jakichkolwiek terminów wypowiedzenia oraz bez potrzeby uzasadnienia. Niniejsze życzenia mogą być nieodpłatnie przenoszone przez Przyjmującego Życzenia w niezmienionej treści na rzecz osób trzecich. Niniejsze życzenia nie implikują żadnej obietnicy ze strony Życzącego do rzeczywistego wprowadzenia w życie któregokolwiek z wyżej wymienionych życzeń, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów prawa. Jakiekolwiek fragmenty niniejszych życzeń sprzeczne z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa należy uznać za niezłożone, bez wpływu na pozostałe fragmenty życzeń. Niniejsze życzenia nie mają wartości finansowej.

 

Życzący gwarantuje działanie niniejszych życzeń zgodne z powszechnie przyjętym działaniem życzeń w zakresie dobrych wiadomości przez okres jednego roku albo do chwili wydania kolejnych życzeń świątecznych, którekolwiek z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Gwarancja jest ograniczona do wymiany niniejszych życzeń lub wydania nowych życzeń, bez potrzeby uzasadnienia przez Życzącego.

 

Wesołych Świąt

życzy moron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×