Skocz do zawartości
Max2

Serwer Na Forum

Polecane posty

Gość

nie no strona unixstorm to parodia.. heh.. a wygląd się liczy.. i koniec.. taki świat, taki kapitalizm.. taki biznes.. heh

poziomu usług nie znam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich porpozycji najbardziej interesująca wydaje się oferta Insane (), ale na ich stronie nie ma szczegółowych informacji o koncie, a mnie bardzo interesuje czy buckup baz danych można samodzielnie przewracać i ile baz danych można mieć.

 

Jeszcze mam pytanie dotyczące regulaminu Insane. O co chodzi z tym punktem?

Każde 50 zł netto opłaty rocznej uprawnia do wygenerowania przeciętnego dobowego obciążenia na poziomie 1% serwera o konfiguracji referencyjnej; konfiguracja referencyjna to conajmniej: procesor 3 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, podsystem dyskowy SATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss ,

jak zwykle wyskoczyłeś z "krzakiem" ale widzę że masz problem aby potwierdzić swoją tezę... ;)

dla mnie raczej to wygląda na ogromny overselling albo gumowy serwer.

20 dobrych klientów na www-1000 i po serwerze, a kasy na miesiąc utrzymania firmy braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkich porpozycji najbardziej interesująca wydaje się oferta Insane (), ale na ich stronie nie ma szczegółowych informacji o koncie

Polecam założenie darmowego konta testowego i ew. kontakt z BOK. ;)

 

a mnie bardzo interesuje czy buckup baz danych można samodzielnie przewracać i ile baz danych można mieć.

Jest dostęp do shella, więc nie ma problemu ze zrzuceniem baz danych do pliku choćby z crontaba (w nocy).

 

Jeszcze mam pytanie dotyczące regulaminu Insane. O co chodzi z tym punktem?

Każde 50 zł netto opłaty rocznej uprawnia do wygenerowania przeciętnego dobowego obciążenia na poziomie 1% serwera o konfiguracji referencyjnej; konfiguracja referencyjna to conajmniej: procesor 3 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, podsystem dyskowy SATA

Mniej więcej tyle, że określamy jasno dopuszczalne wygenerowane obciążenie, a Klient widzi odczyt z ostatniej doby w panelu. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że konto zostanie zablokowane z bliżej nieokreślonych przyczyn jak to się dzieje u niektórych dostawców. Nawet ten 1% to już całkiem sporo -- przekracza go tylko kilka % klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss,

 

Proste, jeśli firmy nie stać nie tyle kosztowo ale nawet i mentalnie na przygotowanie własnej, porządnej strony wizytówki marki to mam wątpliwości co do jakości ich usług.

 

Jeżeli to są te argumenty świadczące że to "krzak", to widocznie miałem mylne pojęcie znaczenia tego określenia ;)

 

Swój swego broni wink.gif Argumenty podałem.

 

tzn. Edart to też "krzak" według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart skończmy OT, wyraziłem swoją opinię o braku profesjonalizmu ze strony firmy i tyle. "Krzak" ma szeroką definicję i nie ogranicza się tylko do prowadzenia pseudo działalności ale też obejmuje "profesjonalizm" lub jego brak przy prowadzeniu działalności jak najbardziej legalnie zarejestrowanej. EOT

 

A o szybki-serwer.pl jest oddzielny wątek i tam się wypowiedziałem w temacie. Każdy potrzebuje co innego, i porównując cenę pakietu 15zł/rok do poziomu Waszych usług to korelacja jest jak najbardziej pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×