Skocz do zawartości
Max2

Serwer Na Forum

Polecane posty

Poszukuje dobrego serwera na forum (SMF)

 

pojemność: 1 GB

transfer: 5 GB na miesiąc

automatyczny backup baz danych

Cena do 100 zł

 

I oczywiście serwer powinien raczej niezawdony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dusker - każdy hostinG robi backup dysków twardych. Ale to, czy za prośbą usera przywrócą kopię jego konta/bazy/itp to już inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z oferty webh.pl, w najmniejszym pakiecie dostaje Pan od nas:

 

1Gb miejsca

6Gb transferu miesięcznie

 

Dodatkowo w Panelu ma Pan możliwość szybkiego przywrócenia kopi z dnia poprzedniego. Backupy wykonywane są codziennie o 1 w nocy.

 

 

Pozdr.

K. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Polecam ci kochany :) proste.pl lub hekko.pl

(Tym samym zawiadamiam właścicieli proste i hekko to nawiązania kontatku w celu zapłacenia za świadczoną usługę reklamy) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Max2 przejrzyj ofertę www.unixstorm.org - tzn musiałbyś napisać maila do nich. Ale napewno wyjdzie taniej niż gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do unixstorm to jakość jest akurat dobra - i za niską cenę ;) gdybym nie wiedział to bym nie pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

taniej i bardziej krzaczasto :D

 

Na jakiej konkretnej podstawie tak sądzisz?

 

 

Pozdrawiam, Michał Gottlieb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BOSS - jeszcze nie widziałem aby ktoś narzekał na ich usługi - w szczególności ludzie są zadowoleni z serwerów gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonanie na poziomie 1998r + układ jak "forum" a nie strony firmowej. Strona firmowa na darmowej templatce i cmsie?

 

Nadal nie rozumiem jaki to ma związek z określeniem 'krzaczasto', a bynajmniej wygląd strony o ile mi wiadomo (a może się mylę...?) nie jest tutaj ważniejszy od samej obsługi/jakości/działania firmy i serwerów..?

 

 

Jeśli mam być dokładny, wcześniej strona była na autorskim cmsie, ale po pewnym czasie zrezygnowałem z tego bo po prostu 'szlifowanie' całego kodu (silnik napisany od zera) pochłaniało zbyt wiele czasu i ważniejszym okazało się zajmowanie serwerami, a nie stroną. No chyba że wg Ciebie lepszym wyjściem jest prezentowanie firmy stroną 'napisaną' w FrontPage'u w 10 min zamiast dopracowanym, pewnym i zmodyfikowanym na potrzeby firmy CMSie..?

 

I tak z ciekawości... Czym wg Ciebie cechuje się "wykonanie na poziomie 1998" i czym "strona firmowa"...?

 

PS: Dałbym głowę, że gdyby strona działała nadal na poprzednim kodzie, Twoja "opinia" (o ile można opinią nazwać wypisywane bez namysłu i jakiejkolwiek podstawy bzdury) byłaby dokładnie taka sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste, jeśli firmy nie stać nie tyle kosztowo ale nawet i mentalnie na przygotowanie własnej, porządnej strony wizytówki marki to mam wątpliwości co do jakości ich usług.

 

1998 rok? http://www.unixstorm.org/templates/risings...xstorm-logo.jpg super wykonanie, na prawdę. Pomijając fakt iż ta grafika nie jest wyskalowana nawet na Wasz top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nikogo nie przekonywałem do Unix Storm na siłę i również w tym przypadku nie mam najmniejszego zamiaru tego robić - osoby, które korzystają/korzystały z usług unixstorm.org jak dotąd nie narzekały, a wręcz przeciwnie - nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem jakąś złą opinię... Poza tym nie jest ważne co zrobię ze stroną, bo takie posty jak Twój i tak zawsze się znajdą, zawsze coś nie będzie pasowało - jeśli nie logo, to kolor czcionki. Walka z wiatrakami...

 

 

 

Jeśli chodzi o samo logo to jest to kwestia, w której akurat muszę się zgodzić. Nigdy nie miałem talentu plastycznego, stąd takie, a nie inne logo. Dwa nowe są przygotowywane od kilku dni przez grafika i jeszcze w tym tygodniu powinny się znaleźć na stronie (kto wie, może nawet jeszcze dzisiaj..). Dalej jednak nie widzę związku z wyglądem strony/loga, a usługami hostingowymi... Usług 'malarskich' nie prowadzimy, więc ani dla mnie, ani dla klientów nie jest to problem (i nigdy nie był, nawet kiedy strona rok temu wyglądała jak ascii art w notatniku..).

 

 

 

PS: Jak pisałem wcześniej, obecna strona jest od jakiegoś czasu na tym CMSie i nie jest to w żaden sposób spowodowane 'oszczędzaniem'. Mam cały czas na boku własny CMS oraz drugą stronę wykonaną przez niezależnego grafika, ale po prostu z czystego wyboru pozostał obecny CMS. Jest on wygodniejszy i lepszy w obsłudze dla większości osób, więc tak na pewno przez jakiś czas jeszcze zostanie, a w pełni 'moje projekty' wykorzystam do innych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw. a co, @Boss lubisz jak strona wygląda jak choinka? Ja osobiście (i inni też) do strony nic nie mam - ważniejsza dla mnie jest jakość oferowanych usług niż strona - a te są na dobrym poziomie i wystarczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma piernik do wiatraka, profesjonale wykonanie nie jest równoznaczne z "choinką" jak to określiłeś. EOT

 

ma tyle samo liter :) EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×