Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maxweb

Serwer Dla Wielu Klientów

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym prosić o pomoc,

 

potrzebuje serwer dla swoich klienótw, jest ponad 10 a liczba ich systemtycznie rośnie, na serwer dedykowany raczej mnie nie stać, posiadam serwer na home.pl, na iq.pl, ale jakoś żadne w pełni nie może sprostać moich oczekiwań. Ale wracając do konkretów,

 

pojemność dyskowa: 5-10 GB,

transfer nie ma większego znaczenia, bo są to głownie strony firm, oraz poczta firmowa.

 

Dostęp shella - ale nie jest konieczny, webmail do każdej domeny dodanej do serwera, by klient nie musiał wchodzić na stronę firmy hostingowej i logować się do webmaila. Co za tym idzie adresy poczty w swojej domenie przykladowo: mail.maxweb.pl itd ;-)

 

Poczta: Zależy mi głównie był IMAP, a nie tylko POP3.

 

możliwość tworzenia dowolnych mail do domeny, na home.pl, progresso.pl jest wspólna pula adresów :-( co powoduje że dla każdego z klientów nie mogę utworzyć domeny w nazwie : info@nazwadomeny.pl

 

Przez okres prawie roku korzystam z iq.pl, jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług, raz była awaria godzinna chyba w dostępie do poczty i serwerów, z czystym sumieniem go polecić innym, lecz tak jak nadmieniłem brak IMAP-u i innych opcji zmusza mnie do szukania innego serwera.

 

Nabyłem niedawno serwer w dreamhost.com, lecz jednak porównoując szybkość otwierania stron budzi moje mieszanie uczucia.

Wszystko co potrzebuje jest tam niby, ale chodzi mi o szybkość.

 

Najlepiej jak by to był dreamhost.com w polskim wydaniu, wiem takie rzeczy to Tylko w Erze ;-)

 

Czekam na Wasze komentarze i opinie;)

 

Pozdawiam

maxweb.pl - Łukasz Kowalewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwięźle mówiąc szukasz resellera?

neteasy.pl - na indywidualne zamówienia (+10zł netto/m do pakietu i masz opcję reseller).

prohost.pl - zakładka konta reseller.

hostings.pl - opinie różne, ostatnio coś gorzej im się wiedzie.

sisco.com.pl - nowa platforma sisco, całkiem dobrze sobie radzą.

 

Możesz też starać się to pogodzić na koncie shared, np.:

insane.pl - Biznes Gold i masz do dyspozycji 10% (wg wyliczenia T 1% za 50zł)

 

Lub też jeśli masz duży budżet iść w kierunku managed VPS:

provps.pl - wysokie ceny, wysoka jakość.

kei.pl - oferta rewelacyjna, jakość tak samo.

nq.pl - tak jak ww.

 

Kolejna propozycja - konieczność znajomości niemieckiego:

hosteurope.de - połączenie managed VPS i shared hostingu z elementami oferty dedykowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting wspoldzielony nie sluzy do dalszej odsprzedazy (tak jak Ty to robisz). Zainteresuj sie reseller'ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno szukasz resellera, oprócz shella wszystko inne posiadamy. Oferty resellerów w ofercie brak ale ustalamy indywidualnie więc zawsze możesz przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

reseller.. z shellem może być problem, ale ja osobiście polecam Sisco i ich resellek z DA

http://www.sisco.com.pl/hosting-da.html

serwy w Polsce, z BOKiem rozmawia się na poziomie i po ludzku, nie jest tanio, ale ja np. lubię nie za tanio, jeśli ma być dobrze jakościowo.. webmail to RoundCube - powinien wystarczyć

no i możesz stopniowo sobie zwiększać parametry, łatwiutko robić backupy i różne inne rzeczy.. heh dla mnie jako webmajstra - bomba : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×